Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, jak ktos jest cieniasem, to niech sobie kodow uzywa, jego sprawa. Ja zaliczylem DS i Bioshock na najwyzszych poziomach trudnosci (nawet bez vita chamberow) i musze powiedziec, ze gry te tylko zyskuja na tych poziomach. Gralo sie zdecydowanie lepiej i bardziej klimatycznie niz na nizszych stopniach trudnosci. Ja wpisujac taki kod i zaliczajac gre na Impossible nie mialbym poczucia, ze dokonalem czegos trudnego. Jak nie umiesz obejsc na Impossible, to nie graj. Po co ci to? Chcesz kumplom pokazac, jaki chcialbys byc kozak? To oszukiwanie samego siebie.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem kto "madry inaczej" z EA wprowadzil ten kod na staze? Zeby jeszce dzialal tylko na easy,pol biedy. A tu taki kwiatek na Impossible. Bezsens do kwadratu. Nie dajesz rady,nie umiesz przejsc gry na takim poziomie trudnosci-sorry,siegnij po latwiejsze tytuly(zaspiewaj z Hanna Montana,postrzelaj do terminatorow),albo zostan przy poziomie,ktoremu podolasz. Ktos pamieta PARASITE EVE 2 na Very Hard? To sie nazywalo VERY HARD.Squaresoft zadnych glupot w postaci wstukiwanych kodow nie dawal. Grac trzeba bylo z glowa,oszczedzac kazdy granat,bo jesli je zmarnotrawiles na jakies (pipi)y,ostatnia para bosow byla poza twoim zasiegiem.

Troche off-topic,ale noz sie sam otwiera jak ktos przechodzi gre z kodem ,a EA jeszcze bezczelnie taka glupote lansuje.

 

Kod jak kod, za czasów psx/ps2 prawie każda gra miała kody/tricky. Gorszym debilizmem jest dla mnie dawanie kombinezonów do kupienia które również ułatwiają rozgrywkę. A już szczytem chamstwa jest ta wiązka/radar która pokazuje gdzie iść. Takie smaczki casualowe mnie zabijają; czy patche ułatwiające (Midnight Club, K2) wydawcy boją się że, gierka nie zejdzie więc upraszczają gry jak tylko można.

Odnośnik do komentarza
A już szczytem chamstwa jest ta wiązka/radar która pokazuje gdzie iść.

Tak, to szczyt chamstwa ze strony developera, wymierzony w takich hardcorowych graczy, jak Ty... Wszak nie może być to całkiem ciekawy patent, z którego nie trzeba korzystać. Już nawet nie mówiąc o tym, że w Dead Space i tak ciężko się zgubić, więc wielkie mi to ułatwienie.

Odnośnik do komentarza
A kto chce grę przejść byle przejść, bez żadnego wyzwania, jakiejkolwiek trudności to niech bawi się nim do woli, a że takie coś dla mnie też traci sens ... trudno, świata nie zmienisz, kody były, są i będą.

 

Raczej kodow jest juz coraz mniej i chwala tworcom za to.A niech przechodzi do woli:easy,normal-do bolu. Ale zdobycie w taki sposob achievementa/trophy za przejscie gry na najwyzszym poziomie mija sie z jego(achievementa/trophy) zalozeniem. Sa jakies kody dla np. Demon's Souls,albo Disgei?No wlasnie...

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

człowieku czego się tak napinasz ? co cię tak zabolało ? chcesz podkreślić jaki z ciebie skillowy hard pro player ? :D

 

Gry są po to by dawać FUN i każdy gra jak chce , jeden na kodach przechodzi grę w 24H inny gilt(pipi)e grę w 5 min ,a jeszcze inny bawi się ta grą 3 miesiące .

 

Kody są były i będą ,bo zadnemu producentowi nie jest podrodze zrobienie gry której przejście wymaga masochistycznych sesji . Im trudniejsza gra tym mniej ludzi ją kupi bo po co się wkurzać i rzucać kur###i jak gra ma służyć relaksowi i odprężeniu .

 

Kazdy zrobi co będzie chciał i tyle

 

Dla mnie głupotą jest sprzedawanie na na rynku dodatków do gier które mogły być w niej umieszczone od samego poczatku np kombinezony tip sprawy patrząc na DS ,.

 

koniec OT

 

Skończyłem DS po raz drugi na średnim teraz NIEMOŻLIWY i mam nadzieje ze wycalakuję do poniedziałku :) .weekend ostry będzie

Odnośnik do komentarza

Idz lepiej pograc,odprezysz sie i zrelaksujesz i zaczniesz pisac o meritum. O czym ty w ogole mowisz?

