Skocz do zawartości

World of Warcraft !


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.05.2019 o 16:46, Banan91PL napisał:

Dlaczego ?

Bo Community i "serwer" nie za bardzo istnieja juz. Wszystko jest anonimowe i kazdy ma kazdego w dupie.

Joinujesz z innymi randomami, teleportujesz sie do dungeonu/raidu, malo kto sie odzywa, a potem rozchodza sie i tyle.

To nie jest juz MMO za bardzo.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość Orzeszek

Xd

 

jakoś ostatnio blizzard dał mi 3 dni gry wowa. Totalnie mi michałek opadł, wpadłem do nazjataru to moby mnie tak mocno biły, ze spasowałem, miałem guwno ekwipunek i nie szło grać.

Odnośnik do komentarza

A daj żyć, mnie najbardziej w(pipi)ia to fabularyzowane, obowiązkowe wprowadzenie do krainy (wprowadzenie do Warlods of Draenor brrrr). Robienie jakiś (pipi)questów żeby na dobre rozpocząć zabawę, wszystko podane jak na tacy, oczywiście dla każdego jesteś "champion" albo "hero". Z łezką nostalgii pamiętam jak wbiłem w Borean Tundrę i każdy miał mnie w (pipi)u, musiałem robić jakieś questy i swobonie eksplorowałem krainę.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw jaka różnica będzie między privatami a tym co zrobił blizzard.
Grałem swojego czasu na privach na classicu i dungeony były trudne, widząc ludzi grających w betę to tam to był totalny easy mode.
Niestety blizzard potwierdził, że dane które mają są prawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Ja tego Classica mam zamiar kosztować po trochu. Nie mam presji na robienie end-game'u, a z tego co pamiętam to nawet proces levelowania był w starszych WoWach ciekawy. Wiecie czytanie questów, zbijanie się w grupy i potrzebny i wciągający crafting. Liczę też, że serwery będą zamkniętymi społecznościami, bo teraz nawet nie wiem kto na moim serwerze jest kim. Kiedyś znałem najlepsze gildie, świetnych graczy, a teraz? Idź pan w (pipi). Liczę, że Classic ostatecznie wyleczy mnie z retailu, bo zbyt wiele dawałem mu szans.

Odnośnik do komentarza
Ja tego Classica mam zamiar kosztować po trochu. Nie mam presji na robienie end-game'u, a z tego co pamiętam to nawet proces levelowania był w starszych WoWach ciekawy. Wiecie czytanie questów, zbijanie się w grupy i potrzebny i wciągający crafting. Liczę też, że serwery będą zamkniętymi społecznościami, bo teraz nawet nie wiem kto na moim serwerze jest kim. Kiedyś znałem najlepsze gildie, świetnych graczy, a teraz? Idź pan w (pipi). Liczę, że Classic ostatecznie wyleczy mnie z retailu, bo zbyt wiele dawałem mu szans.

Classic na bank ci się spodoba, tam crafting znacznie ułatwia expienie, zdobywanie Golda oraz ma jakiś sens.

Druga sprawa to społeczność, tam czujesz że grasz w mmo.

W ciężkich questach zawsze ktoś pomoże, ludzie rzucają ci buffy na prawo i lewo.

Nie ma głupich dungeon finderow więc nikt nie płacze i wyrzuca słabszych graczy, ogólne złote czasy wowa. biggrin.gif

 

Odnośnik do komentarza

Te 50 leveli to będzie masa czasu. ;) 

 

Ciekawi mnie czy Blizzard pójdzie kiedyś za ciosem i zrobi legacy servery dla oddzielnych dodatków. Czy może poprowadzi Classic linią dedykowanych dodatków, opartych jednak na starych zasadach gameplayu?

 

Dałbym wiele aby wrócić do Cataclysmu, IMO złotego okresu między tym co było a co jest obecnie. :( 

Odnośnik do komentarza

@oFi Mowa jest o Classicu, ale craftowany gear z większości dodatków jest akurat dobrym gearem (np. w WotLK BS mógł tworzyć itemki na 264 ilvl, czyli normal 25).

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Lich King już niestety mnie odtrącił. Ta nowa klasa kompletnie popsuła balans i nagle wszyscy zaczeli tą klasą Knight biegać (czy jak ona tam się nazywała).

 

Burning Crusade na zawsze w serduszku i walka z Ilidianem, a w podstawce walka z tym takim grubasem w wulkanie (nie pamiętam nazwy).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

@oFi Mowa jest o Classicu, ale craftowany gear z większości dodatków jest akurat dobrym gearem (np. w WotLK BS mógł tworzyć itemki na 264 ilvl, czyli normal 25).

 

Wiem, tylko wtrąciłem, że w BC to się nadawło tylko do kosmetycznych rzeczy. A w classicu pamiętam rzeczywiście coś tam fajnego można było wykrafcić na wyższych levelach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.