Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
nooo i
(na którą się osobiście napaliłem).
A co potrafi ta myszka czego nie umie budżetowy, 2-przyciskowy gryzoń od A4Tech (z tiltem)?

 

Płacenie 69USD za gadżet kiedy za taką samą kwotę można mieć w pełni programowalną Lachesis nie jest dobrym rozwiązaniem (zwłaszcza, że to co dobre w tp nie musi się sprawdzić w myszkach a takim "zlym rozwiązaniem" wydaje mi sie poluzowanie uchwytu przy mazaniu dwoma palcami)

Odnośnik do komentarza

"zlym rozwiązaniem" wydaje mi sie poluzowanie uchwytu przy mazaniu dwoma palcami

 

to jak Ty trzymasz mysz? ja zawsze mam dwa palce luźno (na przyciskach) a reszta trzyma mysz, chociaż słowo "trzyma" jest mocno powiedziane - "lekko obejmuje" by swobodnie przesuwać. ale faktem jest że jak ktoś ma laptopa z multitouchem to mysz jest zbędna, lecz do desktopa mysz z takim ficzerem sprawdzi się tak samo dobrze jak ów touchpad w laptopie (imo).

Odnośnik do komentarza
to jak Ty trzymasz mysz? ja zawsze mam dwa palce luźno (na przyciskach) a reszta trzyma mysz, chociaż słowo "trzyma" jest mocno powiedziane - "lekko obejmuje" by swobodnie przesuwać. ale faktem jest że jak ktoś ma laptopa z multitouchem to mysz jest zbędna, lecz do desktopa mysz z takim ficzerem sprawdzi się tak samo dobrze jak ów touchpad w laptopie (imo).
Mam mysz z antypoślizgową powloką więc to "trzymanie" to bardziej takie "przyklejenie się". Oglądając filmik odruchowo zacząłem przesuwać palcami jak podczas przewijania i rozwiązanie wydało mi się niewygodne, bo mysz lekko "uciekała" w strone przeciwną do przesunięcia.

 

Jestem za produktami Apple i doceniam to co robią (zwłaszcza to czego dokonali na płaszczyźnie klawiatur) ale jak na mój gust to ta mysz to udziwnianie czegoś co jest juz proste i intuicyjne.

 

No i nie zapominajmy o tym, że na filmiku jest filigranowa, kobieca dłoń. Jak to się sprawdzi - zobaczymy, jednakże na obecną chwilę podchodzę do tego z dużą dozą sceptycyzmu.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawostek około macowych:

Firma Psystar, znana jako producent klonów Macintosha, nie ma dość pozwów sądowych i tym razem udostępnia możliwość zainstalowania MacOSX na komputerze PC każdemu.

http://osnews.pl/psystar-wypuszcza-rebel-efi/

 

Czyli żeby zainstalować macosa na pc nie będzie już potrzebny kolega ze sprzętem od Apple.

Odnośnik do komentarza

Byłem, widziałem. Powiem tak, nowa mysz jest absolutnie rewolucyjna, a przy tym niesamowicie wygodna. Jutro idę ją kupić :)

 

też byłem wczoraj, fajnie leży w dłoni, fajnie się ją klika i obsługuje. tylko umarł mi miniak i kasa idzie na naprawe nie akcesoria.

 

EDIT: ehhh, poszła płyta główna w mini - 900zł (diagnoza, wymiana, nowa płyta).

 

a na appleblog.pl jest test nowej mychy jak by kogoś interesowało..

Edytowane przez hooki
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy tylko mi doskwiera w nowych MB brak buttona pod gładzikiem? Często z niego korzystam w MBP4.1 i nie wiem jak mogli go wywalić.

 

Jest "wbudowany" w gładzik. I sprawdza się to znakomicie. Wiem, bo mam :)

 

@ - Tewus: Odpuść sobie bao.pl

 

Zajrzyj lepiej na www.matlosz.pl, super sklep. Kupiłem już tam trzy Maci, za każdym razem dostaję zniżkę, gifta.

Ostatnio dostałem nową myszkę po cenie hurtowej, a także windowsa 7 + pokrowiec na laptopa w prezencie.

No, ale to był mój trzeci już zakup - stąd tyle giftów. Ale generalnie bardzo polecam.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi doskwiera w nowych MB brak buttona pod gładzikiem? Często z niego korzystam w MBP4.1 i nie wiem jak mogli go wywalić.

 

Jest "wbudowany" w gładzik. I sprawdza się to znakomicie. Wiem, bo mam :)

Czym się on różni od standardowego podwójnego uderzenia palcem w gładzik?

@Enori: rozglądam się, wącham, bo mam smaczka na białego MB 13'

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...