Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hiszpanie to jak sa nawet w dobrym okresie to przegrywaja ;] Euro 2008 to turniej bez ferajny super mocnych druzyn. Rowny , silny sklad i turniejowe cwaniactwo powinno dac Wlochom final. Nie zdziwie sie jak bedzie powtorka finalu z 2006 roku.

Niemcy maja zagwarantowane trzecie miejsce, raczej z wyjsciem z grupy i pokonaniem drugiej druzyny z grupy A problemow miec nie beda. Potem juz moze byc gorzej, bo jednak, co by nie mowic to sa przecietni...no ale czasy super druzyn narodowych w Europie cos chyba minely i przecietnosc na tym poziomie starczy do wysokich miejsc.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik
Włochy się sypią
Fajniejszego zarciku, to juz dawno nie slyszalem ;]

 

Wlochy maja najmocniejszy i najrowniejszy sklad, od dawien dawna. Genialna linia pomocy z magikiem - Pirlo, De Rossim, ktory mial sezon marzen, Gattuso, Camoranesim, czy Ambrosinim. Atak - krol strzelcow ligi niemieckiej - Toni, krol strzelcow ligi wloskiej - Del Piero, Di Natale, ktory w ostatnim meczu towarzyskim zdobyl dwa gole, Cassano - w rewelacyjnej formie, Boriello, Quagliarella. Do tego dołóż bramkarza legende, Zambrotte na boku, Grosso, Chielliniego - jednego z najlepszych wloskich obroncow ostatniego sezonu, i Barzagliego.

 

Niemcy maja ekipa slabsza nie tylko do Italii czy Francji, ale rowniez od Portugalii. Mierny bramkarz, ktory caly sezon siedzial na lawie, Metzelder - podobna sytuacja. Jedynym pewnym i niezlym graczem z defensywy jest Lahm, ale jego czesciej bedziemy widzieli w przodzie, niz z tylu. Schweinsteiger ostatnio rowniez nie jest w najlepszej formie. A reszta pomocnikow to nie sa wielkie gwiazdy, ale raczej porzadni i solidni rzemieslnicy, z przeblyskami (Frings, Borowski). Oczywiscie, wylaczajac Ballacka, bedacego ostatnio w wybitnej dyspozycji i jesli Dojczlandy zajda daleko w tym turnieju, to bedzie w glownej mierze jego zasluga. Nie zdziwie sie jednak strasznie, jak Chorwacja pyknie ekipe Loewa z 2:0. Ba! Z Blaszczykowskim w formie, Irkiem Jeleniem - generalnie, z jakas silna armata walącą salwy co sekunde, bylbym spokojny o wynik meczu Polska - Niemcy.

Odnośnik do komentarza

No nieźle. Do zalet Włochów zaliczasz nawet to, że mają w składzie jednego z najlepszych włoskich obrońców;]. To by dopiero było, gdyby najlepsi włoscy obrońcy grali dla Hiszpanii.

 

Sęk w tym, że dwaj najlepsi włoscy zawodnicy na Euro właśnie nie zagrają. Oczywiście, oni i tak są jednymi z faworytów, no ale...

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem sobie ten programik ze strony Polsatu no i, kurczę, da się oglądać. Non-stop relacja z Polsatu Sport Extra i to dość płynnie, nawet na moim łączu - przynajmniej na razie. Polski komentarz, przyzwoita jakość strumienia. Jest już pierwszy niby-kwiatek Borka - "piłka zachowuje się, jakby murawa była tępa". No nic, rozkręci się jeszcze chłopak.

 

Hahaha, i pomyśleć, że ludzie kupowali dekodery, żeby sobie obejrzeć Euro;].

Odnośnik do komentarza

Najgorsza w tym wszystkim była relacja Polsatu, brak komentarza przez pierwsze 5 minut, brak zegara przez 50 min. a najgorszy w tym wszystkim był komentarz Wojciecha Kowalczyka toć normalnie chłop mówił jakby miał 3 promile we krwi a jak nie mówił bzdur to faflunił że go zrozumieć nie było można.

Ogólnie mecz nie był zły, trochę zawiodłem się na Czechach bo nie pokazali praktycznie nic w ataku, za to Szwajcaria grała b.dobrze, zabrakło im trochę szczęścia i wykończenia akcji. Mam nadzieję że w meczu Portugalia-Turcja zobaczymy więcej emocji i sytuacji podbramkowych.

Odnośnik do komentarza

Czesi dali du.py i to ostro.... Chociaż im kibicowałem to ich gra była co najmniej cieńka. Gdydby nie kontuzja Freia (nieźle się naśmiałem jak beczał) to by baty dostali...

 

Czesi dali du.py i to ostro.... Chociaż im kibicowałem to ich gra była co najmniej cieńka. Gdydby nie kontuzja Freia (nieźle się naśmiałem jak beczał) to bo baty dostali... Totalnym żartem był komentarz Kowalczyka, mówił jakby był po ostrej dawce leków nasennych... Polsat chciał dobrze a wyszło jak zwykle ;). I czemu do cho.lery nie ma HUDa (minuty meczu i wyniku)?!

