Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Za jakie pieniądze będą grać Polacy na Euro?

 

- Decyzje odnośnie premii dla piłkarzy są następujące. Za każdy wygrany mecz w grupie 400 tysięcy Euro do podziału, ale jedynie dla samych piłkarzy, nie dotyczy to pozostałego sztabu reprezentacji, a jedynie samych zawodników. Podział jest sprawą wewnętrzną drużyny i sztabu trenerskiego. Za remis w fazie grupowej przewidujemy 200 tysięcy Euro premii. Następnie za awans do kolejnej fazy turnieju 800 tysięcy Euro dla drużyny, a do półfinału 1.2 miliona Euro. Za zajęcie drugiego miejsca zawodnicy otrzymają 1.8 miliona Euro, a za tytuł mistrzowski 3 miliony Euro do podziału - ujawnił Prezes PZPN.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i tak nie mam TV, więc będę oglądał w knajpach i na Sopcaście. Najważniejsze mecze będą na zwykłym Polsacie, mniej ważne - tylko na Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport HD. No i na Polsatowskim "pay-per-view" (wideo na żądanie), w internecie, gdzie za obejrzenie wszystkich meczów zapłacimy 35 zł. To brzmi ciekawie, ale mam obawy, że jakość będzie podobna do tej, jaką ma Liga Mistrzów na Onecie.

 

TVP ciągle prowadzi z nimi negocjacje, na razie ma zapewnione 0 meczów. Na Canalu też raczej nic nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Po prostu u mnie w kablówce mam możliwość wzięcia pakietu, w którym jest m.in. Canal+ Sport na 30 dni za darmo i myślałem, że się wycfanię i wezmę właśnie na czas Ojro. Ale widzę, że zostanie Polsat, Polsat Sport (Extra nie mam) i Sopcast. Żal... a u pepików ponoć publiczna puszcza całą ligę mistrzów... zapewne Euro też.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właściwie powinienem to wrzucić do tematu o ekstraklasie,ale tu też pasuje.

 

z5190628X.jpg

 

 

 

 

 

-----------

 

Plany reprezentacji

 

19 maja - wyjazd na 12-dniowe zgrupowanie w Donaueschingen w Niemczech

 

23 maja - towarzyski mecz z FC Schaffhausen w Niemczech

 

26 maja - towarzyski mecz z Macedonią w Niemczech

 

27 maja - towarzyski mecz z Albanią w Niemczech

 

28 maja - ogłoszenie 23-osobowej kadry na Euro

 

1 czerwca - mecz z Danią w Chorzowie (pożegnanie zespołu przed wyjazdem na Euro)

 

8 czerwca - mecz z Niemcami w Klagenfurcie (finały ME)

 

12 czerwca - mecz z Austrią w Wiedniu (finały ME)

 

16 czerwca - mecz z Chorwacją w Klagenfurcie (finały ME)

 

19 lub 20 czerwca - ćwierćfinały z udziałem pierwszej i drugiej drużyny z grupy polskiej

 

25 czerwca - mecze półfinałowe

 

29 czerwca - finał Euro 2008

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza
Nie wiem, czy Euro nie pokażą przypadkiem zagramaniczne TV rządowe: RAI, ZDF czy kto tam jest. Te kanały są chyba dostępne w C+ (numer ileś-tam-set). Może jest szansa ?

Takie rzeczy są raczej kodowane, tak było podczas ostatniego mundialu. Teraz nie będę miał takiego problemu bo mam od jakiegoś czasu cyfrowy polsat, chociaż to straszna ch.jnia, ale przynajmniej sobie Euro zobacze.

 

 

Odnośnik do komentarza

Cena: 199 zł

 

 

 

 

Malutki mini-dekoder SD produkcji Cyfrowego Polsatu Technology - Mini z nową kartą Nagravision3 do odbioru kanałów niekodowanych (FTA) + 1 mies. oferty programowej podstawowego pakietu Familijny + Relax Mix. Idealny do odbioru wszystkich transmisji Euro2008 przez 1 miesiąc i i wyboru dowolnego pakietu później.

 

Nowy dekoder Mini z nową kartą (Nagravision 3)Cyfrowego Polsatu do odbioru kanałów niekodowanych (FTA) +

 

- 1 miesiąc kalendarzowy oferty programowej Podstawowego Pakietu Familijnego + Relax Mix (tu jest Polsat Sport Extra, gdzie będą wszystkie mecze Euro2008).

 

UWAGA: 1 miesiąc liczy się od daty aktywacji telefonicznej, której dokonuje sam klient. Do aktywacji konieczny jest polski adres i nr PESEL (mogą być znajomi lub rodzina w Polsce).

 

Tylko w Pakiecie Relax Mix jest kanał Polsat Sport Extra, gdzie będą wszystkie transmisje mecze Euro2008 w Austrii i Szwajcarii. Część transmisji będzie na Polsacie (głównym) lub na Polsacie Sport.

 

Oprogramowanie i lista kanałów pobierane są z satelity Hot Bird - 13E - trzeba mieć zestaw antenowy ustawiony na tego satelitę, ale w komplecie nie ma anteny i konwertera.

 

Po wpłaceniu tej kwoty abonent otrzymuje na własność dekoder Mini, a wybór oferty Cyfrowego Polsatu następuje telefonicznie podczas aktywacji.

 

Do czytnika dedykowanego dekodera Cyfrowego Polsatu nie można wkładać innych kart, np. Cyfry+, n-ki lub kanałów erotycznych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...