Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

No ale chwileczke czy czasem przed premiera pierwszej czesci tez nie dostawalismy takie podetuszowane skany ?!? :D , na 100% to tak nie bedzie wygladac, a jak bedzie to bede pil przez tydzien bo na PS3 mnie nie stac :(

 

Wiem ze sie czepiam ale ten shot np: http://www.journaldugamer.com/images/2006_...sistance_01.jpg

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

No ale chwileczke czy czasem przed premiera pierwszej czesci tez nie dostawalismy takie podetuszowane skany ?!? :D , na 100% to tak nie bedzie wygladac, a jak bedzie to bede pil przez tydzien bo na PS3 mnie nie stac :(

 

Wiem ze sie czepiam ale ten shot np: http://www.journaldugamer.com/images/2006_...sistance_01.jpg

 

Filmiki z jedynki na silniku gry prezentują wręcz identyczny poziom graficzny ,zreszta Chimery w jedynce są naprawdę zacnie wykonane,wystarczy trochę się im przypatrzeć z bliska jak się je zabije.Wady grafiki jedynki to brak dynamicznego oświetlenia,średnie tekstury i dość prosta architektura poziomów(jedynie końcówka dawała radę),a płynność animacji do dziś nie ma sobie równych wśród fps na ps3(choć CoD4 wygląda z 2 razy lepiej to minimalnie spada animacja przy większych rozpierduchach na singlu)

Odnośnik do komentarza

U mnie zaskoczenia brak, od dawana tweirdzilem ze silnik gry Resistance jest duuuuzo lepszy od tego z UT. Poprostu mam podtwierdzenie. Fakt ze CoD4 pozamiatal wszytko co do tej pory widzialem ale jak sobie pomysle o tej fizyce i AI(na wyzszym pooziomie trudnosci) ktore oni podrasuja to mam banana na ustach. Chciabym aby ta czesc bya bardziej epicka i filmowa a multiplayer wlasnie taki jak napisali... bardziej w kierunku CoD niz UT... 60 graczy, ale to beda musialy byc ogromne mapy;)

Odnośnik do komentarza

Widać że zmienili ciut dizajn , jeszcze bardziej ciemno i mrocznie + dobre oświetlenie ,choć póki co ciężko coś konkretnie napisać bo mamy do czynienia ze skanami średniej jakości , no ale jak widać Yeti zdążył już się podniecić " OMG OMFG itp "

Chce zobaczyć screen'a w 720p no i jakiś gameplay ,ciekawe jak to chodzi w porównaniu do pierwszej części:)

Odnośnik do komentarza

Sądze że pod koniec lutego na GDC, Sony zaprezentuje grę w ruchu... mam taką ogromną nadzieje. Zżera mnie ciekawość jak to będzie wszystko sie ruszać, bo scany... OMG! :D

http://www.n4g.com/ViewImageFrame.aspx?Obj...39&Size=org

Czy to nie wygląda świetnie, cienie, Chimery... miazga :( Z resztą już Ratchet wyglądał wspaniale, więc można było sie spodziewać że Resistance2 pod względem graficznym POZAMIATA.

Odnośnik do komentarza

Ludzie.. prosze Was... pokazali kilka obrazków a Wy znowu z gry robicie hit nad hitami a jak przyjdzie czas na premiere to wiekszosc sie zawiedzie jakbhyło w przypadku wielu gier na ps3.. poczekaj troche z tymi achami i ochami az cos kąkretnego pokażą

 

 

ps. też uwaząm ze jedynka niczym nadzwyczajnym nie była.. porostu pierwsza gra na nowa konsole oraz pierwszy raz fani playstation mogli pograc w fps online jak to robili juz pctowcy i xbox fani od jakiegos czasu.. dlatego tak wiele osó wpadło w zachwyt i tyle... oczywiscie mam nadzieje ze 2 bedzie super bo oby wiecej dobrych gier na ps3 ale.. spokojnie ludzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Wiesz LiSoQuan bo jedynka była naprawde dobra w multi bo żadna gra na xbox360 nie osiagnie liczby 40 osób w multi a co dopiero 60 jak oni tu pisza . I naprawde grajac w multi w resistance gra chodziła bardzo płynnie szybko i przyjemnie odwrotnie niż COD4 gedzie wyszukiwanie meczów jest najgorsze jakie mogło byc. A co do grafiki mi poziom racheta sie bardzo podobał wiec jeśli resistance bedzie chodził na podrasowanym silniku racheta to wiec jestem spokojny o poziom graficzny, oczywiście każdy ma inne zdanie:)

