Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym co napisał Michu obserwuje sobie tylko tą baterie no i faktycznie jest chyba gorzej.

 

jak bardzo gorzej? moj trzyma teraz te 9h bez niczego, mysle ze czasami nawet do 10h dojdzie bo uzywam go w sumie tylko do neta, filmow i czasami na smski odpisuje jak nie chce mi sie siegac po telefon heheh. jakby czas pracy na baterii spadl gdzies o godzine to jeszcze ok, ale jak wiecej to sie boje :(

Odnośnik do komentarza

Pytanie do posiadaczy iPada Mini z retiną:

 

Czy ekran nie jest za mały w porównaniu do pełnowymiarowego iPada? Chodzi mi o komfort nawigowania w sieci, czyli czytelność czcionek. Zwłaszcza jeślic chodzi o artykuły i inne ściany tekstu. Kosztuje obecnie grosze, bo Air jest za drogi. #bieda_opcja

Odnośnik do komentarza

Zmienilem dużego na Mini. Czytam na nim artykuły i podręczniki ze studiów - Mini sprawdza się do tego znakomicie. Też miałem obawy co do wielkości ekranu, ale były bezpodstawne. Za tę cenę aż głupio go nie brać.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

Po tym co napisał Michu obserwuje sobie tylko tą baterie no i faktycznie jest chyba gorzej.

 

jak bardzo gorzej? moj trzyma teraz te 9h bez niczego, mysle ze czasami nawet do 10h dojdzie bo uzywam go w sumie tylko do neta, filmow i czasami na smski odpisuje jak nie chce mi sie siegac po telefon heheh. jakby czas pracy na baterii spadl gdzies o godzine to jeszcze ok, ale jak wiecej to sie boje :(

 

 

Ogólnie wydaje mi się, że procenty szybciej uciekają, ale nie odpowiem "jak bardzo gorzej", bo nie chce wprowadzać nikogo w błąd. To dopiero pierwsze ładowanie na Yosemite, licze, że kwestia baterii się unormuje i będzie git. Podejrzewam, że dopiero po jakimś tygodniu będzie można obiektywnie ocenić.

Odnośnik do komentarza

Kupilem w ispocie to dziadostwo http://ispot.pl/telewizja/tuner-telewizji-dvb-t-dla-mac-id-mactv,id-61849

 

Jako ze odbiera mi mniej kanałow niz chciakem poszedlem do nich zwrócić. Nie chca przyjąć, moga mi jedynie wymienic na inny produkt. Nie ma jakiegos prawa na podstawie ktorego musza oddac hajs przez 10 dni? Ostatnio w auchan taka antenkę tylko ze bezposrednio do tv wymienili mi na kase bez zająknięcia a tu kombinacje. Macie jakies doświadczenie w tym? Przyjsc do nich z policja czy prokuratura od razu? Chca mnie wydymac czy nie maja obowiązku zwrotu siana? Na ich stronie jest mozliwosc odesłania produktu w terminie 10 dni od zakupu bez podania przyczyny a w sklepie stacjonarnym nie chca przyjąć :/

Odnośnik do komentarza

Zamawiałeś przez internet czy kupiłeś od ręki w sklepie?

 

Jeżeli przez internet, to możesz zwrócić. Jeżeli od ręki, to ewentualny zwrot pieniędzy jest zależny jedynie od woli przedsiębiorcy. Czyli nie zwrócą.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Możesz brać air najtańszego. Dysk zew możesz podpiąć, ale teraz brałbym 8gb ramu. Nie wymieniasz go od tak sobie. Jest wlutowany i wymiana kosztuje tyle co połowa nowego aira.

Na obniżki nie licz, ale retine olej. Moze do fot sie przyda, ikonki bardziej okrągłe, większa czesc w necie nie jest przygotowana pod ten ekran. Kumpel ma pro z retina i nie jest specjalnie zachwycony czy cos w tym stylu. Promocji nie bedzie wiec zniżka edu albo skorzystaj z rat 0% w ispocie.

Nowe maja nowe zawiasy a dokładniej zawias. Nie pęka i jest ok. Jak kupisz obczaj czy jest równo czy sie zamyka i wszędzie jest równa szparka czy sie domyka. Zobacz czy gładzik nie ma dziwnych odgłosów i wciskają sie normalnie klawisze.

 

 

iPad mini- ekran i używanie ok, mobilny i łatwiej go przenosić w kieszeni czy gdzieś. To nie air 11 i 13 cali gdzie jak wezmiesz do ręki dwa, to wybierzesz 13. Chociaż kilku tutaj ma 11 i sa zachwyceni..

W ispocie masz dwa obok siebie.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

http://www.x-kom.pl/p/183027-notebook-laptop-11-6-apple-new-macbook-air-i5-4260u-4gb-128gb-hd-5000-mac-os.html

tutaj jest nowka 11-stki 4gb za 3179zł 8gb kosztuje juz 3929zł

 

inaczej, potrzebuje lapka do prostej obróbki zdjęć+ grafiki + jakies multimedia jak filmy muzyka itp, ew gierki blizzarda. ma byc szybki i nie dostawac czkawki gdy mam odpalony you tube, komunikator, 10 zakładek w przeglądarce. do tego lekki i mocna bateria ( a słyszałem ze w macach tych nowych jest genialna)

 

czy 4gb starczy do komfortowej pracy, na w/w czynnosciach. jesli sukinsyn będzie mielił chociażby filmik na youtube dłuzej niz 3 sekundy to prosze dac znac.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja tez mam 4gb i jest git. To opieprzania sie starczy. 

Nowe airy wyjda w kwietniu i raczej wycofaja 11 na rzecz 12 z retina. Ja mam 11, ale potrzebowalem cos maksymalnie mobilnego co nie jest tabletem. 13 jest nieco dluzsza, obaczaj obie. 13 ma lepsza baterie 9h vs 12h

Odnośnik do komentarza

ja mam air 13 128gb i jest 10/10. w dodatku kupowalem go w saturnie albo w media juz nie pamietam, pod koniec wakacji jak byla jakas promka wymien stary komputer na nowy (nic nie wymienialem oprocz hajsu tylko oni odejmowali iles stowek od ceny kompa) i wyszedl mnie chyba 3,5k gdzie dzisiaj w ispocie nawet ze znizka edu stoi za ponad 4000. 4gb ramu to mi absolutnie wystarczy, zadnych awarii ten komp nie widzial. nie wiem czego mu moze brakowac, chyba tylko funkcji robienia loda.

 

 

a tak poza tym to wczoraj sciagnalem yosemite i bateria chyba nie cierpi za bardzo na tym, ladniej sie na pewno prezentuje ale co mi sie rzucilo w oczy to znika kursor myszki o_O juz pare razy mialem tak ze przy ogladaniu czy pisaniu gdzie nie uzywa sie tego gladzika to potem na ekranie nie moglem znalezc kursora co mnie zdenerwowalo. wczesniej mi sie to nie zdazalo 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...