Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Shatter to właśnie fajny soundtrack i efektowne tła plansz, a rozgrywka moim zdaniem jest dosyć cienka - sama w sobie nie jest fajna, a jeszcze każdy poziom wygląda prawie tak samo - nudy. Jedynie bossowie to coś ciekawego. Moim zdaniem już lepiej gra się w Hyperballoid HD - trochę za łatwa, ale każdy kolejny poziom zaskakuje designem i do tego klasyczny gameplay.

Odnośnik do komentarza

Kupił ktoś "My Aquarium"? Fajne toto, te rybki?

 

O co w tym chodzi?

 

Też się zastanawiam nad kupnem. Warto? Jak to wygląda na dużym ekranie?Fajna zabawa czy nudzi się szybko?

 

Na yt masz pełno gameplayi z tego co czytam to autentycznie jest to "akwarium z rybkami". Podobno daje taki sam efekt jak patrzenie na prawdziwe akwarium - uspokaja ;].

Dlatego biorę przyda się (zawsze chciałem mieć rybki :turned: ) poza tym 18 złoty to nie tak dużo, wziąłbym już teraz ale psn nie działa ;/.

 

Kupiłem i haha nie ogarniam tych rybek :turned: .

 

Tworzysz swoje akwarium, kombinacji jest mnóstwo począwszy od ustawień wody, światła, masy naprawę masy rzeczy (zamki, kamyki, roślinki, muszle itd.). Potem wybierasz muzykę, w grze jest muza klasyczna (idealnie pasuje) ale i to chyba największy plus można wrzucić i słuchać swojej muzy z HDD.

 

Kolejna opcja to wybór rybek również jest ich sporo (są meduzy i chyba koniki morskie) ale większość jest niedostępnych. No i oczywiście możesz je karmić (są robaki ;p) i to tyle problem w tym, że wszystko jest jakoś tak dziwnie zrobione i opisane, że nie wiem jak zdobywać kolejne rybki w ogóle co robić.. Nie ma jako takiej opcji no nie wiem "single player" czy coś takiego czy choćby jakiegoś tutoriala który by wyjaśnił co trzeba robić.

 

Aha jest jeszcze opcja nagrywania filmików i robienia zdjęć. Nie wiem popatrzałem z 5 minut jak pływają moje rybki i nudaaa, głupie jakieś tylko pływają w kółko ;p, nie nie mówią nawet jeść nie chciały.

 

Muszę przeczytać poradnik do trophy może tam coś napiszą. Krótko mówiąc zmarnowane 18 złoty...

 

PS. Jest pirania ale niedostępna ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

jak to jest z "Save'ami" z gier odpalanych przez "Blue-Ray-Disc", pomiędzy droga Cyfrowa.

dla przykładu przytoczę gre pt. inFamous.

dajmy na to gram w wersje tradycyjna(pudełkową), a następnie przerzucam sie na wersje Cyfrowa z PS'Store tego samego kraju. save'y będą chodzić? ktoś sprawdzał?

pozdro..

Odnośnik do komentarza

W końcu udało mi się na coś załapać; demo TR ;].

 

Krótko i na temat: nie grałem jeszcze w tak miodną, zaje.bistą arcadówkę (zaraz znowu będzie, że się jaram ;p). Ten TR jest po prostu świetny a jeszcze do niedawno śmiać mi się z niego chiało <wstydzi się>. Rzeczywiście tak jak Majk pisał w recenzji uczucie jak podczas pierwszego TR-a na PSX-a.

 

Dwa pytanka:

 

1) Gra wychodzi 28 września tak? A na końcu dema wyświetlił mi się napis, że niby już mogę kupić hmm.

2) Ile będzie kosztować?

 

PS. Chętni na co-opa ? ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

1) Gra wychodzi 28 września tak? A na końcu demo wyświetlił mi się napis, że niby już mogę kupić hmm.

Tak gra wychodzi 28 września. Chyba jednak nie da się jeszcze kupić. Nie wiem o co zbytnio w tym chodzi.

 

2) Ile będzie kosztować?

 

 

PS. Chętni na co-opa ? ;]

 

47 zł.

