Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bede mial i retail i klasyka ;)

 

No spoko, ja twierdze ze obecnie mythici wymagaja o wiele wiekszego skupienia, ogarniecia swojej klasy niz kiedys classic, ktory wymagal znalezieniu 40 w miare ubranych osob (co trwalo wiecznosc) ktore nie sa kompletnymi retardami i wiedza jak spamowac frostbolt czy shadowbolt. Stawiam ze jak wyjdzie classic i niz nie pozmieniaja to obecne gildie wyczyszcza wszystko w miesiac, moze nawet tydzien

Odnośnik do komentarza

Nie jest zły jak narazie ten dodatek, ale już po WoD mam nauczkę, żeby nie opierać się na samym questowaniu bo to mydlenie oczu i zawsze im wychodzi. Lokacje ładne i fajne, wojenna kampania bardziej przemyślana niż te po(pipi)iny z klasami w Legionie, zobaczymy jak dalej. Dungeon jak narazie tylko jeden mi poleciał, zobaczymy jak reszta wypadnie bo te Legionowe tak średnio mi się podobały.

system pancerzy azerite to takie jedno wielkie guvno jak dla mnie, większość traitów które mam do wyboru są albo beznadziejne albo po prostu nudne, bo nic nie wnoszą do mojej rotacji. jeden jedyny raz przez wybranie jednego traitu zmieniłem jeden talent, może to się zmieni dalej jak będzie wpadał prawilny gear z mythiców itd.

ekspedycje też fajne, tryb wojny nie jest tak pusty jak myślałem że będzie (chociaż ma trochę bugów) zobaczymy jak dalej będzie z pvp, czekam na otwarcie gildii z duelami :banderas:

Edytowane przez Homer S
Odnośnik do komentarza

Dodatek super, ale jedna rzecz (ktora byla juz w legionie) mnie wqrwia. Scaling swiata. Czlowiek bije ten ilvl i wcale sie nie czuje mocniejszy poza dungeonami. Pamietam w TBC jak sie wpadalo na poczatku na isle of quel danas to bylo ciezko a jak czlowiek podlapal troche itemow to sie steamrollowalo wszystko. Teraz mimo ze mam 338ilvl to trzy moby mnie potrafia uwalic jak nie odpale CD. Szkoda ze blizzard obral taka droge

Odnośnik do komentarza

No u mnie 311 ilvl i dodatek jest świetny ale zostało mi 20 dni prepaida i obecnie raczej nie przedłużę bo nic więcej do roboty za bardzo nie mam . Raidować zacznę dopiero jak wyjdą kolejne by wsio za jednym razem skończyć , alty nie chce mi się expić obecnie bo jestem świeżo po wymaksowaniu 3 krain a bicie reputacji to mordęga. Mimo wszystko dodatek na duży plus , obecnie :

1.WoTLK

2.Legion

3.BC

4.BoA

5.Cataclysm

6.Draenor

7.MoP

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

tez myślę, że pójdą w strone aspektu "śmierci", to chyba jedyna siła w uniwersum warcrafta która nie miała swoich 5 minut. Ogólnie po strony hordy w BoA jest Loa śmierci (taki jeden z półbogów) no i wiadomo, że ma "szefa" nad sobą, chyba te walkyrie też lore jako tako nie mają.

Odnośnik do komentarza

Mi to się widzi że Blizzard szykuje już podwaliny pod sequela, bo wątpię żeby chcieli zrezygnować z posiadania MMO, Diablo czy Starcraft się nie nadają a klepać tych dodatków w nieskończoność też nie będą bo już za dużo tego wszystkiego się porobiło. Lampki u mnie rozbłysły najbardziej jak zapowiedzieli classica.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no ale jaki jest sens sequela? coraz częściej się mówi o nowym silniku w wowie i następnym reworku świata przy okazji kolejnego dodatku, cyferka "2" musiała by postawić grubą kreskę między tym co było w wowie a ew sequelem. Przecież nie dadzą nowej fabuły, bo to mogli by dodać w jakimkolwiek patchu/dodatku. Na upartego to każdy dodatek mógłby być numerkiem wowa, aktualnie to rozgrywka różni się wszystkim między tym co było w wanilii a BoA.

WoW idealnie wpisuje się w trendy gier jak usługi abonamentowe, a teraz boa ponoć sprzedaje się zayebiście. Sam wróciłem do gry po tylu latach, ostatni dodatek jaki grałem day one to było burning crusade.

Odnośnik do komentarza

Na starcie dodatku miałem 150k golda. Zainwestowałem w decki, czułem ze dostaną buda - zarobiłem na tym w chhj golda. Zainwestowałem w archon Weeda i podbiłem cenę na serwerze z 280g do 400 za sztukę. Zarobiłem prawie miliona golda. Stwierdziłem, ze będę skupował kwiatki od typów na serwerze płacąc im za sztukę 30g od ręki - teraz mam 10 farmerów pod sobą, którzy zapierdalaja na moje kwiatki i monopol na Ah. Dzisiaj pyknelo 2m golda i ciagle idzie w górę :dynia:

Odnośnik do komentarza

O (pipi)aniutki, jak się zakręcił. :obama: Nawet za giereczkę płacić nie musisz. Swoją drogą, nie wiem z czego to wynika ale epiki kosztują teraz jakieś chore pieniądze na serwerach. Tarcza 300 ilvl za którą zapłaciłem 60K na AH poszła do wymiany po pierwszym heroiku.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...