Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

No i przeszedłem. Gierka wyrąbista, 9/10.

 

Po przejściu pojawiły mi się te bonus: 50k, 10 węzłów mocy, jakiś kombinezon (podejrzewam ze to ten Military Suit, co wygląda się jak Storm Trooper z SW)

 

No i jak to jest teraz z nimi? Od razu zacząłem grę na Impossible i ku mojemu zdziwieniu od razu miałem poziom 5 kombinezonu? Czy te bonus wyżej będą dostępne w sklepie? Pytam się bo jeszcze nie doszedłem w 1 rozdziale do magazynu i sie zastanawiam, bo zrobił mi się też save o nazwie "Gra ukończona" (pisze, że na poziomie średnim), i kurcze może to tam te bonusy będe miał? Niech ktoś mi to objaśni.

 

Aha no i w co najlepiej inwestować żeby bez większych trudności przejść grę na Impossible? Wydaje mi się że uprgadeować podstawową broń + broń energetyczną, bo robi dużo zamieszania. Niby dużo szkód robi pistolet linowy, no ale nie wiem nawet jak on działa, bo w trakcie przechodzenia gry ani razu go nie kupiłem.

 

No i ostatnia sprawa: ktoś mi powie jak zdobyć achievementa Maxed Out (całe wyposażenie zuprgadeowane na maxa)? na xbox360achievements.org jakoś głupio jest to wytłumaczone.

Odnośnik do komentarza

co by zdobyć Maxed Out musisz zacząć grę New Game+, gdzie grasz od nowa zachowując wszystko z poprzednio ukończonej gry. poziomu trudności zmienić nie możesz. grając musisz dojść do momentu kiedy Węzłami Mocy wypełnisz wszystkie zloty wymagane do upgrade-ów broni, pancerza oraz kinezy i stazy. nie musisz wypełniać pustych pól, które służą do łączenia kolejnych slotów na węzły mocy... tzn. część musisz, tak by dotrzeć do niektórych upgrade-ów, ale te które możesz, to omijaj. nie są wymagane do acziwa.

Odnośnik do komentarza
No i jak to jest teraz z nimi? Od razu zacząłem grę na Impossible i ku mojemu zdziwieniu od razu miałem poziom 5 kombinezonu? Czy te bonus wyżej będą dostępne w sklepie? Pytam się bo jeszcze nie doszedłem w 1 rozdziale do magazynu i sie zastanawiam, bo zrobił mi się też save o nazwie "Gra ukończona" (pisze, że na poziomie średnim), i kurcze może to tam te bonusy będe miał? Niech ktoś mi to objaśni.

 

Aha no i w co najlepiej inwestować żeby bez większych trudności przejść grę na Impossible? Wydaje mi się że uprgadeować podstawową broń + broń energetyczną, bo robi dużo zamieszania. Niby dużo szkód robi pistolet linowy, no ale nie wiem nawet jak on działa, bo w trakcie przechodzenia gry ani razu go nie kupiłem.

Bonusy sa dostepne tylko jak grasz na New Game +.

 

Co sie tyczy obejscia na Impossible, to gralem to kilka ladnych miesiecy temu, ale z tego co pamietam: Bardzo dobrze napakowana pila i staza, ktora naprawde sie na tym poziomie przydaje. Do tego troche usprawniony pistolet linowy (do wiekszych zadym i na Regeneratora) i karabin pulsacyjny (wielu uwaza, ze to slaba bron, ale ma te fajna wlasciwosc, ze stopuje wrogow jak strzela, a z rozbudowanym magazynkiem potrafi siac niezle spustoszenie). To chyba wszystko, co pakowalem, uzywalem jeszcze Rozpruwacza czasami, ale to tylko na pojedynczych wrogow lub na male pajaczki-dlonie. Wczesniej wspomniane trzy bronie to byl klucz do sukcesu w moim wypadku (+ staza chyba nawet wymakowana). Moze ktos ma inne zestawienie, dzieki ktoremu obszedl na Impossible, ale w moim wypadku to sprawdzilo sie idealnie.

Odnośnik do komentarza

No i nie wiem o co chodzi, ale nie mam tych bonusów. Po przejściu gry dałem nową grę na impossible, zachodze do magazynu i nic nie ma.

 

Natomiast drugi save - gra ukończona ma te bonusy i RIG w takiej postaci, jak skonczyłem ostatni raz grę. Tyle tylko, że to poziom średni :|

 

Coś źle zrobiłem?

Odnośnik do komentarza

No przecież napisali ci, że nową grę z bonusami, wymaxowanymi broniami i kombinezonem które dostałeś za przejście gry możesz tylko zacząć na tym samym poziomie co skończyłeś. Czyli jeżeli przeszedłeś grę na normalu to new game + możesz tylko zacząć na normal. A jeżeli zmieniłeś poziom na impossible to zaczynasz od nowa od zera.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

WOW mocna gra naprawdę klimat genialny .

Ale zawiesiłem się w 7 misji przy tym cholernym nadajniku co go trzeba na satelicie umieścić .JAK TO ZROBIC :huh: ? bo cały czas mnie zabijają te " kręgi"

 

2 sprawa

na markecie są jakieś dodatki do gry .kombinezon itp . warto to kupić czy to tylko takie pierdółki dla zapaleńców ?

Odnośnik do komentarza

No i skończyłem grę :) i od razu zacząłem drugie przejsccie dla wymaxowania wszystkiego .

 

Ale mam pytanie co to poziomu NIEMOŻLIWY :D ,faktycznie jest on nie możliwy ,jak ukonczyć gre na tym poziomie ? Chwilkę pograłem i już na samym początku ginę w dokach jak mój statek eksploduje . za dużo potworków ,za mało amunicji i zycia . Jakieś mądre rady jak przetrwać ? :)

Odnośnik do komentarza

Dziwna sytuacja której do teraz nie mogę zrozumieć. Od rana nie miałem dzisiaj neta(pie.przone upc) więc byłem nie zalogowany do live. Zapuszczam DS biorę load game coś długo skanuje-wczytuje save i nagle wywala napis że nie da rady wgrać save bo nie można zeskanować czegoś tam. Popróbowałem parę razy i dupa wku.rwiony bo myślałem że sejv poszedł się (je..., godzinkę później włączyli neta; zalogowałem się do live zapuściłem Ds i normalnie wczytał się mój sejv. O co kaman, co ma wspólnego brak neta z nie wczytaniem stanu gry.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto "madry inaczej" z EA wprowadzil ten kod na staze? Zeby jeszce dzialal tylko na easy,pol biedy. A tu taki kwiatek na Impossible. Bezsens do kwadratu. Nie dajesz rady,nie umiesz przejsc gry na takim poziomie trudnosci-sorry,siegnij po latwiejsze tytuly(zaspiewaj z Hanna Montana,postrzelaj do terminatorow),albo zostan przy poziomie,ktoremu podolasz. Ktos pamieta PARASITE EVE 2 na Very Hard? To sie nazywalo VERY HARD.Squaresoft zadnych glupot w postaci wstukiwanych kodow nie dawal. Grac trzeba bylo z glowa,oszczedzac kazdy granat,bo jesli je zmarnotrawiles na jakies (pipi)y,ostatnia para bosow byla poza twoim zasiegiem.

Troche off-topic,ale noz sie sam otwiera jak ktos przechodzi gre z kodem ,a EA jeszcze bezczelnie taka glupote lansuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...