Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze wierzyłem w Kota, serio. Bardzo ambitny zawodnik, pamiętam jak kiedyś było widać jego wku.rwienie na Miętusa po zje.banym skoku w drużynówce chyba w zakopanym. 

 

Zawsze fajnie wygląda w powietrzu, wyprostowana nieruchoma sylwetka, ale czegoś brakowało.

 

pachniało podium od jakiegoś czasu i to właśnie takim podwójnym. 

Odnośnik do komentarza

Co za konkurs :obama: szkoda tylko Piotrka

Szkoda bo bysmy byli na 1 miejscu w pucharze narodow gdyby nie zyebal.

 

Kot na bank cos wygra w tym sezonie, chyba ze stoch bedzie go jechal bo jednak Stoch to klasa i doswiadczenie nieporownywalne do kota xd

 

Nie liczylem ale obstawiam ze druzynowa byloby znowu 1 miejsce.

 

Straszny kryzys potegi austrii , procz krafta. Teraz polska i slowenia w natarciu.

 

Kraft, tande i nieobliczalny wybuchowy mlody prevc. Ale dalej uwazam ze to kot i stoch skacza najrowniej bez wpadek, a to naprawde niesamowicie dobry prognostyk orzed tcs, nie moge sie doczekac moze byc naprawde pieknie panowie

Odnośnik do komentarza

 

Czuje znowu beke ze Stocha. xD Znowu pompowal balonik i znowu będzie sraka w jego wykonaniu.

xD
Bardzo się ciesze ze jest inaczej niż mówiłem bo to byłby kur.va dramat żeby przy takiej płacy dla trenera i pompowaniu balonika 3 rok z rzędu znowu była klapa. Oby tylko nie było tak ze teraz super skoki a mistrzostwa przyjdą i sraka.
Odnośnik do komentarza

No w skokach mega ciężko utrzymać super formę cały sezon tak więc ja osobiście wolę aby wygrał TCS niż MŚ, bo w sumie tylko tego mu brakuje w kolekcji, no i zwinie sobie A6 quattro a to baaaardzo fajne brum brum.

 

przecież miałeś się nie chwalić jakie masz firmowe auto, tak się zarzekałeś. No cóż, wyszło jak wyszło.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

No w skokach mega ciężko utrzymać super formę cały sezon tak więc ja osobiście wolę aby wygrał TCS niż MŚ, bo w sumie tylko tego mu brakuje w kolekcji, no i zwinie sobie A6 quattro a to baaaardzo fajne brum brum.

przecież miałeś się nie chwalić jakie masz firmowe auto, tak się zarzekałeś. No cóż, wyszło jak wyszło.
Yyyyyyy jaki czujny e-polisman, tyle że jak tak śledzisz ueażnie moje posty to musiałeś czytać, że nie mam już auta firmowego.

 

Kabi co do auta to Stoch prywatnie śmiga A klasą AMG od sponsora. Myślę że jako 2 auto styknie takie A6 :) no i zawsze może sprzedać. Skoczkowie to nie piłkarzyki. Nie pływają w hajsie.

 

ps oni chyba wygrywają wersję allroad czyli spokojnie ponad 300 tys zl, co daje równowartość wygrania ok 8 pucharów świata. Moim zdaniem spoko deal biorąc pod uwagę także to że Kamil w życiu wygrał chyba 16 razy takie zawody.

 

 

Tak naprawdę to walić te AŁDI i niech poprostu to wygra.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Za same dwa zlote medale olimpijskie dostal tylko od rzadu kolo 100tys.

 

Myslalem ze rzucaja jakas standardowa wersje. No to ladnie podnosza range tcs, za malysza a4 tyle ze w quattro a teraz wypasiona wersja a6. Staoch jak stoch ale kot pewnie by sie zes.ral jakby wygral, i dlatego to mu zycze wygranej. Choc sporo bardziej lubie Kamila, naprawde wydaje sie byc ,ega sympatycznym gosciem

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że ciężko tak ocenić, kto jest spoko, znając tylko z telewizji, bo może kreować siebie na takiego. Takiego Stocha też bym raczej obstawiał na spoko gościa, jak większość skoczków, taki styl bycia. Na przykład Gortat, wydaje się spoko, mega się udziela charytatywnie, ale dużo znajomych mówiło, że jest bucem, nie pozwala dzieciakom sobie zdjęć z nim robić, albo jakieś cyrki humorki odstawia. O tym jak cheerleaderki do niego pojechały też słyszałem parę historii xd

 

A na przykład, kiedyś w klubie w Sopocie spotkałem Syprzaka z kadry ręcznej,bo zgrupowanie mieli to chwilę z nim gadałem, więcej się mnie pytał, niż ja jego, co trenuję, gdzie gram, taki gościu śmieszny i pozytywny.

 

O, a propos skoczków, to jeszcze kiedyś w Zakopanem spotkałem Martina Schmidta i po nim było widać, że lubi fanów i adorację, choć trudno się dziwić, bo dupy spocone na niego były jak na Biebera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...