Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam temat, czytam i nagle trafiam na post Strangera. Okazuje się, że w tym kraju są kibice reprezentacji Włoch, tych deb.ili na kółkach, tych boiskowych klaunów, tych praktykantów catenaccio itd. Szok i niedowierzanie, że ktoś w tym kraju może lubić i kibicować obecnym pseudomistrzom świata. 4 lata temu futbol w jakiś sposób obumarł gdy Cannasr.aczka i spółka wygrali.

 

A odnośnie ich ostatniego meczu - cieszyłem się jak dziecko bo teraz już jestem pewien, że jeśli Italia wyjdzie z grupy na tym samym miejscu co Espania to i tak nie bęzie wstanie pokonać Torresa i spółki w ćwierćfinale. A bardziej prawdopodobne jest, że wypunktują ich Holendrzy w 1/8 finału bo to właśnie na nich trafią jak wyjdą z drugiego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to najlepszy mundial jaki widziałem (a widziałem trzy poprzednie). Cieszy dobra postawa drużyn spoza Europy, coś się dzieje. No i oczywiście zawody nie odbywają się już na starym kontynencie, to już angolom czy innym makaronom aż tak bardzo się już nie pomaga.Do boju Guarani, Albicelestes oraz Charruas! Obstawicie pierwsze trzy miejsca. 8)

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Pomyslec ze u nas takiego Benhauera wyrzucono bo nic nie osiagnal z kolesiami, ktorzy w pilke grac nie umieja a taki Dominik przetrwal, mimo ze wyniki mial zblizone, a poziom pilkarzy... No ale zawsze chcielismy miec taka reprezentacje jak Francja - doczekalismy sie :whistling:

 

Przecież Domenech zdobył wicemistrza w 2006 roku.

 

Chciałeś powiedzieć Zidane chyba :]

Odnośnik do komentarza
Amatorzy zremisowali, a gdyby nie dziwny karny, to... :whistling:

 

A gdyby nie dziwna bramka dla kiwi...

 

Toć ewidentny spalony był.

W wypowiedziach na temat Włochów,nidgy nie będę obiektywny, proszę nie winić mnie za to, mam do nich wrodzony wstręt.

Odnośnik do komentarza

A odnośnie ich ostatniego meczu - cieszyłem się jak dziecko bo teraz już jestem pewien, że jeśli Italia wyjdzie z grupy na tym samym miejscu co Espania to i tak nie bęzie wstanie pokonać Torresa i spółki w ćwierćfinale. A bardziej prawdopodobne jest, że wypunktują ich Holendrzy w 1/8 finału bo to właśnie na nich trafią jak wyjdą z drugiego miejsca.

 

Gooral, a skąd ta pewność, że w ogóle Hiszpania dojdzie do 1/4? Jak na razie cała Europa gra biedę (no może poza Holandią). Poza tym nie wiem czy wziąłeś pod uwagę, że nawet gdyby wyszli z tej grupy to czeka tam ktoś z tej trójki Brazylia/Portugalia/WKS.

 

Ja tam liczę, że Hiszpanie nie wyjdą z grupy. Honduras raczej nie da im rady, ale Chile może zaskoczy (remis powinien wystarczyć).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hm, przepraszam, ja też jestem fanem Włoch. Ch.uj komuś do tego :)

 

:thumbsup:

 

Rozpierdala mnie to miauczenie nt. katenaczio. W tym meczu też to uprawiali, c'nie?

 

A BRAzylia zremisuje z WKS 1:1 i będzie święto lasu :)

 

Tu nawet nie chodzi o to katenaczio...ale bardziej o ich zachowanie... przecież to największe (pipi) futbolu ;] Kładą się i płaczą bo byle wślizgu ...no i jeszcze te nurki i ogólne cwaniactwo...nienawidzę ich po prostu :]

Odnośnik do komentarza

Czytam temat, czytam i nagle trafiam na post Strangera. Okazuje się, że w tym kraju są kibice reprezentacji Włoch, tych deb.ili na kółkach, tych boiskowych klaunów, tych praktykantów catenaccio itd. Szok i niedowierzanie, że ktoś w tym kraju może lubić i kibicować obecnym pseudomistrzom świata. 4 lata temu futbol w jakiś sposób obumarł gdy Cannasr.aczka i spółka wygrali.

