Skocz do zawartości

Dead Space


LiŚciu

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie ma kodu na przejście gry.

Wpisujesz i oglądasz napisy końcowe, no i masz wszystkie achiewmenty, które jak wiadomo są najważniejsze.

Nie chodzi o to, żeby cheatować dla nike na mordzie. Tank suit to na swój sposób też cheatowanie - ja używałem stazy, inni tank suit by mieć 200kg więcej metalu na (pipi)e. Dla mnie temat zakończony.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu kilkunastu postów wyżej doszedłem do pewnego wniosku. Jak zagram na najwyższym poziomie trudności to rozumiem, że nie opłaca się brać lepszego armora oraz ulepszać pkt życia bo jeden sierpowy od nekromorfa i leże bez głowy tak? Może mi Fisiek napiszesz co lepiej jest kupić z marketplace by naprawdę sobie ułatwić przejście na imposimble?

Odnośnik do komentarza

Ja nie potrzebowałem nic kupować, kod na staze i jakoś żyłem. Jeżeli nie masz tego armoru Scorpion co był kiedyś darmowy to możesz mieć trudności. Ładować pierw nody (kod na pare nodów jest) w strój na punkty życia. Potem piła plazmowa.

 

Jeżeli będziesz przechodzić na niemożliwym to pod żadnym pozorem nie możesz dać się szarżującemu Nekromorfowi. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale strzał w korpus powstrzymywał je.

Totalne ułatwienie to Tank Suit, i kody (staza, nody i kasa).

Jeżeli ulepszysz armor na maxa to szarże przeżyjesz, ale natychmiast trzeba wziąć apteczke bo jest drastycznie mało punktów życia, pasek, może dwa. Chcesz kupuj tank suit, imo strata MSP bo bez tego da się przejść. A od 6 chapteru ogólnie jest luzik ze wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Gooral - a ja ci polecę "tank suit", czyli pancerz, który jest wzmocniony o 60% od standardowego, ma więcej miejsca na przedmioty, a do tego dostajesz 3 bronie za free. Na niższych poziomach trzeba by zasnąć przed monitorem, żeby ktokolwiek zrobił ci krzywdę. A więc gra się miło i przyjemnie. Natomiast na "nienormalnym" poziomie ten pancerz aż tak wiele nie daje jak tu Fisiu próbuje mnie zdenerwować. Jest łatwiej, ale nigdy tak, by nie móc zginąć. Zwłaszcza, że na początku nie masz go ulepszonego. A bez tego 4 "kreseczki życia" są niczym. A że o węzły i apteczki na tym poziomie nie jest lekko więc ogólnie ... nie jest lekko.

Ale nawet, jeśli taki casual jak ja daje radę - to chyba nie jest aż tak źle.

 

Natomiast używanie kodu na stazę jest ogromnym ułatwieniem - nie dość, że nie ma jej wiele, kosztuje 5000, to jeszcze możesz sprzedać to, co znajdziesz za 2500 a walka z przeciwnikiem w "bezruchu" jest prostacka.

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki Fisiu, Miłek. Kod na stazę powiadasz. Trochę się krzywię jak słyszę kod ale dobra. Gdy naprawdę mnie imposible wyprowadzi z równowagi to może sięgnę po niego. A odnośnie tank suita chyba go kupię. Zanim to jednak uczynię zobaczę jak to jest grać na imposible na golasa, że się tak wyrażę. Pewnie maskara ale muszę to przeżyć.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Dzięki Fisiu, Miłek. Kod na stazę powiadasz. Trochę się krzywię jak słyszę kod ale dobra. Gdy naprawdę mnie imposible wyprowadzi z równowagi to może sięgnę po niego. A odnośnie tank suita chyba go kupię. Zanim to jednak uczynię jak to jest grać na imposible na golasa, że się tak wyrażę. Pewnie maskara ale muszę to przeżyć.

Podejdzie do Ciebie nekromorf, sieknie i urwie łeb. Wyszarżuje - rozerwie Cię na dwie części, tak jest przez więszkość gry. Z kodem na staze da się przejść bez tank suita, a 400MSP zachować na jakiś dodatek, np. do Mass Effect :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
a ta ochrona statku to wcale taka prosta nie jest.

No widzę, że też go nie masz. Podchodziłem kilka razy - ledwo mi się udało wyjść cało. Nie wiem jak zrobię z tarczami powyżej 50% - pocieszające jedynie to, że w tym przypadku poziom trudności raczej się nie zmienia..

