Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Beyond Good & Evil HD releasing next year for PSN and XBLA

 

 

BeyondGoodEvil.jpg

 

 

Click!

 

Po prostu świetna wiadomość. Idealna przystawka do zaspokojenia głodu spowodowane wyczekiwaniem na B:G&E 2 ;)

 

 

Nie grałem w jedynkę, lecz czytałem same dobre opinie nt. tej gry, więc będzie okazja nadrobić.

Odnośnik do komentarza

trine, flower, wipeout hd/fury, tekken, shatter, hamster ball (a jak świetnie się bawiłem) to mogę polecić ze starszych tytułów a z nowszych: deathspank 1,2, shank.

 

Najbardziej odradzam lead and gold... strasznie posr.any , nie dopracowany i kiczowaty tytuł....(przed rdr miałem chrapkę na dziki zachód i wydałem na ten sh.it chyba więcej niż 50 zł...)

 

Dzięki :)

Sprawdzę sobie demka Deathspank i Shank. Bo resztę mam oprócz Hamster Ball.

Odnośnik do komentarza

trine, flower, wipeout hd/fury, tekken, shatter, hamster ball (a jak świetnie się bawiłem) to mogę polecić ze starszych tytułów a z nowszych: deathspank 1,2, shank.

 

Najbardziej odradzam lead and gold... strasznie posr.any , nie dopracowany i kiczowaty tytuł....(przed rdr miałem chrapkę na dziki zachód i wydałem na ten sh.it chyba więcej niż 50 zł...)

 

Dzięki :)

Sprawdzę sobie demka Deathspank i Shank. Bo resztę mam oprócz Hamster Ball.

 

Polecam najnowszą lare oraz battlefield 1943

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś planuje wbić calaka w Larze to niech zapomni, gra ma buga który to uniemożliwia. W trzeciej misji mimo, że przejdzaiemy wszystkie wyzwania, nie otrzymamy jednego artefaktu potrzebnego do złotego pucharka, to samo jest w jakieś dalszej misji. Od razu ostrzegam, że skasowanie sava i granie od początku nic nie daje. Ładna porażka, nie?

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś planuje wbić calaka w Larze to niech zapomni, gra ma buga który to uniemożliwia. W trzeciej misji mimo, że przejdzaiemy wszystkie wyzwania, nie otrzymamy jednego artefaktu potrzebnego do złotego pucharka, to samo jest w jakieś dalszej misji. Od razu ostrzegam, że skasowanie sava i granie od początku nic nie daje. Ładna porażka, nie?

No to ładnie. Nie dość, że nie ma co-opa Online to jeszcze jakieś bugi ehh :/ Oby dali niedługo jakiegoś patcha, który to naprawi.

Odnośnik do komentarza

Ojej, strrrraszny bug. Normalnie jakiś flame trzeba zacząć ;)

 

Liczy się zabawa a "LC" daje jej aż nadto :)

Chyba kpisz, takie błędy to dla ciebie nic? To za co my płacimy, za niedorobiony produkt? Poczekaj jeszcze trochę, a niedługo nie będziesz mógł skończyć gry przez takie wtopy, zresztą już to się dzieje, DLC do RDRa np.

Odnośnik do komentarza

No, dokładnie - takie błędy to dla mnie nic. Chyba jestem jakieś inne pokolenie, dla którego główną rozrywką płynącą z gry jest przyjemność z jej obcowaniem i za to płacę. To, że jakiegoś pucharka nie mogę zdobyć zwisa mi i powiewa jak frędzle terrierowi ;) "LC" to mała perełka na rynku DLC i gier w ogóle wg mnie i nie zmienią tego w żadnym stopniu tak trywialne "błędy".

Odnośnik do komentarza

"LC" to mała perełka na rynku DLC i gier w ogóle wg mnie i nie zmienią tego w żadnym stopniu tak trywialne "błędy".

 

Dla mnie błędem jest że w Larze nie ma co-op online. Co więcej twórcy nabrali wody w usta i nie wiemy nawet czemu go nie ma (choć przed premierą szumnie go zapowiadali) ani kiedy można się go spodziewać. Dlatego na razie Lara czeka na dysku na stosownego patcha. Choć pierwsze levele pokazują że nawet samemu gra się super, więc co dopiero musi ze znajomym.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś planuje wbić calaka w Larze to niech zapomni, gra ma buga który to uniemożliwia. W trzeciej misji mimo, że przejdzaiemy wszystkie wyzwania, nie otrzymamy jednego artefaktu potrzebnego do złotego pucharka, to samo jest w jakieś dalszej misji. Od razu ostrzegam, że skasowanie sava i granie od początku nic nie daje. Ładna porażka, nie?

Przeszedłem 3 level i zebrałem wszystkie relikty i artefakty z tego poziomu, więc ja nie natrafiłem na żadnego buga. Nie wszystkie przedmioty dostaje się za zrobienie wyzwań, niektóre są po prostu do zebrania przy przechodzeniu poziomu.

Edytowane przez DaN3000
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...