Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

@Yeti & Maciucha

 

W końcu jakis dobry bilardzik na ps3 ! Grafa miód, fizyka daje radę aż miło, dużo rodzajów gier, kariera, online, niezobowiazujace partyjki, hardkorowe czesanie tricków, wszystko tu jest . Jak ktos lubi pykać w kulki to gorąco polecam ! 

 

Czy Zen, czy HK ? Hmmm trudno powiedzieć i to i to jest zarąbiste hehe. Ja daje im znak równosci :)

 

 

 

 

@/Kradz!ej/

 

Wormsy bierz bez zastanowienia, "klasyczny klasyk" hehe oplaca się za każde pieniadze :) Tylko trochę szkoda że to nie Worms Armageddon a zwyczajne Wormsy, cjoc zabawa i tak jest przednia.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Siemanizacja!

 

Tak przeglądam czeluści PSN i nie mogę się doszukać za bardzo. Możecie mi polecić jakieś klasyczne platformówki 2 / 2,5 D na PS3 z PSN? (z wyjątkiem Trine, Tapatoi, Bionic Commando i klasyków z PS one) - coś ale super frog lub zool ;]

 

Jest coś godnego uwagi?

 

A co myślicie na temat tego Prince o Persia z PSN? jak z długością i trudnością?

 

z góry dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Siemanizacja!

 

Tak przeglądam czeluści PSN i nie mogę się doszukać za bardzo. Możecie mi polecić jakieś klasyczne platformówki 2 / 2,5 D na PS3 z PSN? (z wyjątkiem Trine, Tapatoi, Bionic Commando i klasyków z PS one) - coś ale super frog lub zool ;]

 

Jest coś godnego uwagi?

 

A co myślicie na temat tego Prince o Persia z PSN? jak z długością i trudnością?

 

z góry dzięki za odpowiedzi.

za super frog hd oddałbym dużo.....co do Twojego pytania to nie ma takich tytułów(PoP Clasic jest króciutkir) pozostaje czekać na 2010 i reedcje Dżdżownicy Jima w HD :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie natury technicznej, dotyczy ono kupowania gier z PSN "na spółkę".

Czy można grać jednocześnie online w tą samą grę z pięciu różnych IP? Czy każdy zassany egzemplarz nie ma swojego "klucza"?

Spokojnie można grać, żadnych wyjątków chyba już nie ma (kiedyś Warhawk i GT P miały ograniczenie 24h na odpalenie na innej konsoli).

Odnośnik do komentarza

TETRIS na PS3! dla tej gry kupiłem chlebaka

 

***

Posted on 1 February, 2010 at 2:49 pm by TailsTheCat

Make Tetris playable on PS3.

 

Posted on 1 February, 2010 at 2:59 pm by Adam Grant

EA are currently working on a PS3 version of Tetris that will take full advantage of the capabilities of the PS3 and provide the best experience. Look for this version to be available later this year.

***

źródło

Edytowane przez rado_PL
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Miały być we wrześniu 2009, potem przełożono na 2010 i nagle informacje ze strony Sony na temat zdrapek w Polsce zniknęły.

zdrapek nie ma bo NBP robi problemy.

a musze miec ich zgode aby je wprowadzic.

takie cos uslyszalem od Sony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...