Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ahahaha, no jak ktos sie pospieszyl z kupnem dekodera to na pewno jest teraz w siodmym niebie;]]]]

 

 

Jak typujecie grupe C ?? :lol:

 

 

Holandia dostanie taki wp**dol, ze najwyzej moze byc trzecia, a i to wcale nie jest takie pewne. Awans Rumunii i Holandii bedzie dla mnie duza niespodzianka, bo druzyna Van Bastena to juz nie ten sam team co kiedys. Zlota era skonczyla sie wraz z Euro 2000 i nie widac perspektyw na zmiany. Patrzac na sklad (i jeszcze rezygnacje Seedorfa) wyglada to bardzo slabo, szczegolnie defensywa.

Odnośnik do komentarza

Podobny patent z tymi dekoderami był już w 2002 roku i praktycznie jest powtarzany co dwa lata. Wtedy całe mistrzostwa miały być na Polsacie Sport, ludzie wykupywali dekodery, a na trzy dni przed inauguracją znalazłem Polsat Sport na kablówce. Mam go (i Polsat Sport Extra) po dziś dzień, także jest bezstresowo.

Odnośnik do komentarza

No to lepiej uwazaj, bo mi 1 maja od tak aster city po prostu Polsat Sport zabral, a zamiast tego dostalem tvp sport;]]] Podobnie bylo jak tvn turbo pokazywal LM. Dziwnym trafem tuz przed rozpoczeciem rozgrywek tvn turbo zastapilo cos innego.

Tak w ogole to Polsat ma straszna lipe. Wynegocjowali korzystny kontrakt, ale musza poniesc strate z powodu niekompetencji tvp. Teraz pewnie w zwyczaju bedzie, ze publiczna telewizja nie bedzie kupowala praw do wielkich imprez. Po prostu przed ich rozpoczeciem poleca do poslow z placzem.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to czysty marketing Polsatu i mieli prawo do takiej zagrywki. Niemniej serdecznie im dziękuję za takowy pomysł, nie będę musiał bufferować z Neta:) Nie ma to jak mecz przed TV.

 

Mam nadzieję, że mimo transmisji w otwartym Polsacie Solorze zgarną grube miliony i zarobią na tym Euro bo zrobili kibicom ładny prezent.

 

Dokoderowcy niech się pocieszą, że będą mieli wszystkie analizy przez pół dnia w tv.

Odnośnik do komentarza

Glowni faworyci odkryli karty:

 

 

Kadra Włoch na mistrzostwa Europy:

 

Bramkarze

Gianluigi Buffon (Juventus Turyn), Marco Amelia (AS Livorno), Morgan De Sanctis (Sevilla FC)

 

Obrońcy

Fabio Cannavaro (Real Madryt), Marco Materazzi (Inter Mediolan), Christian Panucci (AS Roma), Andrea Barzagli (US Palermo), Gianluca Zambrotta (FC Barcelona), Giorgio Chiellini (Juventus), Fabio Grosso (Olympique Lyon)

 

Rozgrywający

Andrea Pirlo (AC Milan), Gennaro Gattuso (AC Milan), Massimo Ambrosini (AC Milan), Daniele De Rossi (AS Roma), Simone Perrotta (AS Roma), Alberto Aquilani (AS Roma), Mauro Camoranesi (Juventus), Riccardo Montolivo (AC Fiorentina)

 

Napastnicy

Luca Toni (Bayern Monachium), Alessandro Del Piero (Juventus), Antonio Di Natale (Udinese Calcio), Marco Borriello (GFC Genoa), Fabio Quagliarella (Udinese), Antonio Cassano (Sampdoria Genua).

 

 

 

Uwage zwraca obecnosc Del Piero i zwiekszenie ilosci napastnikow wzgledem obroncow (na MS 2006 bylo 8/5, teraz 7/6). Skutkiem tego nie zalapal sie Nesta (albo Zaccardo). Jeden zawodnik jest jeszcze do wylotu. Ogolem silna, wyrownana ekipa. Nie zdziwie sie jak bedzie powtorka z finalu MS i zagraja w nim z aktualnymi grupowymi rywalami.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie to czysty marketing Polsatu i mieli prawo do takiej zagrywki. Niemniej serdecznie im dziękuję za takowy pomysł, nie będę musiał bufferować z Neta:) Nie ma to jak mecz przed TV.

 

Mam nadzieję, że mimo transmisji w otwartym Polsacie Solorze zgarną grube miliony i zarobią na tym Euro bo zrobili kibicom ładny prezent.

 

Dokladnie. Zarobia wiecej na reklamach niz na sprzedazy tych dekoderow, watpie, zeby dekoder kupilo 100.000 osob specjalnie dla Euro.