 

A odnośnie ich ostatniego meczu - cieszyłem się jak dziecko bo teraz już jestem pewien, że jeśli Italia wyjdzie z grupy na tym samym miejscu co Espania to i tak nie bęzie wstanie pokonać Torresa i spółki w ćwierćfinale. A bardziej prawdopodobne jest, że wypunktują ich Holendrzy w 1/8 finału bo to właśnie na nich trafią jak wyjdą z drugiego miejsca.

 

 

Ostatnimi czasy internaszynal czempionaty wygrywają wieczne cioty, które zwykle w Europie zdobywają ważne trofeum rzadziej, niż zdarza się przelot komety Halleya w naszym Układzie Słonecznym, . Mam na myśli timy pokroju Hiszpanii, Interu, więc jestem w stanie uwierzyć, że w RPA również komuś z "wiecznych" faworytów uda się zdobyć złoto. Specjalnie dla Ciebie powiem ci, że umysł podpowiada mi, iż że będzie to ktoś z czwórki: Holandia / Argentyna / Anglia / Portugalia. Serce jednak jest za kim innym <3

 

 

Jak zwykle De Rossi ratuje dupe Lippiemu. Oby odpadli, może w końcu ten śmieszny trener zrozumie, że nie powinien brać ani jednego gracza z juve, nawet Buffona.

 

Podejrzewam, że Lippi nie sugeruje się zdaniem użytkownika o ksywie "Pustostan", czy jak to tam tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza

Hm, przepraszam, ja też jestem fanem Włoch. Ch.uj komuś do tego :)

 

:thumbsup:

 

Rozpierdala mnie to miauczenie nt. katenaczio. W tym meczu też to uprawiali, c'nie?

 

A BRAzylia zremisuje z WKS 1:1 i będzie święto lasu :)

 

Tu nawet nie chodzi o to katenaczio...ale bardziej o ich zachowanie... przecież to największe (pipi) futbolu ;] Kładą się i płaczą bo byle wślizgu ...no i jeszcze te nurki i ogólne cwaniactwo...nienawidzę ich po prostu :]

 

 

 

Dobrze gada :D

No trudno jak by jeszcze się murowali przed Nową Zelandią :lol: Szkoda, że ostatni mecz grają ze Słowacją. Wyjdą na fuksie z grupy :down:

Odnośnik do komentarza

Hm, przepraszam, ja też jestem fanem Włoch. Ch.uj komuś do tego :)

 

:thumbsup:

 

Rozpierdala mnie to miauczenie nt. katenaczio. W tym meczu też to uprawiali, c'nie?

 

A BRAzylia zremisuje z WKS 1:1 i będzie święto lasu :)

 

Tu nawet nie chodzi o to katenaczio...ale bardziej o ich zachowanie... przecież to największe (pipi) futbolu ;] Kładą się i płaczą bo byle wślizgu ...no i jeszcze te nurki i ogólne cwaniactwo...nienawidzę ich po prostu :]

 

Podstaw Barcelonę i zgadza się wszystko idealnie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Poprawilem.

Jak zwykle De Rossi sędzia ratuje dupe Lippiemu

Gdyby nie sędzia toby nie przegrywali, więc nie do końca.

Podejrzewam, że Lippi nie sugeruje się zdaniem użytkownika o ksywie "Pustostan", czy jak to tam tłumaczyć.

Podejrzewam, że Lippi ma pustostan w głowie, jak każdy marny trener.

 

 

Domyślam się, że bogiem trenerki na ziemi jest w takim razie latający potwór Spaletti ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...