Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ukończyłem właśnie 10. Chapter i muszę przyznać, że nie sądziłem, że gra mnie aż tak wciągnie - cud, miód, orzeszki po prostu. Jak gram wieczorem to klimat jest wyjątkowy, bo mieszkam na parterze i co jakiś czas zza okna słychać różne dźwięki: krzyki, rozmowy czy zwykłe łubudu :D

 

nie bardzo pasuje??

Owszem, bo pomiędzy słowem "przesuń" a "przenieś" jest w naszym języku różnica ;) (w angielskim chyba do obu sytuacji używa się move)

 

dla mnie było fajnie ze nawet napisy nad drzwiami były polskie

Tłumaczyli wszystko co było tekstem :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wiem że, już kiedyś padało takie pytanie ale nie chce mi się kopać. Jak najlepiej przechodzić grę żeby zaliczyć 1000 tzn. wiem że, trzeba przejść gierkę przynajmniej 3 razy. Tylko słyszałem że, są jakieś cyrki z new game + że, nie można grać na wyższym poziomie. A również słyszałem że, trzeba przechodzić grę drugi raz ze starym ekwipunkiem co by wszystko podrasować itd. Więc trochę się w tym pogubiłem teraz przechodzę grę pierwszy raz na normalu; używając tylko piły. A jak dwa kolejne przejście powinny wyglądać żeby ogarnąć calaka?

 

Pierwsza moja gra z serii "nadrabiam hity z poprzedniej jesieni-zimy" i po prostu brak mi słów CUDOOO!!! Bije się w łeb czemu dopiero teraz ją zakupiłem.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie na początku jest chyba najtrudniej(nie licząc gry na izi czy jakimś tam odpowiedniku),a paradoksalnie im dalej tym łatwiej(mimo iż oppy są wytrzymalsze itp).Poza 1 momentem,gdzie musisz

w średnim pomieszczeniu przetrwać niezły rush potworków

to jest prosta nawet na najtrudniejszym difficulty.

Chociaż to jeszcze zależy czy od początku będziesz miał dostępny w shopie uppnięty na fulla kombinezon(np do DS dodawali free kod na "skorpiona" co ułatwiało grę i pozwalało zaoszczędzić trochę kasy)

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza
Na calaka potrzeba 2.5-3 playthrough czyli 1.5-2 raza na np mediumie żeby zaliczyć acziw za wymaxowanie eq(i resztę)+1 na impossible.

Czyli teraz jak zaliczę normala, mam potem jeszcze raz zacząć normal + co by wszystko wymaxować. I na koniec na luzie impossible? No dobra a kiedyś gdzieś coś czytałem że, jak zacznę drugi raz grę nwe game + to podobno znika poziom impossible? Prawda to, bo jak tak to bez sensu.

 

No ja właśnie jak doszłem do pierwszego sklepu(zapomniałem jak się nazywa poprawnie) to mogłem za darmo zgarnąć kombinezon Elite. Potem mi się przypomniało że, kiedyś go ściągnąłem z marketplace jak był za free, ale nie wiem czy coś daje po za wyglądem.

Odnośnik do komentarza
No ja właśnie jak doszłem do pierwszego sklepu(zapomniałem jak się nazywa poprawnie) to mogłem za darmo zgarnąć kombinezon Elite. Potem mi się przypomniało że, kiedyś go ściągnąłem z marketplace jak był za free, ale nie wiem czy coś daje po za wyglądem.

Elite daje bodaj wszystkie sloty od początku(jak prawdopodobnie każdy suit z dlc) i 10% armor bonusa względem chyba basic suita na 5lvl.

Odnośnik do komentarza
tryb Impossible jest dostępny tylko przy pierwszym wyborze gry po przejściu.

więc trzeba zaraz po przejściu bossa rozpocząć najwyższy poziom trudności, dojść do pierwszego sejwa i zrobić, co się w takich punktach obsługi klienta normalnie robi.

potem można wrócić do newgame+.

O właśnie o to mi chodziło, thc. Ta ta już poczytałem na http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ad.php?t=105031. Już teraz wszystko kumam.

 

Gra jest fenomenalna, za dużo na razie nie będę się rozpisywał bo dopiero 2 rozdziały skończone, ale uczucie jak przy przechodzeniu pierwszy raz pierwszego RE czy SH. Aż trudno uwierzyć że to gra od EA. Mirrors Edge, DS brawa.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...