Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ogladalem kwalifikacje wczoraj. Powiem tak, jest forma. Jest forma w chu.j. Kamil jest naprawde mocny. Ale Andre tande rowniez w mistrzowskiej formie. Mlody prevc tak jak myslalem, moze odje.bac a moze zepsuc. Obstawilem stowe na stocha w generalnej. Kurs 4.0.

 

Walka bedzie wylacznie pomiedzy nim a tande. Stawiam jednak na kamila, wieksze doswiadczenie i mniejsze ryzyku "wpadki" w ktoryms z konkursow.

Odnośnik do komentarza

To jest Tomas Diethart czy jakoś tak. Typ obecnie jest za słaby nawet na puchar kontynentalny.

 

oczywiście, że wiem kto to jest. Moje pytanie o schlierenzauera zbiegło się z tym zdjęciem.  No wygrał wszystko co było, ale złota igrzysk indywidualnie nie zdobył. Jego rekord zwycięstw długo nie zostanie pobity, a zrobił to tak w krótkim czasie. 

Odnośnik do komentarza

to "O boże" szaranowicza przy tym skoku Rutkowskiego xD

 

Ja uwielbiam wracać do tego. 

 

 

Jeden z niewielu skoków w życiu który się Matei w miarę udał, ale oczywiście nie byłby sobą gdyby się po wylądowaniu w euforii nie wyje'bał xDDD kur'wa, nostalgia, lubiłem oglądać skoki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ahahah no zaje bisty on jest. Boże pozwól mu kiedyś wygrać zawody pucharu świata (o coś większego nawet nie proszę)!

Przeciez wygral w oslo.

 

Patrzcie na to

https://youtu.be/OEQUHeiQPm0

 

Zwroccie uwage na wiatr xD A dzis nie puszczaja przy 1,5

 

Ale z szaranowiczem to uwielbiam to. Adam, jak feniks z popiolow. Ehhh tonbyly piekne czasy

 

https://youtu.be/tL3ys0dtjB4

 

"Nie moze tego skoczyc hautameki" xD

 

Nie wiem czy macie tak samo ale wtedy te skoki Malysza byly inne niz teraz naszej ekipy. Stoch to klasa swiatowa i uwielbiam go ale tamte czasy byly jednak inne. Ale to ze wzgledu chyba na to ze ten nasz Adam byl sam polaczek, ze wsparciem matei i skupienia xD I pokazywal tym szwabom zeby sie je.bali pod ogon. Fajne czasy, teraz tak nie ma z prostego wzgledu , mamy swietna ekipe , 5 polakow w pierwszej 18 mowi samo za siebie.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...