Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 398
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Słoik

Portugalia to moj cichy faworyt na finał. Maja bardzo rowny skład, dosc slabym punktem wydaje sie jeno bramkarz. A Czesi z taka gra, moga jeszcze z grupy nie wyjsc. Ronaldo nie gral zle, gral calkiem przyzwoicie. Pytanie, czy niezla, ale nie rewelacyjna Turcja, to rywal na najwyzszym poziomie. Jasne jest, ze Krystyna w spotkaniu przeciwko Wlochom, Francuzom bedzie juz tylko cieniem samego siebie.

Odnośnik do komentarza

Portugalia jest baardzo mocna. Dla mnie jeden z faworytów. Gra dokładnie tak, jak trzeba grać, żeby wygrywać turniej. W meczu z Turcją cały czas miała kontrolę i bez męczenia się dowiozła zwycięstwo. Graczem meczu był Pepe - świetny w defensywie i w ofensywie, był wszędzie.

 

Można powiedzieć, że tej reprezentacji brak lidera. Jednak, skoro MU sięgnął po podwójną koronę, mając za lidera Ronaldo - to widać lepszy nie jest potrzebny. Ja myślę, że Krystyna będzie miała swoje momenty jeszcze w tym turnieju, tak ze dwa.

Odnośnik do komentarza
Portugalia jest baardzo mocna. Dla mnie jeden z faworytów. Gra dokładnie tak, jak trzeba grać, żeby wygrywać turniej. W meczu z Turcją cały czas miała kontrolę i bez męczenia się dowiozła zwycięstwo. Graczem meczu był Pepe - świetny w defensywie i w ofensywie, był wszędzie.

Tu się z tobą nie zgodzę, najlepszym graczem meczu był Bosingwa, który był dosłownie wszędzie i odwalał robotę za siebie i za prawego pomocnika.

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy jak się nasze orzełki zaprezentują.Trochę szkoda że Leo nie zaryzykował Rogera bo przy tak grającej formacji defensywnej szwabów (środek w słabej formie + częsty brak np Lahma który będzie grał bardzo ofensywnie) prostopadłe piłki mogłyby ich wykończyć.No nic liczę że i tak brazylijczyk wejdzie i pokaże coś fajnego no i Żuraw może też dogra jakąs fajną piłkę.

Odnośnik do komentarza

W szoku byłem co w drugiej połowie robiła Austria z Chorwatami. Nie wiem na ile było to zasługą kiepskiej kondychy bałkańców, ale hurraoptymizm i dopisywanie sobie 3 pkt. przed meczem z nimi trzeba sobie darować, bo może być kolejna Korea i Ekwador.

A ten współkomentujący to faktycznie chyba jakiś zretardowany był, normalnie jak ten typ z reklamy leroy merlin.

Odnośnik do komentarza

Na razie to mistrzostwa rozczarowują, mało bramek, głównie granie żeby nie stracić, a dopiero później coś strzelić. Chorwacja szybko strzeliła gola co ustawiło mecz, ale później już nic tak naprawdę ciekawego nie pokazali, a spodziewałem sie po nich więcej. No a Austriacy naprawdę mi zaimponowali, grali do końca, widać że są świetnie przygotowani kondycyjnie i aż żal mi ich było bo walczyli a gola nie strzelili.

Odnośnik do komentarza

No komentarz lekko żenujący już wolałem duet Pełka+ Wojtek "6 klas podstawówki" Kowalczyk.Ogólnie jak w meczu otwarcia do zjadliwego Pełki wrzucili beznadziejnego kowalczyka tak tu mieliśmy obu panów na dość niskim poziomie zresztą widać że wczoraj kowalczyk a dziś Brzęczek komentowali 1szy raz w życiu.A co do meczu to jak dla mnie Austriacy jak Austriacy ale to Chorwaci są przereklamowani i są spokojnie w naszym zasięgu.Austriacy wszelkie braki nadrabiają kondychą więc jeśli zagrają z nami czy ze szwabami od początku meczu tak jak zagrali z Chorwatami od końcówki 1szej połowy to może to być ciężka przeprawa.

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Po dwóch dniach EURO 2008 mamy kopie wyników z gupy A do B (0:1 i 2:0).

 

Po tych czterech meczach najbardziej szkoda Szwajcarów, którzy atakowali i zasłużyli chociaż na remis. Pomimo ich dobrej gry i postawy doznali porażki i straty w postaci Frei-a. Portugalia po grze zespołowej Krystyny potrafiła strzelać gole. Chorwacja w trzecim meczu mistrzostw po rzucie karnym nie wysila się i broni korzystnego wyniku. Austria mimo faktu, że jest nasłabszą teoretycznie drużyną EURO ładnie walczy do końca. Niemcy znów lepsi od Polaków. A miało być tak pięknie... :(

 

 

Zauważalne jest to, że sędziowie nie gwiżdżą pod gospodarzy.

Po pierwszych meczach Podolski królem strzelców.

Odnośnik do komentarza
Zauważalne jest to, że sędziowie nie gwiżdżą pod gospodarzy.

 

 

W meczu Austrii z Chorwacja, jakos w 20 minucie sedzia mogl spokojnie wyrzucic jednego austriackiego obronce z boiska, dajac mu druga zolta kartke. Moze spekal, ze karny na poczatku meczu i czerwona kartka tuz potem, sprawilyby, ze ktos by go zaszlachtowal ;]

Odnośnik do komentarza

I po 1szym meczu w grupie śmierci.Mecz w miarę wyrównany z lekkim wskazaniem na Francuzów którzy do 16 metra grali swobodnie jednak im dalej w las tym było gorzej.Rumunii natomiast pokazali jak należy się bronić w meczu z przeciwnikiem posiadającym tak wielu świetnych w ofensywie graczy.Ze strony Francji dobrze grał wszędobylski Ribery, który fajnie współpracował z Benzemą.U Rumunów podobał mi się Nicolita który zapieprzał pięknie w ofensywie i defensywie.No i nielicząc meczu naszych ze szwabami nareszcie komentarz mnie nie drażnił i według mnie Czesiek wypadł na prawdę fajnie a na tle kowalczyka czy Brzęczka genialnie.

I kowalczyk w studiu po meczu "ja chciałbym zadać jedno pytanie do Leo , tu wchodzi Borek : "nie nie mamy czasu", ale wojtek nie daje za wygraną "Leo why??" XD

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...