Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogę wyrobić z The Secret of the Monkey Island! Gra jest bardzo fajna, jednak to że wiesza się kilkukrotnie w ciągu godziny grania jest niedopuszczalne. Czy też tak macie?

podobno to przypadłość jedynki dlaego też jej nie kupiłem

 

Zainwestuj w dwójkę - nie dość że lepsza (obie kończyłem jeszcze za czasów amigi) to ma lepsze sterowanie na ps3 i o wiele ładniejszą grafikę.

Ja właśnie ukończyłem część pierwszą - u mnie wieszała się 2 razy w pierwszym rozdziale, potem jest luz. Gra przekozacka, z czasów młodości słyszałem o niej opowieści czy też czytałem opis w top secret, teraz nadrabiam zaległości i jestem zachwycony. Prawdopodobnie za młodu nie zrozumiałbym połowy gagów, więc w sumie się cieszę. Miła odmiana od gier w których wszystko wykonuje się jednym przyciskiem :)

 

 

Dokładnie 45 zł już jest na naszym store ;]. Cholera drogo, myślałem, że będzie po 36 złoty.

Napisz coś więcej jak przejdziesz całość - ile to zajmuje czasu i czy nie traci swojego uroku/humoru/ironii w dalszych godzinach grania? Bo mam zamiar to nabyć jak skończę Monkey Island 2.

edit: napisz też jaki jest poziom trudności - czy jest to samograj czy może czasem trzeba się wykazać?

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

 

GOW 1&2 zajma pewnie z 12 giga i zaraz mi sie skonczy miejsce.

A nie lepiej kupić GoW: Collection za jakieś 80-100zł na płycie?

 

PS. Jest to Castle Crasher na europejskim PSS, bo przeglądam aktualizacje na jednej stronie nie widzę tej gry.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

 

GOW 1&2 zajma pewnie z 12 giga i zaraz mi sie skonczy miejsce.

A nie lepiej kupić GoW: Collection za jakieś 80-100zł na płycie?

 

PS. Jest to Castle Crasher na europejskim PSS, bo przeglądam aktualizacje na jednej stronie nie widzę tej gry.

 

nie lubie przepłacać

Odnośnik do komentarza

Dokładnie 45 zł już jest na naszym store ;]. Cholera drogo, myślałem, że będzie po 36 złoty.

Napisz coś więcej jak przejdziesz całość - ile to zajmuje czasu i czy nie traci swojego uroku/humoru/ironii w dalszych godzinach grania? Bo mam zamiar to nabyć jak skończę Monkey Island 2.

edit: napisz też jaki jest poziom trudności - czy jest to samograj czy może czasem trzeba się wykazać?

 

Dopiero przed chwilą kupiłem ;] więc dokładniej później napiszę.

 

Co do poziomu trudności to wstępnie po demie mogę napisać, że samograj to na pewno nie jest. Ale walki są strasznie prościutkie (z tym, że nie wiem jak potem) polegają na odpowiednim wciśnięciu wyświetlanego przycisku trochę coś jak QTE. Zarówno podczas ataku i obrony musimy wciskać losowe wybierane buttony, ponadto po paru zwykłych atakach pojawiają się specjalne. Aha i każdy strój daje odpowiednie ataki i umiejętności (również umiejętności poza polem walki).

 

No ale wszystko wskazuje na to, że to nie jest tytuł który stawia na walki, system walk tu chodzi zupełnie o coś innego ;]. Co mi osobiście nie przeszkadza.

 

W reckach i komentarzach narzekają na to co napisałem w I poście (mniej dokładnie) mianowicie na brak voice actingu. A jakby tego było mało "chmurki" z wypowiedziami zapie.przają jak głupie...to raz a dwa tekstów jest od zawalenia. I tu mały paradoks normalnie można byłoby olać teksty w końcu to mini gra na PSN ale to gra Shafera w której humor odgrywa ważną rolę co zresztą już samo demo pokazuje.

