Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale jeżeli się na to zdecydujesz to nici z najlepszego pancerza na Impossible bo przerwiesz New Game+ na niższym skillu mniej więcej w połowie po ulepszeniu całości ekwipunku.

Taa? Ja dokończyłem kampanię New Game Plus i tak po rozpoczęciu kampanii na imposible też nie miałem założonego Military Suit. W związku z tym o co chodzi? Co zrobić by ten pancerz 6 poziomu mieć na poziomie imposible?

Odnośnik do komentarza

No ja zrobiłem tak jak napisałeś wcześniej czyli: Przeszedłem gierkę na New Game+ mając już ten pancerz wybrany, zasejwowałem przed ostatnim bossem, uwaliłem gada i przerwałem creditsy i chyba ostatnie demko (o ile można demko przerwać), potem NATYCHMIASTOWO odpaliłem nową grę i wybrałem Impossible skill. Tadam, miałem pancerz na sobie bez żadnych upgradeow. Spróbuj parę razy o ile masz save przed samym bossem.

 

Jeżeli to nie działa to może jakiś patch wszedł bo ja to robiłem jakiś miesiąc temu.

 

Edit: Aha i przypomniałem sobie, jeżeli uda się odpalić ten pancerz na impossible to KONIECZNIE trzeba dojść do save pointa bo jak nie to dojpa, nie będzie pancerza jak odpalisz następnym razem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile armora daje ten Scorpion Suit, ale military to najlepszy pancerz dostępny w grze (bez DLC) i obniża obrażenia o 30% i daje max slotów w inventory.

 

Edit: Aha, sam pancerz nie jest w sumie, aż tak potrzebny do zrobienia Impossible. Mi uratował on życie może z pięć razy bo większość necromorphów i tak do mnie nie dobiegała. Kod na stazę i ciśniesz, checkpointy dosyć często są w razie niepowodzeń.

Odnośnik do komentarza

Kodu na stazę tylko w jednym momencie zacząłem używać - gdy brakło amunicji i akurat miałem wyliczone idealnie, jeden błąd = restart gry...

Scorpion dawał 10% i max slotów, ale wyj,ebany miał wygląd :P

Jak już się umie dobrze celować i "uciekać" to całą grę można przejść robiąc klocka góra dwa razy :lol:

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ale ja mówię cały czas o pancerzu 6 poziomu, którym przeszedłem całą kampanię New Game Plus. Chodzi o Military Suit (Taki biały) i według info na IGN po zapisaniu sejwa przed walką z bossem kończymy grę zabijając poczwarę, wyłączamy napisy końcowe i od razu zaczynamy nową grę na poziomie imposible. Powinniśmy mieć na sobie ten pancerz 6 poziomu, o którym wspomniałem. Ja nie miałem i w tym problem co robię źle.

 

PS: Nie mówmy o kupowanych pancerzach bo nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza

Wejdź na zakładkę HDD w konsoli, wciśnij Y (opcje urządzenia) XX LB RB XX , potwierdź. Odłącz kabelek od internetu i spróbuj jeszcze raz.

Co raz więcej gier ma takie zabezpieczenie, że jak już raz w coś pogramy na Xbox Live, to bez Live'a przejść się tego nie da - przykład? Piosenka Cult of Personality w Guitar Hero 3, w Forzę 2 w ogóle nie mogę pograć - po prostu trzeba ściągnąć patch o_0

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem pod wrażeniem...a rzadko mi się to zdarza. Dead Space jest tą gierką, której potrzebowały konsole - z przytupem, krwią i wchłaniającą historyjką. Jak dla mnie debeściak tego roku.

 

Wczoraj tak "dla sprawdzenia" zapodałem sobie gierkę o 9tej z groszami...skończyłem z ciężkim sercem o 2.00 bo nazajutrz wypadałoby zjeść śniadanko z rodziną. Wypas po prostu... :starwars: .

Odnośnik do komentarza

obok Burnout Paradise to tytuł roku dla mnie.

nawet w GOW2 nie grało mi się z taką przyjemnością.

 

ale Dead Space to przede wszystkim ogromny powiew świerzości oraz nietuzinkowa atmosfera. gra co prawda straszna nie jest, ze 2-3 razy może udało jej się mnie wystraszyć, ale atmosfera przytłoczenia i zaszczucia jest idealnie oddana. jeśli RE5 można (jeszcze) uznać za survival horror to Dead Space zjada go w przedbiegach.

 

może za rekomendację wystarczy fakt, że po napisu tych kilku słów powyżej, aż zachciało mi się pozwiedzać korytarze i zakamarki USG Ishimury.

chociaż z drugiej strony - czy tę grę trzeba komukolwiek rekomendować ? tytuł sam się broni. czekam na tłusty sequel, który tak naprawdę nie musi okazać się sequelem. CZEKAM !

Odnośnik do komentarza
Wszystko super , wszystko ładne ale kompletnie nie wciągnęła mnie fabuła. Jestem zadowolony kiedy już odpalę ale nie ciągnie mnie tak żeby zobaczyć co jest dalej. W przeciwieństwie do Silent Hill 2 w którego grałem prawie bez przerwy bo tak wciągneła mnie fabuła.

Polecam obczaić "Dead Space Downfall". Film nie jest może najwyższych lotów, ale trochę rozbudowuje fabułę gry no i ma fajną według mnie końcówkę.

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę by fabułę Silent Hill 2 można by porównać z jakimkolwiek innym horrorem. Jakościowo po prostu jest daleko daleko przed wszystkim co wyszło. Dead Space ma z drugiej strony ten klimacik, który po łyknięciu nocą potrafi przyprawić o szybsze bicie serca.

 

Moja ulubiona broń to tarczówka laserowa. Kurcze, świetnie się prezentuje cięcie bestii na krótkich dystansach.

 

Pytanko: czy jeśli będę upgrade'ował bronie przy succesive play i dopakuję wszystkie w trakcie dwóch, trzech przejść gry to dostanę achieva?

Odnośnik do komentarza

Do gry się wczoraj dossałem i po prostu należą się twórcom owacje na stojąco. Nie mam na myśli wspaniałej oprawy wizualnej i sugestywnego udźwiękowienia (ludzie na 5.1 ta gra brzmi tak, że sąsiedzi chyba wezmą mnie za następcę Henryego Townshenda z SH4), ani mięsiosto-soczystego klimatu, który dopieszczono do granic. Mówię o tym jak wreszcie udało się pogodzić to, co stare z tym, co nowe. Starą formułę uzupełniono nowymi patentami (no chyba już każdy do tej pory dowiedział się jakimi), które idealnie wkomponowały się w całość. A do tego główny bohater, którym jest dla mnie statek Ishimura... Ech, Resident Evil 5 to naprawdę wielka gra, ale palma pierwszeństwa w tym starciu pada jednak po stronie Dead Space.

 

TheBesTia editką poprawiłem nazwę. Pomyłka to chyba z wrażenia mi się trafiła:).

Edytowane przez Sunderland
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...