Właśnie ochrona statku spowodowała, że dałem sobie spokój na dzień lub dwa z tym tytułem. Strasznie wkurzający etap a zrobienie aczika za tarcze powyżej 50% to naprawdę ciężki orzech.

Odnośnik do komentarza

Właśnie jest aż tak trudno jak ci się wydaje :) Trzeba mieć dobrą technikę ja bodajże jak pierwszy raz przechodziłem gre to męczyłem się chyba z tym godzinę, aby w ogólne przejść ten etap nie mówiąc już o 50% obrony. Jak widzisz jak lecą na ciebie skały to masz taką szybę przed sobą jest ona podzielona przez dwie kreski tak jakby, krótko mówiąc 3 części. To polecam Ci rozwalać wszytko ze środkowej, a pozostałe omijać, a jak leci duży kamień to używaj dwóch dział, a tak to pojedynczo wg mnie dobry jest to sposób :)

Odnośnik do komentarza
Właśnie jest aż tak trudno jak ci się wydaje :) Trzeba mieć dobrą technikę ja bodajże jak pierwszy raz przechodziłem gre to męczyłem się chyba z tym godzinę, aby w ogólne przejść ten etap nie mówiąc już o 50% obrony. Jak widzisz jak lecą na ciebie skały to masz taką szybę przed sobą jest ona podzielona przez dwie kreski tak jakby, krótko mówiąc 3 części. To polecam Ci rozwalać wszytko ze środkowej, a pozostałe omijać, a jak leci duży kamień to używaj dwóch dział, a tak to pojedynczo wg mnie dobry jest to sposób :)

Mnie ten achiev szybko wpadł, za 3 razem bodajże. A sposób opisany przez Fujiego jest bardzo dobry :yes:

Odnośnik do komentarza
Czy mi sie wydaje czy ta gra na Hardzie jest dosyć trudna??

Nie, nie jest trudna, zwłaszcza, że hard to nie jest najwyższy poziom. Moim zdaniem, każdy CoD ze swoim poziomem veteran jest wielokrotnie trudniejszy niż DS na poziomie niemożliwym.

1 chapter jest najtrudniejszy, brakuje dosłownie wszystkie, poczynając od amunicji, kończąc na apteczkach ;)

 

Masz na myśli hard, jako trudny, czy hard jako niemożliwy?

Bo jeżeli zaczynasz pierwszy raz grać w DS to zacznij od łatwiejszego poziomu trudności ;)

Odnośnik do komentarza
Chodzi mi o poziom Hard, w porównaniu do GoW2 (Hard) to ta gra jest mega trudna. Co prawda jestem w 6 chapterze i nie mialem mega problemów ale często gine a gra wydaje sie dosyc trudna.

musisz do tego przywyknąć w końcu to Dead Space a nie spacer po parku ;) cierpliwie graj dalej naprawde warto do skończyc tą grę.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po pierwszych kilku Rozdziałach, ta gra popadla w pewien nudny schemat i coraz mniej chcialo mi sie w nia grac. Za to po 6 rozdziale zaczely sie fajne pomysly na etap, jakies mini-zagadki i wogole, mimo ze robi sie to samo, to jakos coraz bardziej sie zachciewa grac : ) Jutro juz te gre skoncze i pogram jeszcze kilka Rozdzialow na najtrudniejszym, mi sie od RE4 bardziej podoba

Odnośnik do komentarza
Po pierwszych kilku Rozdziałach, ta gra popadla w pewien nudny schemat

ta gra od poczatku do konca jest jednym wielkim nudnycm schematem - z mojej strony wielkie rozczarowanie - zepsul sie silnik idz gdzies tam cos wcisnac, zespulo sie cos tam - idz i to wlacz i tak w kolko -

Do tego beznadziejna fabula i rownie slabiutki bestiariusz(3-4 super hiper straszni przeciwnicy) - gra jest tak "straszna" jak pierwszy RE - zaraz zaraz kiedy to bylo 1996? mimo tego, ze DS probuje garsciami czerpac z RE4 to tytul Capcomu stoi jakies 2 klasy wyzej. Ten caly zawod nad produkcja Elektronikow jest po czesci moja wina, bo sam nie wiem dlaczego nahypeowalem sie straszliwie na ta pozycje;/ Czekalem na konkretny, nowatorski survival horror a tak naprawde dostalem gre, ktora sam nie wie czy jest strzalnka czy survival horrorem - tak czy siak jedno i drugie wypada bardzo slabo.

 

ot taka pusta, banalna giereczka na szesc z plusikiem - zapewne gdyby nie hajs EA wpompowany w hype tego sredniaka - tytul przeszedlby zupelnie bez echa pfffffffffff

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...