Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

A więc - w przyszłym tygodniu będę miał PS3 (nareszcie;d) i pewnie zadam noobowskie pytanie, ale cóż:

 

Czy ktoś byłby tak łaskawy i wymienił mi powiedzmy TOP5 gier, które warto pobrać z PSN?

Na razie myślałem o Fat Princess i Flower ;]

 

Masz tutaj temat - Top 5 najlepszych gier na PSN:

 

http://www.psxextreme.info/topic/77297-top-5-najlepszych-gier-na-psn/

 

Poprzeglądaj sobie i zobacz co najwięcej razy się powtarza :)

Odnośnik do komentarza

Może nie w pierwszej ale pograć w to koniecznie trzeba :) A Grubaskę sobie odpuść bo potencjał ona ma ale niestety spartolony przez rzeszę debilnych graczy. Zamiast taktycznej gry zespołowej wychodzi z tej gry bezmózga napier...lanka na mieczyki.

 

SuperStardust HD, Puzzle fighter hd remix, Wipeout, Zen pinball, SoldnerX (chyba 2 części w jednym packu wyszły niedawno) - to możesz brać w ciemno. Z nowszych to Pixel Junk Shooter czy Shank...

 

 

Odnośnik do komentarza

Wycalakowaliśmy z dziewczyną rewelacyjne Trine, obecnie z wielką przyjemnością katujemy DeathSpanka. Są jakieś fajne gry na PSN z gatunków RPG/platformówki/przygodówki w które można grać we dwie osoby? Mam jeszcze Fat Princess (też jest co-op) i Flow. Niebawem wyjdzie jakaś gra z zombie, która zdaje się że będzie miała kooperację ale szukałbym czegoś co miałoby też sympatyczny bajkowy/fantasy klimat.

Odnośnik do komentarza

Wycalakowaliśmy z dziewczyną rewelacyjne Trine, obecnie z wielką przyjemnością katujemy DeathSpanka. Są jakieś fajne gry na PSN z gatunków RPG/platformówki/przygodówki w które można grać we dwie osoby? Mam jeszcze Fat Princess (też jest co-op) i Flow. Niebawem wyjdzie jakaś gra z zombie, która zdaje się że będzie miała kooperację ale szukałbym czegoś co miałoby też sympatyczny bajkowy/fantasy klimat.

 

zdecydowanie uderzaj w Castle Crushers. Bajkowy klimat, troche siekania - ale jaka frajda z gry, szczególnie z 2 osobą.

jest jednak mały problem - te ćwoki nie potrafią wrzucić tej gry na EU PSS już od 3 tyg. i nie wiadomo kiedy bedzie możliwość ściągnięcia jej.

Odnośnik do komentarza

Wycalakowaliśmy z dziewczyną rewelacyjne Trine, obecnie z wielką przyjemnością katujemy DeathSpanka. Są jakieś fajne gry na PSN z gatunków RPG/platformówki/przygodówki w które można grać we dwie osoby? Mam jeszcze Fat Princess (też jest co-op) i Flow. Niebawem wyjdzie jakaś gra z zombie, która zdaje się że będzie miała kooperację ale szukałbym czegoś co miałoby też sympatyczny bajkowy/fantasy klimat.

Jeśli podobała się Wam pierwsza część Deathspanka to wiedz, że jutro na PSStore pojawi się sequel. Więc łykaj bez wahania :potter:

Odnośnik do komentarza

Kupił ktoś "My Aquarium"? Fajne toto, te rybki?

 

O co w tym chodzi?

 

 

Też się zastanawiam nad kupnem. Warto? Jak to wygląda na dużym ekranie?Fajna zabawa czy nudzi się szybko?

 

Na yt masz pełno gameplayi z tego co czytam to autentycznie jest to "akwarium z rybkami". Podobno daje taki sam efekt jak patrzenie na prawdziwe akwarium - uspokaja ;].

Dlatego biorę przyda się (zawsze chciałem mieć rybki :turned: ) poza tym 18 złoty to nie tak dużo, wziąłbym już teraz ale psn nie działa ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

MeganMan Universe - Character and Level Creation:

 

http://www.joystiq.c...level-creation/

 

Darmowe DLC do nowego DeathSpanka, jeżeli zakupimy go w 1-szym tygodniu premiery:

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/09/21/deathspank-sequel-gets-free-dlc.aspx

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

u mnie już druga część deathspank na blacie (gdzieś 1/3 za mną). Jedynką jestem zachwycony tak dwójką....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAK SAMO jak nie bardziej:) gra wymiata:), z kumplem męczyliśmy coopa (power!!) co jest fajne: już nie tylko mag się może przyłączyć ale też ninja(jeżdżący na małym jednorożcu!!!!), lub koksika (jeszcze nie sprawdzaliśmy)), klimat jak w części poprzedniej rozbraja!! Questów chyba jest jeszcze więcej, ogólnie jak macie wydać 47 zł z pss na coś to już wiecie na jaki tytuł:). Póki co dla mnie (tak samo jak część poprzednia) najlepszy tytuł z pss:, czyli 9+/10

 

aha co ważne najpierw polecam zakupić pierwszą część (jest sporo nawiązań i smaczków)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

u mnie już druga część deathspank na blacie (gdzieś 1/3 za mną). Jedynką jestem zachwycony tak dwójką....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAK SAMO jak nie bardziej:) gra wymiata:), z kumplem męczyliśmy coopa (power!!) co jest fajne: już nie tylko mag się może przyłączyć ale też ninja(jeżdżący na małym jednorożcu!!!!), lub koksika (jeszcze nie sprawdzaliśmy)), klimat jak w części poprzedniej rozbraja!! Questów chyba jest jeszcze więcej, ogólnie jak macie wydać 47 zł z pss na coś to już wiecie na jaki tytuł:). Póki co dla mnie (tak samo jak część poprzednia) najlepszy tytuł z pss:, czyli 9+/10

 

aha co ważne najpierw polecam zakupić pierwszą część (jest sporo nawiązań i smaczków)

 

 

I radze "koksika" nie sprawdzac,jak dla mnie design tej "postaci" jest dramatyczny.;D

Odnośnik do komentarza

pytanko: czy warto zakupić jakieś wyścigi (wipeout już dawno ograny ) które wciagają na dłużej??

 

A może coś z serii pixel junk lub shatter:) mam jeszcze 53 zł (po wpłacie na deathspanka2) i zastanawiam się w co włożyć:) a może zostawić na lepsze czasy??:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...