 

Szkoda, naprawdę szkoda, że nie dali dubbu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

z parasite eve to super wiadomość :) , najlepsze w niej to że jeżeli się pojawią to stanieją oryginalne kopie z alledrogo (póki co krzyczą 120 zł), ponieważ nie radzę kupować gierek z psxa i grać na 42 calowym telewizorze... (ff7= wielki pixel :P), lepiej odpalać szaraka w sypialni gdzie są telewizory gorszej jakości :)

Odnośnik do komentarza

Porządny gameplay(a właściwie walktrough) z PixelJunk Shooter 2 (7 min z singla i 7min z multi). Nawet nie wiedziałem, że multi będzie tak rozbudowane. Nice. Zapowiada się na sequel "bigger, better and more" fun ;) .

 

http://www.gametrail...-shooter/706631 <- singiel

 

http://www.gametrail...-shooter/706629 <- multi

 

 

A tu kolejne dzienniki z "Powrotu do przeszłości" (pierwsze były dzisiaj w newsach na ppe). Te tym razem o McFly'u (niestety, głos mu nie będzie 'podkładał' Michael J. Fox). Ehh, kolejna gra z pss do listy 'must have' :D .

 

http://www.gametrail...k-to-the/706592

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-behind-back-to-the/706588 <- jakby komuś nie chciało się szukać tych pierwszych dzienników ;)

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

z parasite eve to super wiadomość :) , najlepsze w niej to że jeżeli się pojawią to stanieją oryginalne kopie z alledrogo (póki co krzyczą 120 zł), ponieważ nie radzę kupować gierek z psxa i grać na 42 calowym telewizorze... (ff7= wielki pixel :P), lepiej odpalać szaraka w sypialni gdzie są telewizory gorszej jakości :)

 

Nie łudziłbym się na to, ze wydadzą PE w europejskich PSS. ;P

Odnośnik do komentarza

Ponieważ PE nigdy nie wyszło w PAL. Tak samo Xenogears (o ile kiedykolwiek trafi choćby na US PSS...). Wątpię aby przy regionalizacji sklepu, ktoś wstawił grę NTSC/U (a S-E przecież nie będzie portować gry z przed prawie dekady). Nie wiem jak wygląda sprawa od strony licencji, ale też nie wydaje mi się aby to przeszło. Sporo jest TV i monitorów, które NTSC nie obsługują w ogóle - jeszcze by klient zadzwonił i żalił się sądem że kupił grę i grać nie może, że PS3 jest do D i że powie wszystkim swoim znajomym jak Sony go oszukało... ^^"

Odnośnik do komentarza

http://www.vg247.com...ted-and-priced/

 

Pierwszy Parasite Eve już 4 listopada, a Parasite Eve 2 - 18 listopada. Wszystko ładnie, tylko na razie jedynie na japońskim PS Store. Też jestem zdania, że na premierę w europejskim sklepiku jeszcze sobie poczekamy, a może nawet w ogóle jej się nie doczekamy...

Kurde, oby tylko nie było takiej samej sytuacji jak z Castle Crashers. Niech się lepiej postarają i wrzucą to jak najszybciej :/

Odnośnik do komentarza

Z ostatnich gier Psn Fat Princess mnie poniszczyło. Polecam !

Nie tak znowu ostatnia ta gra - ukazala sie juz grubo ponad rok temu.

 

 

Orientuje sie ktos moze czy gra Deadliest Warrior wyjdzie na naszym PSS? Sciagnelem demko z amerykanskiego pss i jest naprawde swietne. Co prawda grafika oraz oprawa dzwiekowa kuleje (ta pierwsza jak z poprzedniej generacji, druga momentami niczym z PSXa), ale gameplay jest strasznie miodny. Naprawde polecam obadac demko.

Odnośnik do komentarza

http://www.vg247.com...ted-and-priced/

 

Pierwszy Parasite Eve już 4 listopada, a Parasite Eve 2 - 18 listopada. Wszystko ładnie, tylko na razie jedynie na japońskim PS Store. Też jestem zdania, że na premierę w europejskim sklepiku jeszcze sobie poczekamy, a może nawet w ogóle jej się nie doczekamy...

Kurde, oby tylko nie było takiej samej sytuacji jak z Castle Crashers. Niech się lepiej postarają i wrzucą to jak najszybciej :/

wiadomo kiedy ma sie pojawic w ogole CC? na forum PS koles mowil ze "very soon" ale co w jego mniemaniu o ma oznaczac?

jesli kolejne 2 miechy to (pipi) im w dupe!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...