Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Rekomendowane odpowiedzi

Mistrzostwa udane. Moze nie tak jak dla Geigera ktory w pś byl przegrywem a na tych mś w kazdym z 4 konkursow w jakich wystapil zdobyl medal ale mimo to udane. 

 

Pieknie sie patrzylo wczoraj na norwegie :fsg:

 

Ale jednak lekki niedosyt jest bo wydaje mi sie ze w rowniejszych warunkach w piatek mielibysmy podwojnego mistrza. Pioter nakurwial jak zly wczoraj :obama:

Odnośnik do komentarza

ostatni długi weekend skoków w tym sezonie. Sobota będzie ciekawa. 

ej to za tydzień dopiero, się pośpieszyłem 

 

Środa, 24.03.2021
14:00 - Oficjalny trening
16:30 - Kwalifikacje

Czwartek, 25.03.2021
14:00 - Seria próbna
15:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego

 

 

Piątek, 26.03.2021
13:30 - Kwalifikacje
15:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego

 

 

Sobota, 27.03.2021
9:00 - Seria próbna
10:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego

 

 

Niedziela, 28.03.2021
9:00 - Seria próbna
10:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

Dla mnie ten chuyowy sezon mógłby się już teraz zakończyć. Po kiego ta Planica? Wszystkie karty rozdane. Jedyne jasne dwa punkty tego sezonu to zwycięstwo Stocka w turnieju 4 skoczni oraz Piotrunia w MŚ na zwykłej. 

Koniec podsumowania. Następny mój post w tym temacie będzie miał miejsce pod koniec listopada tego roku, o ile następny sezon PŚ dojdzie do skutku.

 

P.S. O Endriu zapomniałem. Mea maksima kulpa.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Mam podobne zdanie jak koledzy, chujowy sezon. Juz kij z dominacja Graneruda ale po prostu odwolane raw air, jakies rotacje zawodami, klapa w zakopanem, zamieszanie przed tcs. Jesli chodzi sportowo to trzeba jednak przyznac ze spoko, mś pjotera, tcs kamila, eksplozja doopy andżejka ale organizacyjnie do dupy. Zle sie to ogladalo. Warunki tez nader czesto dyktowaly miejsca. Zaorac i oby za rok bylo lepiej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...