Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Stare powiedzenie Hiszpanow : Gramy pięknie jak nigdy,przegrywamy jak zawsze, miało tutaj świetne odzwierciedlenie. No może nie grali tak pięknie,ale wygrana Szwajcarii moim zdaniem nie zaslużona. Niestety,jako wierny kibic hiszpańskiej reprezentacji będę po raz kolejny zawiedziony (wybiegając lekko w przyszłość). Gdyby tylko pozbyli się niszczącego praktycznie każdą akcję Torresa,to może może...

Edytowane przez InFiDeL
Odnośnik do komentarza

Nie widziałem pierwszego meczu RPA, ale za to widzę teraz, że to straszne bolki.

Byłem przekonany, że w drugiej połowie wyjdą gryźć murawę, a grali jeszcze większe kluchy niż w pierwszej części spotkania.

Propsy dla sędziego, pewnie też go wku.rwiały wuwuzele.

No generalnie widać, że to nie impreza dla RPA.

Czyli (jeżeli mnie pamięć nie myli) to będzie historyczne wydarzenie i pierwszy raz gospodarz MŚ nie wyjdzie z grupy, hehe.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko chciałbym powiedzieć,że karny kompletnie nie zasłużony dla Urugwaju...po pierwsze spalony był ....trudny do zobaczenia ale jednak a po drugie gdzie tam był faul po tym "podaniu" Forlan czy tam Cavaniego? LOL ten Suarez to lepszy nurek od Ronaldo :]

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie widziałem pierwszego meczu RPA, ale za to widzę teraz, że to straszne bolki.

Byłem przekonany, że w drugiej połowie wyjdą gryźć murawę, a grali jeszcze większe kluchy niż w pierwszej części spotkania.

Propsy dla sędziego, pewnie też go wku.rwiały wuwuzele.

No generalnie widać, że to nie impreza dla RPA.

Czyli (jeżeli mnie pamięć nie myli) to będzie historyczne wydarzenie i pierwszy raz gospodarz MŚ nie wyjdzie z grupy, hehe.

 

Tak samo będzie z Polską na euro. Dostaniemy w dupe na własnej ziemii ,własnej za którą nasi dziadkowie przelewali krew

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...