Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

Zandalari chyba oblokujemy po przejściu fabuły , ja obecnie tylko taurena odblokowałem a reszte dopiero po skończeniu zabawy z BOA . Też czaję się na zandalari trolla bo jako wojownik będzie wyglądał świetnie. No ja na szczęście w tym tygodniu tylko 3 dni roboty więc od czwartku do niedzieli liczę że 120lvl wpadnie bez większego problemu. Dodatek obecnie świetny mimo że szkoda małej różnorodności terenu , no ale dżungla niczym stare dobre SV robi świetny klimat . Do tego masa , naprawdę masa rzeczy do roboty by wbijać poziom . A to ekspedycje na KT a tutaj jakieś zadania czy world eventy , obecnie prawie 102lvl a jakoś specjalnie nie cisnąłem do przodu by jednak jeszcze trochę nacieszyć się dodatkiem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

O ile nie doszło do inflacji XP to jeszcze kilka dni temu dostawałem 50% paska za skończenie random battlegroundu.

 

Gdzie upgrade'y heirloomów do 120, kurfa?! 

Daj linka do community :)!

8 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, a co z rasami typu nowe trole czy ludzie z Kul Tiras? Nie miały być dostępne w tym dodatku? W zakładce allied races mam 3 na frakcję.

Trolle (sczegolnie DRUIDZI wyglądają kozacko), Iron Dwarfy mają OP raciale pod warriora - to będzie broken na raidach przy wszelkich BLach etc.

 

Aktualnie lvluje void elfke w ally, pozniej ogarniam fabule Disco preyem po stronie hordy. Dodatek fantastyczny jak na razie.

 

Odnośnik do komentarza

Jak co pół roku wchodzę do tego tematu, oglądam CGI za miliony, robi się ciepło na żołądku, a może by wrócić?

 

I wtedy odpalam od 2:30

 

 

walę konia, ochota przechodzi, uświadamiam sobie że nie mam na to czasu i do zobaczenia za kolejne pół roku

 

mieliście tak kiedyś?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ragus napisał:

Jak co pół roku wchodzę do tego tematu, oglądam CGI za miliony, robi się ciepło na żołądku, a może by wrócić?

 

I wtedy odpalam od 2:30

 

 

walę konia, ochota przechodzi, uświadamiam sobie że nie mam na to czasu i do zobaczenia za kolejne pół roku

 

mieliście tak kiedyś?

 

 

 

Po przejesciu fabuly (max 1-2miechy) kazdego dodatku od wotlk tak mam...

Odnośnik do komentarza

Oj panowie, noe chcę gasić waszych nadziei ale jak wyjdzie classic to wyczuwam mocne zderzenie wspomnień ze stanem faktycznym. Zwłaszcza jak wrócą wszystkie bolączki z jedynymi słusznymi buildami, specami i miesiące czasu wolnego by wylevelować postać. To będzie niewypał, mówię Wam.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Oj panowie, noe chcę gasić waszych nadziei ale jak wyjdzie classic to wyczuwam mocne zderzenie wspomnień ze stanem faktycznym. Zwłaszcza jak wrócą wszystkie bolączki z jedynymi słusznymi buildami, specami i miesiące czasu wolnego by wylevelować postać. To będzie niewypał, mówię Wam.

Upewnilem sie jakis czas temu (za wczasu) na prywatnym serwerze. Classic/Vanilla > Retail dla mnie bez cienia watpliwosci.

Teraz jak zaczelem levelowac w BfA (a juz wczesniej w Legionie) na pelna pale bez myslenia cisne.

Jest ogromna roznica owszem, ale dla mnie na plus Classica. Po prostu wole bardziej wymagajace gry niz to co zrobili z WoWa.

Odnośnik do komentarza

W sumie to zależy od tego co się wymaga. Levelowanie z racji ilości poziomów i światów jest już dla mnie tylko przykrym obowiązkiem przed tym co tak naprawdę w WoWie lubię najbardziej: raidowaniem. Tutaj WoW dalej dostarcza wyzwania, więc jestem kontent :) 

Odnośnik do komentarza

Blizzard zapowiedział, że nie będzie do końca tak jak było, bugi itp. mają zostać wyeliminowane. Ale aktualna gra, gdzie tylko się biegnie i czaruje nie patrząc na nic, to patologia tego co było, gdzie instancja była wyzwaniem. Classicowi nie poświęcę tyle czasu co kiedyś, ale jak patrzę na to co aktualnie się w grze dzieje, to tylko płakać się chce.

Odnośnik do komentarza

Uważam że ciekawym rozwiązaniem byłoby uśrednienie całej mechaniki tzn. „liczby” zostałyby z Classica, w tym time to kill, ilość exów za moby/questy, drop rate’y i część statystyk (expertise) a sama mechanika z aktualnej wersji, wliczając w to modele, talenty i skalujące się skille. Maczetami je,bać LFG i byłoby miodzio.

Odnośnik do komentarza

Jednak pamiętam jak stworzyłem swoja pierwsza postac , Human Paladyn i zwykłe 2 koboldy stanowiły wyzwanie . Teraz rogalem wbijam w 10 mobów i wybijam w pare sekund. Dla samej zabawy classica spróbuje ale obecny wow jednak mi się podoba bo nie muszę tak wiele pośeięcać grze by się nia w pełni cieszyć do tego dużo fajnych nowych mechanik ( fajnie jakby nareszcie wprowadzono world questy na cały Azeroth ).

Odnośnik do komentarza

A jest już jakaś konkretna data legacy serwerów? Jak dla mnie to oczywiste że będą musieli to wszystko zbalansować więc nie ma się co spodziewać vanilli 1:1 takiej jak kiedyś.

 

Fajnie by było gdyby RDF dodali bo to jest jedna z najlepszych mechanik. No chyba, że ktoś się chce upierać że szukanie grupy przez 2h (co było normalką na Nostalriusie przy 10k online) i zapier.dalanie z buta ma klimat i takie tam sentymentalne bzdury.

Edytowane przez Il Brutto
Odnośnik do komentarza

To miało klimat. Znałeś ludzi na serwerze, wiedziałeś kto jest (pipi)owy a z kim warto iść do instancji. 

 

Co do BoA, ja już wklepałem 120. Zajęło mi to z pewnością dłużej niż 12h bo miałem wolne wczoraj i dzisiaj i oprócz snu, cały czas przeznaczyłem na wbijanie leveli. Warto sobie dungeony zostawić na ostatni level bo questy z nich dają ok 30k expa co się opłaca. Niemniej, masakra. Podleveluję jeszcze warriora i może szamana. Na razie wypływają mi oczy.

 

Nie wiem co mam teraz robić. Pofarmię jakiś gear, jakieś heroiki. Nie zamierzam już spędzać dużo czasu przy tej grze więc gildie i rajdy sobie daruję i zacznę może PvP.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, teddy napisał:

Stary wow nie byl wymagajacy tylko czasochlonny

Czekam na twoje shoty z wyczyszczonego Naxx40 i ujebania C'thuna przed drugim nerfem (pierwszy byl unkillable) ;)

Byl czasochlonny i wymagajacy.

Nie chce zadnego gowna z Retaila. Jesli dorzuca achievementy - nie bedzie mi to przeszkadzalo, bo nie maja wplywu na reszte gry (z wylaczeniem 'zrobmy X bossa pod achievement').

Ja bede miec Classica, a wy Retail ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...