Ale jedno jest pewne, że panowie z INSOMNIAC bardzo dobrze sie czuja w świecie next-gen i wiedza jak to sie je w przeciwieństwie do innych japońskich ekip i do EA :(

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem, musze przyznać że Resistance 2 prezentuje się znakomicie ( przez dodatkowe cieniowania Chimery i sceneria wyglądają jak w GOW, ROTFL :(). Co do tych, któży mają dosyć słuchania ochów i achów nad tym co do tej pory ukazał Insomniac, zastanówcie się dlaczego jest taka kolej rzeczy ?, Resistance to obok MS najwięksy bestseller na PS3, i nawet nieważne czy ten tytuł zasługiwał na to, on po prostu był skazany na sukces (również jeśli idzie o ówczesny stan rynku PS3), więc nie dziwcie się że człowiek czeka z wywieszonymi gałami na sequel, ludzie !!. Naprawde jestem ciekaw jak ten tytuł będzie się prezentował w starciu z KillZone 2. To już drugi fps-owy pojedynek, wcześniejszy to BF Bad Company i Frontlines :D.

Odnośnik do komentarza

Resistance mnie nie zachwycilo, ani gameplayem, ani fabula, grafika na pewno nie... Co do 2 czesci, widac ze gra tez wizualnie bedzie nie rowna ( 2 pierwsze screeny przedstawiajace postacie o poziomie doom3, oraz trzeci w ktorym postacie - srednio wykonane, maja mega cienie + bardzo, bardzo ladna trawe ). Mam nadzieje ze 2 czesc chociaz przyciagnie moja uwage, lecz to wersja alpha, wiele, wiele moze sie stac, 60 osob na multi!!. Moze ten tryb bedzie tym, dla czego warto kupic ta produkcje.

Odnośnik do komentarza

Nie no nie wierze, ze w dzisiejszych czasach ludzie moga napisac 'swietne tekstury, rewelacyjne cienie' po zobaczeniu dwoch skanow z gazety gry, ktora wyjdzie uhuhu 'niejutro';]

Ja w resisa wierze, no moze troche obawaiam sie o pojazdy... Grafika mnie nie obchodzi calkowicie. Chce, zeby 2 byla tak grywalna jak 1 (czyli bardziej grywalna niz h2i3, cod4 czy inne (pipi)y;]) i to mi wystarczy.

Ilosc osob (60) cieszy, ale na pewno nie jest wyznacznikiem tego czy fps jest dobry czy nie!!

Ogolnie ludzie- troche sie wstrzymajcie, przynajmniej do jakiegos trailera.

 

Grafika- 10

Gameplay- 9+

Animacja- 9-

Muzyka- 8

 

Piszcie swoje oceny!!

 

...

Odnośnik do komentarza

Niedawno pograłem w Resistance i czasami tak gra ma takie momenty że ech .... trzeba przyznać że graficznie jest wspaniała,niektóre widoki potrafia wywołaś szczękopad i nie ma ich wcale tak mało ,z tym że jeśli chodzi o wykonanie jest bardzo nierówno,po prostu poczatek to póżne PS2 w HD i paroma efektami -łatwo jest pokazać jakąś brzydszą planszę i udowodnić jak to słabo wyglada ta gra. :(

Podobał mi sie sposób prowadzenia narracji-do końca nie było pewne co właściwie kieruje naszego bochatera,nie był typem chłodnego madafaki rzucającego patetycznymi tekstami. :P Takie pomysłowe bronie zyczyłbym sobie zobaczyć w każdym topowym FPSie nie bazujacym na znanych realiach.

