Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

1password na przecenie, ktos mnie przekona czemu mam wydac 30 euro na to?

 

mam od jakichś 3-4 lat i generalnie nie przekonam Cię chyba - mi się trafiło za free od znajomego bo rozdawał 3 kody i jakoś specjalnie nie korzystam, jak ktoś ma mnóstwo ważnych haseł to jeszcze jeszcze ale do takiego codziennego życia przerost formy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

planuje zakup airam pogooglowalem na buyers guide i czytam o planowanym wydaniu 12'' retina i revampie obecnych modeli. ktos doradzi czy oplaca sie kupowac teraz, czy czekac? aha - jeszcze jedno - czy na lapku sprowadzanym ze stanow da rade ustawic jezyk pl?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Dopiero byl update Airow, także kolejnego nie spodziewał bym się szybciej niz za rok. Ja swojego dopiero co kupiłem  też zastanawiałem sie czy czekac, ale nie wytrzymalbym tyle ;) Jak wyjdzie ta 12 retina i bedzie oh ah wow, to po prostu obecnego sprzedam i kupie nowego.

Tak da sie ustawic PL

Odnośnik do komentarza

Mój stary MacBook ma już prawie 7 lat, bateria prawie 1000 cykli ładowania - żywotność 92% (!!!!), wiadomo, że nie hula już tak jak kiedyś, ale to ciągle dobry sprzęt, który śmiało będę mógł jeszcze długo używać. Słyszałem o tych 3 latach w przypadku SSD, mam nadzieje, że da rade popykać dłużej;).

Odnośnik do komentarza

ok, jestem zielony. 

 

zakładając, że kupuję używanego macbooka  na allegro czy gdziekolwiek. Zwykle do takich lapków nie dodaje się płytki czy czegokolwiek z systemem - teraz następuje moje pytanie :D Gdybym chciał zrobić reinstalkę systemu (np po wymianie dysku), to zrobi się ona z automatu np po podłączeniu jakiegos nośnika z systemem tak jak jest to w przypadku lapków della? Czy wręcz przeciwnie, jestem w (pipi)e i muszę kupić sobie system za gruby hajs?     

Odnośnik do komentarza

a... w sumie mogłem sprawdzić. Dzięki wielkie.

 

jeszcze pytanie - czy macbooki (ogólnie sprzęt) są w jakis sposób przypisywane do konta itunes? pytam dalej w kontekście używanego sprzetu. chciałbym uniknąć sytuacji typu "kupuje uzywkę, instaluje świeży system, ale jakieś funkcje mam zablokowane, bo ID hardwareu jest przypisane do konta innego użytkownika". 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...