Kazdy zrobi co będzie chciał i tyle

 

Dla mnie głupotą jest sprzedawanie na na rynku dodatków do gier które mogły być w niej umieszczone od samego poczatku np kombinezony tip sprawy patrząc na DS ,.

 

Czy nawiazuje to w jakis sposob do tego co zostalo powiedziane? Nie mam zapewne tyle czasu na granie co ty[bo 12 godzin w robocie od pon do piatku jednak robi swoje],nic tez nie musze udowadniac,w szczegolnosci tobie.

mam nadzieje,ze

wycalakujesz do poniedziałku smile.gif
i
weekend ostry będzie
,oby bez kodu na staze :)
Odnośnik do komentarza

NO i DS pękł na poziomie NIEMOŻLIWY .. łatwo nie było troche czasu zeszło aby zaliczyć ten poziom ,ale warto było .Najwięcej problemów było w 2 ostatnich misjach ,nie raz posypały się kur### :P . A już to prowadzenie tego znaku po tych halach to całkiem dało mi popalić :).

Polecam gierkę każdemu kto jeszcze nie grał ,warto naprawdę .

Odnośnik do komentarza

no to łatwej przeprawy mieć nie będziesz , podstawa to max upgrade stazy + jakaś broń , ja miałem upniętą na maxa piłę plazmową + pistolet linowy .Ale zanim to udoskonaliłem na maxa to musiałem zbierać wszystkie śmieciu i sprzedawać w magazynie co się tylko da i zakup węzłów i tak w kółko . Ale życzę powodzenia nie raz rzucisz kur## :D :D .

 

Ale prawdę mówiąc to i tak korzystałem najwięcej z piły plazmowej , pistolet linowy tylko przy większych zadymach co by większą ilość za jednym razem pokroić .

Ideę wycalakowć to cacko ,zostały 2 acziki :)

Odnośnik do komentarza
dzięki, zaspokoileś moją ciekawość : ]

planuję zrobić jedno podejście na Epic Tier Engineer oraz One Gun. ponoć da się zrobić... ale na pewno skorzystam z Tank Suit : P

Da się zrobić. Ja tak zrobiłem aczika za poziom niemożliwy korzystrając tylko z piły plazmowej. Bez Tank Suita.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem w chapterze 6, zabijam 6 kreatur odpowiedzialnych za toksykacje powietrza i wlaczam Feeding System no i niebieska linia tkwi dalej przy panelu Systemu Zywienia. Wiem, ze musze zabic pozostale przy zyciu scierwo, ale biegam po lokacji i nic.Gdzie na necie jest dobrze podana lokalizacja wszystkich logow w danym chapterze?

Odnośnik do komentarza

Dzieki o to chodzilo. Gra jest genialna: klimat, grafika, design, muzyka... Slowem wszystko. Czuje, ze zle zrobilem zabierajac sie wpierw za DS, RE5 wypadnie blado. Jak odblokuje najwyzszy poziom trudnosci, to po tym jak zaczne juz na nim grac musze zapisac, bo inaczej zniknie tak? Ale pozostanie do wyboru jak na Easy bede robil Maxed Out, a go nawet nie wlacze?

 

Moge zrobic np tak, ze teraz gram na easy, koncze to, gram na easy +ze wszystkim i robie achieva za gre samym plasma cutterem i maxed out zarazem, a potem (3 playthrough) robie same Impossible?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dzieki o to chodzilo. Gra jest genialna: klimat, grafika, design, muzyka... Slowem wszystko. Czuje, ze zle zrobilem zabierajac sie wpierw za DS, RE5 wypadnie blado. Jak odblokuje najwyzszy poziom trudnosci, to po tym jak zaczne juz na nim grac musze zapisac, bo inaczej zniknie tak? Ale pozostanie do wyboru jak na Easy bede robil Maxed Out, a go nawet nie wlacze?

 

Moge zrobic np tak, ze teraz gram na easy, koncze to, gram na easy +ze wszystkim i robie achieva za gre samym plasma cutterem i maxed out zarazem, a potem (3 playthrough) robie same Impossible?

Możesz tak ale możesz zmieścić się w 2,5 "przejściach". Zrób tak skończ grę na easy zapisz stan gry, odpal grę na niemożliwym dojdź do pierwszego save i zapisz stan gry tylko nie na tym slocie co masz grę skończoną na easy.

 

Potem zacznij grę new game + , porób aczivy których nie masz. Po prostu dojdź do momentu w którym wszystko wymaksujesz(6-9 chapter)nie musisz grać do końca żeby zrobić achiva za piłę.

 

No i ostatecznie odpal grę na niemożliwym i wtedy zrób acziva plasma cutter. Spokojnie można przejść grę na impossible samą piłą sam tak przeszedłem. No i oczywiście od razu zrobisz impossible.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...