Wyczekuję drugiej części z niecierpliwością i nie zgodzę się z opiniamu jakoby jedynka była przeciętna grą na którą ludzie rzucili sie z braku wyboru :D

Odnośnik do komentarza
Co-op 8 graczy to będzie coś. Licze na to, że Resistance 2 będzie na równi nawet z Killzonem 2...

Tzn na jakim? Skad wiesz jaki poziom zademonstrouje Killzone 2 skoro tej gry nie ma. A jak okaze sie niedopracowanym 0 to chcesz zeby Resistance 2 tez bylo na tak niskim poziomie. Nie lepiej jak osiagnie taki poziom jak Bioshock a nawet jeszcze lepszy ? Zeby sprzedalo sie jak Halo 3 a nawet lepiej ? Ja wlasnie tego zycze tworca gry.

Odnośnik do komentarza
Co-op 8 graczy to będzie coś. Licze na to, że Resistance 2 będzie na równi nawet z Killzonem 2...

Tzn na jakim? Skad wiesz jaki poziom zademonstrouje Killzone 2 skoro tej gry nie ma. A jak okaze sie niedopracowanym 0 to chcesz zeby Resistance 2 tez bylo na tak niskim poziomie. Nie lepiej jak osiagnie taki poziom jak Bioshock a nawet jeszcze lepszy ? Zeby sprzedalo sie jak Halo 3 a nawet lepiej ? Ja wlasnie tego zycze tworca gry.

 

Ja bym chciał zeby resistance2 osiagneło taki słaby poziom jak Halo3 i sprzedało sie tak samo jak ta gra.

Sadze ze ten team juz opanował mozliwości konsoli i jest to juz ich 3 tytuł na ps3 wiec powinno być bardzo dobrze pod wzgledem grafiki i mam nadzieje ze historia przedstawiona w single była ciekawa.

No i żeby kościół sie znowu nie przyczepił:lol: Ale tak naprawde jeszcze mało materiału pokazali z gry żeby osądzać czy jest ona dobra tak samo jak z killzone 2 :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję, że wymyślą jakąś ciekawą historię. Po przybyciu do Londynu w części pierwszej było już wiadomo jak cała historia się zakończy. Z początku akcja jest ciekawie prowadzona. Pod koniec znikają klimatyczne przerywniki i pojawiają się schematy jak w każdym filmie akcji. Wszyscy "rozbójnicy" giną a główny bohater otrzepuje się z popiołów i kontynuuje ratowanie świata. Online był dobry ale hermetyczny. Do Halo 3 brakuje sporo w tym temacie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Tzn na jakim? Skad wiesz jaki poziom zademonstrouje Killzone 2 skoro tej gry nie ma. A jak okaze sie niedopracowanym 0 to chcesz zeby Resistance 2 tez bylo na tak niskim poziomie

 

Chyba został ujawniony gameplay z Killzone'a 2 tak? Chodzi mi o sprawy techniczne. Wiadomo na jakim poziomie teraz stoi Killzone 2 jeżeli chodzi o grafike czy animacje. Obie te rzeczy prezentują się świetnie i może być tylko lepiej w przyszłosci.

Odnośnik do komentarza

Ekipa Insomniac widać że nie śpi, udoskonalili silnik pierwszego Resistance do takich możliwości jakie zostały nam pokazane w Ratchecie to teraz będzie jeszcze jeden skok w przyszłośc, po screenach dużo wyczytać nie można, bo i za wiele ich nie jest, osobiście czekam na trailer albo znacznie większą ilosć fotek. Po tych co już są dostępne można stwierdzić że przeskok jest i to duży ale w porównaniu z killzone 2 to już nie wygląda tak wspaniale no ale przeciez teraz jest wysyp gier na PS3 i już teraz trzeba rozdzielać fundusze w tym samym gatunku gier. Jedynka była świetna więc następną część na 100% zamówię co by znów z Nathan'em Chimerasów powyżynać

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...