 

Z tym co-opem to niestety nie tak szybko. Wczoraj czy przedwczoraj pojawił się news, że co-op online w nowej Larze zostaje przesunięty w niedaleką przyszłość. Niestety nie wiadomo na kiedy.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

To może to, że można kupić już dzisiaj to "naleciałość" z US bo przecież tam gra jest już dostępna. Ale co tam 28 to za 3 dni <matematyk> ;].

 

Uuuu to lipa z tym co-opem ale mam nadzieję, że nie zrobią w ..uja i wrzucą tego co-pa. Bo gra wydaje się stworzona na kooperację, aha jeszcze jedno co-op będzie oczywiście przez PSN?

Trudno najpierw samemu wymęczy się singla.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To może to, że można kupić już dzisiaj to "naleciałość" z US bo przecież tam gra jest już dostępna. Ale co tam 28 to za 3 dni <matematyk> ;].

Jesteś pewny Słupczasty, że Lara jest już dostępna na USStore?. Bo ja jestem przekonany,że nie :blink: Premiera nowej Lary na PS3 jest w ten sam dzień na całym świecie.

 

Uuuu to lipa z tym co-opem ale mam nadzieję, że nie zrobią w ..uja i wrzucą tego co-pa. Bo gra wydaje się stworzona na kooperację, aha jeszcze jedno co-op będzie oczywiście przez PSN?

Trudno najpierw samemu wymęczy się singla.

Na pewno nie zrobią w ch*** i w końcu wrzucą ten co-op Online, tylko pytanie kiedy. Ostatnio pojawiły się głosy, ze może nawet na początku przyszłego roku :wacko:

 

Oprócz co-opa Online, będzie oczywiście też co-op na jednej konsoli :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

A to nie to mi się coś pomieszało z tym 28; sorry.

 

Split/co-op na jednej konsoli akurat mnie nie interesuje, na początku przyszłego roku WTF. Eeeeeeeeee to ja chyba dziękuje za 3 miesiące to ja dawno zapomnę o tej grze...ale lipa.

 

Spokojnie, spokojnie Słupek. To są na razie tylko czyste spekulacje. Na dzień dzisiejszy wiadomo tylko tyle, że co-op Online na pewno nie pojawi się wraz z premierą na PS3 czyli 28 września.

 

Chociaż jest tez dusza szansa, że stosowny patch pojawi się przed wypuszczeniem DLC, czyli do końca obecnego roku :)

Odnośnik do komentarza

Wkurza i dziwi mnie ta sytuacja z brakiem co-op online w Larze. Tworzą grę pod co-op'a, a dopiero przy premierze zauważają, że im co-op online nie działa. Co najmniej śmieszne i, wręcz, żałosne. Ciekawe czy my również, jak xbox'owcy, dostaniemy w ramach rekompensaty darmowe DLC?? A skoro na 360 co-op'a online nawet tego 28. nie będzie, to my pewnie równie długo sobie poczekamy.

Odnośnik do komentarza

Wkurza i dziwi mnie ta sytuacja z brakiem co-op online w Larze. Tworzą grę pod co-op'a, a dopiero przy premierze zauważają, że im co-op online nie działa. Co najmniej śmieszne i, wręcz, żałosne. Ciekawe czy my również, jak xbox'owcy, dostaniemy w ramach rekompensaty darmowe DLC?? A skoro na 360 co-op'a online nawet tego 28. nie będzie, to my pewnie równie długo sobie poczekamy.

 

Wpis, wpis, wpis.

 

Mnie to wręcz aż w(pipi)ia bo strasznie napaliłem się na tego TR-a między innymi właśnie na co-opa. Ale kupić grę za pełną sumę pozbawioną istotnej w tym wypadku opcji!? ;/;/;/

 

Powinni sprzedawać taniej w takiej sytuacji poza tym jak sobie pomyślę, że dadzą tego co-opa przykładowo za 2 miechy to dziękuje za taki interes lub co gorsza dadzą go w formie płatnego dlc. Nie mogę zrozumieć jak można czegoś nie ogarnąć w arcadówce... i to jeszcze na tydzień przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Też się napaliłem na nowe przygody Lary ze względu na coop. Podobnie było z Trine i Shank. Jak się okazało, że nie ma coop'a online to nie kupiłem tych dwóch gier. Nowego TR kupie dopiero jak będzie możliwość grania przez neta.

Swoją drogą producenci Trine i Shank trochę zwalili sprawę że nie dali tej opcji. Na pewno więcej osób zakupiłoby oba tytuły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.