Generalnie to bylem prawie pewnien, ze beda ME w 'zwyklej' TV, liczylem, ze moze TVP kupi cos w ostatniej chwili (jeszcze maja czas), tak jak to bylo 2 lata temu. Co jak co, ale bedzie mi brakowalo Szpakowskiego podczas meczy Polakow :)

 

Polsat od razu wiedzial, ze bedzie musial tak zrobic. Chcieli na poczatku troche ludzi przekonac do dekoderow. Zarobia sporo, reklamy pewnie puszcza po 0,5 - 2 mln w czasie meczy i przed meczami.

 

Dobrze, ze TVN nie kupil praw do Euro, bo jak ostatnio ogladalem PP i komentowal (nie pamietam kto), to zygac sie chcialo.

:)

Odnośnik do komentarza

Dzej to był jakiś trener Jagoda chyba, co wrzucał teksty jak kapitalny jest ten mecz. No i zgadzam się z Tobą - ME bez Szpakowskiego będą troszkę opustoszałe.

 

Obso - owszem, Włosi bardzo mocna ekipa i nie spodziewałem się Del Piero, a jednak. Nie sądzę jednak, że do pierwszego składu. Poza tym - obstaw człowieku finał LM, bo będzie nieuczciwie... ;)

Odnośnik do komentarza

- Polscy piłkarze są 16 razy bardziej inteligentni od niemieckich - powiedział kilka dni temu Zbigniew Boniek. - Zgadzam się z tą opinią - powiedział we wtorek Michał Żewłakow, dolewając oliwy do ognia. Wojna psychologiczna przed meczem Polska - Niemcy na Euro 2008 rozpoczęła się na dobre.

Wypowiedź Bońka wywołała burzę, w środę ma się do niej odnieść Joachim Loew, trener niemieckiej kadry.

 

- W środę będzie to czołowy temat wszystkich niemieckich mediów - mówi dziennikarz "Sport-Informations-Dienst".

Więcej w "Gazecie Krakowskiej"

 

 

ahahahaXDDDDD

Odnośnik do komentarza
- Polscy piłkarze są 16 razy bardziej inteligentni od niemieckich - powiedział kilka dni temu Zbigniew Boniek. - Zgadzam się z tą opinią - powiedział we wtorek Michał Żewłakow, dolewając oliwy do ognia. Wojna psychologiczna przed meczem Polska - Niemcy na Euro 2008 rozpoczęła się na dobre.

Wypowiedź Bońka wywołała burzę, w środę ma się do niej odnieść Joachim Loew, trener niemieckiej kadry.

 

- W środę będzie to czołowy temat wszystkich niemieckich mediów - mówi dziennikarz "Sport-Informations-Dienst".

Więcej w "Gazecie Krakowskiej"

 

 

ahahahaXDDDDD

Nom, beka XD

 

Swoją drogą jestem ciekaw jak obliczył, ze dokładnie 16 razy, a nie np. 14 albo 666? XD

Odnośnik do komentarza

No i jest to, co było oczywiste po decyzji o emitowaniu wszystkich meczów w otwartym Polsacie - wiadomo już, że oglądanie w internecie również będzie bezpłatne. Dla zainteresowanych:

 

http://www.euro2008.polsat.com.pl/693/index.html

 

Plik 7,3 MB - do ściągnięcia.

 

Ciekawe, czy bez miliongigowego łącza będzie się to dało oglądać. Znając życie, to niezbyt...

Odnośnik do komentarza
IMO moja maskotka lepsza.

Nie mówię, że gorsza. Może na EURO 2012 ta twoja stanie się oficjalną maskotką mistrzostw. :)

 

 

 

Oprócz reprezentacji Polski kłopoty kadrowe mają Włosi i Holendrzy. Z ekipy Włoch odpada Fabio Cannavaro a Christian Panucci nie zagra z Holandią. Z kolei przeciwko Włochom nie zagra Robin van Persie.

 

 

http://www.euro2008.pl/news/kontuzja_panucciego_59150.html

http://www.euro2008.pl/news/van_persie_nie...hami_59126.html

Edytowane przez Wyso
Odnośnik do komentarza

Holendrzy to w ogole sie sypia, nie gra Seedorf, Sneijder tez jakis potluczony. Maja najslabszy sklad odkad pamietam (no moze na ostatnich MS byl porownywalnie slaby), strasznie mocna grupe i trapia ich kontuzje. Van Basten ustawia ich eksperymentalnie, cos na ksztalt futbolu totalnego, co w dzisiejszych czasach moze sie zakonczyc roznie. W skladzie brakuje kogos takiego jak nieobecny Seedorf, doswiadczonego gracza w srodku pola.

 

Nie zdziwie sie jak z Rumunia nawet polegna;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...