Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kusi powrot do alliance bo:

DUocBIrWAAAg3yg.jpg

:banderas:

 

No ale szkoda mi postaci na ktorej mam troche tytulow nawalone, kasy, achievementow. Levelowac od nowa mi sie nie chce, zrobilem preorder wiec nie mam boosta a wydac 150zl za faction change (i pewnie przydalby sie transfer bo na BL hordy jest 100k wiecej niz alliance) mi sie nie widzi. Jak zyc :smutas:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

przystanek autobusowy koło zachodniego w jedną strone jest oklejony jak przymierze na niebiesko, drugi naprzeciwko w drugą strone na czerwono jako horda xd mam kartofel zamiast telefonu może jakoś w weekend ogarnę dobre foty

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No fajna ta wojna o lorderon, trochę końcowy cinematic meh/10 no ale czekam na lunch dodatku, jaki to jest banderas ze pokrywa się z świętem w polszy :fsg:cały dzień będę napierdalał. 

 

Oczywiscie gazowanie przymierza blightem mega przyjemne :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2018 o 10:16, teddy napisał:

Mnie kusi powrot do alliance bo:

DUocBIrWAAAg3yg.jpg

:banderas:

 

No ale szkoda mi postaci na ktorej mam troche tytulow nawalone, kasy, achievementow. Levelowac od nowa mi sie nie chce, zrobilem preorder wiec nie mam boosta a wydac 150zl za faction change (i pewnie przydalby sie transfer bo na BL hordy jest 100k wiecej niz alliance) mi sie nie widzi. Jak zyc :smutas:

Chodz na Defiasa - duzo Polaków, świetna ekonomia serwera. Ogólnie zrobiłem void elfa maga i teraz tak dobrze mi sie pyka, że aż nie wiem czy nie zostanę tutaj na cały BFA.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jeszcze nie kupił BOA polecam pre purchase w cdkeys.com gdzie z kodem(-5% dostępny dla każdego na facebooku wystarczy email podać) wyszło mi 37e za te wersje . Obecnie zaczyna się robić ciężko wyrwać zwykłą wersje w dobrej cenie a tutaj już te 3-4 dni przed możemy zrobić sobie allied rasy i nauczyć się grać nową klasą z Boosta.

Odnośnik do komentarza

No ja suramar całe przeklikałem nie wsiąkając w fabułe bo zbyt mocno mnie męczyła . Teraz jeszcze i tak muszę zrobić achievement by zdobyć rasę nightborne . U mnie z boosta poleciał shaman tauren i teraz muszę pofarmić MARK OF HONOR co obecnie jest dość mocno uciążliwe bo z tego co widzę jedyną opcją jest wygrywanie BG a wcześniej szło je wbijać na WQ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...