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Akurat "wyrazistość" mowy Kowalczyka była na podobnym poziomie co zwykle w Cafe Futbol(no może deczko gorsza), a co do 2-ego meczu ma on podobny przebieg jak 1sza połowa meczu Czechy-Szwajcaria z tą różnicą że spotkały się dwie lepsze drużyny więc i poziom "nieco" wyższy.Kompletnie nie widoczny CR poza wolnym i jedną akcją jest praktycznie bez gry a gdy już ma piłkę to jest strata albo oddanie do tyłu.Dobrze gra defensywa portugalska defensywa z włączającym się do ofensywy Bosingwą i stanowiącym zagrożenie przy stałych fragmentach Pepe.Ogólnie mecz lepszy od poprzedniego i przy odrobinie szczęścia Portugalczycy mogli prowadzić już 2-0 ( a powinni 1-0 bo imo spalonego przy golu Pepe nie było o czym także wspominali goście w studiu), liczę na wejście Quaresmy i jeszcze większe ożywienie gry.

Aha i myślałem że po komentatorach z 1szego meczu w drugim komentarz będzie lepszy ale nie...denerwuje mnie ciągłe nadużywanie tych "dalszych części nazwisk" tureckich piłkarzy bo gdy słyszę co chwile farmazony w stylu Belozioglu czy Kahweczi to mnie lekko skręca. No i dowiedziałem się że Pepe to rezerwowy w Realu nic to że jak tylko mógł grąć to grał i że jego sytuacja w Realu jest taka sama jak Metza n/c.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

no i się zaczęło...... zaczęło.... od najochydniejszego otwarcia imprezy sportowej jakie kiedykolwiek widziałem, Szwajcarzy się nie popisali. Pierwszy mecz słabiutki, za dużo walki za mało piłki. Drugi mecz już lepiej mi tu śmiga za plecami. Realizacja polsatu narazie jest kiepska, czemu do k... nędzy niema czasu i wyniku, no i co tam robi ten alkoholik Kowalczyk, gdyby nie polsat, to pewnie zbierałby butelki pod blokiem. Dźwięk do tego na polsacie extra cichutki. No i na cholere ten czarny margines udający telewizor panoramiczny, przecież nie po to kupowałem lcd żeby te paski mi jeszcze obraz zmniejszały, dobrze, że jest opcja w tv likwidacji tego ustrojstwa. Czekam na Polska- Niemcy, chociaż mam coraz gorsze przeczucia, ten wyjazd Błaszczykowskiego i Kuszczaka, to na mój nos, nie tyle kontuzje, co jakieś inne sprawy. Kuszczak pewnie dowiedział się, że jest trzecim bramkarzem i podziękował, a z Kubą, to niewiem o co kaman.

Odnośnik do komentarza

no racja polsat daje du.py. chociaż i tak uważam, że komentarz 100 razy lepszy niż szpaku.

drugi mecz zdecydowanie lepszy. zasłużone zwycięstwo portugalczyków. trochę błędów sędziego.

do CR nie dotarło chyba że to nie MU...

portugalia ma niesamowitą siłę w ataku i całkiem obrońców więc kto wie.

turcy na pewno lepiej niż czechy i szwajcaria.

Odnośnik do komentarza

No i jest korner.

Jest korner.

Wywalczył korner!

Piłka pół metra nad poprzeczką.

Pół metra nad poprzeczką.

I znów pół metra... metr nad poprzeczką.

Albo zdecydowanie wiecej...

 

Rety, czy naprawdę tak ciężko znaleźć dobrego komentatora? Potrafiącego wyrażać emocje, żartobliwego i posiadającego bogatszy zasób słów? Ale bieda.

 

Byłem za Turkami więc mi przykro.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy takie lepiej. Turcy zagrali kompletnie bez głowy, bez ładu i składu. Oni chyba naje/bani byli, albo tego dnia był konkurs kto wybierze najgłupsze możliwe rozwiązanie akcji. Nie trafiania w piłkę w decydujących momentach już nie skomentuję. Mam wrażenie, że jutro podobnie będzie wyglądał nasz mecz z dojczami. Utrudnianie sobie życia, nerwy ze stali, a po stracie bramki beznadziejne walenie głową w mur.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik
No nieźle. Do zalet Włochów zaliczasz nawet to, że mają w składzie jednego z najlepszych włoskich obrońców;]. To by dopiero było, gdyby najlepsi włoscy obrońcy grali dla Hiszpanii.

 

Sęk w tym, że dwaj najlepsi włoscy zawodnicy na Euro właśnie nie zagrają. Oczywiście, oni i tak są jednymi z faworytów, no ale...

xD

 

Zle to ujałem. Mialem na mysli najlepszego obronce w kontekscie ligi wloskiej ;f Jak dla mnie, Canna popelnia coraz wiecej bledow, nie jest juz taki pewny jak dwa lata temu. Kielon swietnie go zastapi i cholera wie, czy to, ze Fabio jest kontuzjowany nie bedzie zbawienne dla Italii. A wyciagniecie z tego faktu wniosku, ze Wlochy sie sypia, to po prostu przesada ;] Dwa lata temu Totti kiepscil przez caly turniej, Nesta od razu na poczatku wylecial z powodu urazu uda i jakos doczlapali sie do finalu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...