Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Orzeszek napisał:

Dziś odbieram preorderpacka, to te 4 allied races będą dostępne od startu?

robie priesta jak coś jako maina.

Musisz zrobić wszystkie chaptery questów + mieć wbitą reputacje na exlated.

Jeśli będziesz boostować to zrób najpierw postać 100lvl na class trial - przejdź scenario, tepnij się HSem do garrisona i skończ pozyskiwanie artefaktu. Dzięki temu będziesz mieć garrison na 3 lvlu - łatwa farma golda.

Odnośnik do komentarza

W sumie każdy dodatek mi się podobał(oprócz MOP , klimat kompletnie mi nie siadł) ale jednak podobnie jak u was najlepsze wspomnienia mam z TBC gdzie potrafiły 2-3 moby dać tak mocno w kość że trzeba było kombinować jak je pokonać używając nawet potki(nie pamiętam już kiedy ostatnio leczyłem się potkami) . Tak jak BOA pewnie będę ogrywał samemu na serwerze BL bo jednak lubię ogrywac dodatki chłonąc fabułe tak chętnie bym "przeszedł" klasyka w grupce . 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Już wbiłem preorder sobie pudełkowy, po booscie na 110 lvl gra prowadzi nas na exodar z wylotem na argus, Mamy turbo wprowadzenie do class hallu, jeden artefakt który jest dopasowany do specjalizacji. 

Gram, holy priestem i na te chwile nie ogarniam tej postaci xd totalny papier, bicie mobow to katorga.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Boosta dostaje się tylko kupując BOA z oficjalnego sklepu blizzarda? 

Zajrzalem na jedne z popularniejszych sklepow z kluczami i:

"Uwaga! To produkt premierowy, zawartość dodatku będzie dostępna w dniu premiery 21.09.2018 r.
Po dodaniu klucza uzyszkasz natychmiastowy awans postaci na poziom 110."

Odnośnik do komentarza

Forumku, rozkminiałem żeby stworzyć w BfA forumową gildię. Będzie for fun, ale nie ukrywam że docelowo jestem zainteresowany raidowaniem na normalu wzwyż. Nick na Burning Legion to Makkash, protection undead warrior. Piszcie na Makka #2448 jeśli chcielibyście podpisać listę.

Odnośnik do komentarza

Jak tam zmieniacie Maina na BOA? Obecnie na 110 wbity mój main Rogal plus Death Knight , Mage , Monk , Demon Hunter . Obecnie dobijam paladyna i zastanawiam się nad przejściem z rogala na paladyna . Nie chciało mi się bić poziomu bo zawsze leciało się te same krainy ale jak przypomniało mi się że blizzard wprowadził scaling plus mogę ominąć HP w outland i od początku uderzyć na Northrend no cudeńko . Jutro wraz z prepatchem sprawdzę Rogala Outlaw i jak dalej będzie tak randomowy przez te kostki to wskoczę na Paladyna bo jednak tauren w platynowej zbroi z wielkim młotem i tarczą robi .

Odnośnik do komentarza

Zmieniam maina na Blood Death Knighta którego właśnie dociągam do 110 poziomu (odpuszczę gearowanie przed samym dodatkiem). W odstawkę za to pójdzie mój Protection Warrior który był moją główną postacią w WotLK i MoP, chociaż i na niego przyjdzie czas. Nie sądzę że dam radę trzymac jednocześnie więcej niż te 2-3 postaci, więc na upartego odkurzę mojego starego Frost Mage'a i będę próbował ugrać coś w PvP.

 

Nie koncentruję się jednak na postaciach, a na tym żeby end-game'owy content BfA robić na bieżąco: do Legionu dołączyłem jak zaczynano już raidować Antorus przez co ominął mnie cały raid content. Pocieszam się troszkę Mythic dungeonami, ale to nie jest to. Najlepiej czuję się na przedzie raidu i tego chcę w najdchodzącym dodatku jak najwięcej (zwłaszcza, że wychodzi na to że tankowanie utrudnione będzie przez zmiany w treath).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...