Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Godzinę temu, Banny napisał:

Na 3-4 lata wystarczy? 

Użytek tylko grafika 2d, czyli Photoshop / illustrator, do tego czasem prosta animacja Adobe After Effects.

 

Oczywiście, choć zastanów się nad Affinity Designer i Affinity Photo, zbliżone do Photoshopa/Illustratora a na dodatek ze świetną optymalizacją. Chodzą płynniej niż obecne wersje programów Adobe. Na dodatek licencje jednorazowe, bez abonamentu.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, MYSZa7 napisał:

 

Oczywiście, choć zastanów się nad Affinity Designer i Affinity Photo, zbliżone do Photoshopa/Illustratora a na dodatek ze świetną optymalizacją. Chodzą płynniej niż obecne wersje programów Adobe. Na dodatek licencje jednorazowe, bez abonamentu.

 

Dzięki.

Affinity Designer ogarniałem na Ipadzie, byłem w grupie beta testerów ;P Na pewno będę z tego korzystał, widziałem też betę Publishera, więc może to tylko kwestia czasu i zrobią coś do animacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Glaskaj dziada ile możesz, bo na końcu trafi do muzeum sztuki jak Imac G5 (lampka). Zostaną wspomnienia tylko

 

imac spoko, 5k robi robotę, ale trzeba uważać na plamy- bo chyba tego nie ogarnęli do dzisiaj. Mimo klejonej szyby, a nie jak kiedyś na magnez, to nadal ma problem ten sprzęt z kurzem za szybą. No i 16GB na teraz ok, ale wsadziłbym 32GB. 

 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ragus napisał:

Można wymienić za frajer? Dawaj linka jakiegoś

 

edit:

 

meh, w 13 calowym problem nie występuje. niestety jak zawsze idealny laptop :banderas: 

 

Na szczęście za darmoszkę, ale kurde jak mam się pozbyć lapka na tydzień/dwa to trochę boli, szczególnie że jest robota do zrobienia :(

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2019 o 09:45, Banny napisał:
Apple iMac 27" 5K Retina 3,4 ghz i5 16GB 256GB SSD radeon Pro570 4GB macOS
2017 rocznik
 
7k
 
yay or nay?
 

 

Jesli nie bedziesz montowal plikow video. Tylko pomysl nad zewnetrznym SSD, ustaw scratch disks na szybkie zewnetrzne SSD i bedziesz sie wkurzal na Photoshopa i Illustratora, bo przestaniesz pliki zamykac na ktorych pracujesz (ja mam czesto po 20 zakladek i szukam). Nawet przy malych plikach video Final Cut Pro skompiluje w mniej niz minute.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...