Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam Macbooka Pro z 2017. Od jakiegoś czasu mam pewien problem z ekranem podczas oglądania filmów. Ekran „skacze” w górę i w dół i wyglada to momentami jakby ktoś zdjęcia przełączał. 

 

Problem zaczął się od appki Hbo go na safari, teraz to samo robi się podczas oglądania na iTunes. Wszystko to w Trybie pełno ekranowym. 

 

Resetowalem już vram. 

Odnośnik do komentarza

zastanawiałem się ostatnio nad myszką do MBP i wybór wpadł w końcu na Logitecha MX Master 2S. Co to jest za myszka do pracy :banderas: Programowalne przyciski, precyzja, ergonomia i inne bajery w postacie korzystania myszki na kilku różnych komputerach. Mistrzostwo świata, szczególnie że udało się wyrwać nówkę za "jedyne" 250 zł.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2018 o 22:06, MYSZa7 napisał:

zastanawiałem się ostatnio nad myszką do MBP i wybór wpadł w końcu na Logitecha MX Master 2S. Co to jest za myszka do pracy :banderas: Programowalne przyciski, precyzja, ergonomia i inne bajery w postacie korzystania myszki na kilku różnych komputerach. Mistrzostwo świata, szczególnie że udało się wyrwać nówkę za "jedyne" 250 zł.

Używasz bluetootha czy dongla na USB? Czytałem gdzieś że są problemy z łącznością przez bluetooth z macbookami, a zastanawiałem się nad wymianą mojego zajechanego Performance MX na coś nowszego.

Odnośnik do komentarza

@_Shaman_ Na początku korzystałem z BT i chodziło bez problemu, ale osobiście wolę korzystać z odbiornika USB i tak właśnie sobie działam teraz. Tak czy tak, jak pisałem wcześniej wszystko działa elegancko. Jedyny minus to działanie scroll wheela w trybie skokowym, strasznie głośny. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

kompletnie mi jednak nie siedzi ten ciemny motyw. ciężko mi to opisać, ale o ile na materiałach reklamowych dobrze to wygląda, tak jednak przyzwyczajenie do jasnego robi swoje.

 

aha, oczywiście safari nie odtwarza natywnie webm xDDDD. no nic, może za 3 lata jak wywalą port ładowania i klawiaturę

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

zresetowałem i jest już git.

 

ależ zapierrrrrrrrrdala tera safari, zawsze demon prędkości ale teraz to :obama: jakbym przekładał kartki w gazecie

 

edit:

 

polecam nacisnąć shift+cmd+5

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

https://medium.com/@pawelurbanowicz/boost-your-productivity-with-macos-mojave-enable-dark-mode-for-xcode-only-33d86e452ea9

 

O, zaje,biste. Poradnik jest o włączaniu trybu ciemnego tylko w Xcode, ale można go zastosować do dowolnej aplikacji tak naprawdę. Ja chętnie skorzystam, bo Finder czy Kalendarz aż tak super w ciemnym trybie nie wyglądają, ale Xcode musi być.

Odnośnik do komentarza

jezu jak się teraz pięknie robi zrzuty części ekranu, bez gimpa czy innych narzędzi do obróbki. tylko cyk i jest. chyba zrobię sobie tatuaż cmd+shift+5

 

steve_jobs_by_rware-d3af4rz.jpg

 

i oczywiście wszystko działa jak strzała na sprzęcie z 2015 roku <3

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...