Skocz do zawartości

Dead Space


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei robiłem tak kiedy pikawa mi już nie wytrzymała i czułem, że zbliża się zawał to uciekałem w bezpieczne miejsce gdzieś do jakiegoś kąta i odpalałem szluga ;]. I dopiero po jakiś 3-4 minutach wyruszałem dalej hehe a na impossible poważnie ale musiałem ściszać dźwięk bo po prostu ledwo co dawałem radę grać; pełne gacie.

 

Bardzo bym chciał żeby dwójka nie poszła za głupią modą obniżania poziomu trudności w sequelach. Chciałbym żeby było tak hardcorowo jak w jedynce.

Odnośnik do komentarza

 

 

jak Ci się już znudzi ginąć na impossible :)

 

Wiem o tym. Na pewno najpierw spróbuję własnych sił. Nie lubię sobie pomagać takimi sposobami.

 

nie dość, ze rzadkością jest fakt ujrzenia Kobiety grającej to jeszcze, przy poziomie HARD, kiedy Facet na Normalu.

pokazałaś mu gdzie "raki zimują".

naprawdę Uśmieszek :) dla ciebie z tej okazji i oby tak dalej..

Nie zawstydzaj ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

jak Ci się już znudzi ginąć na impossible :)

w tym miejscu byłbym wdzięczny, za użycie SPOJLERA, ponieważ nie chciałem sie o tym dowiedzieć.

teraz będzie mnie kusić, przy kolejnej rozgrywce i przy zdobywaniu trophys. ehh..

 

sorki ale każdy rasowy trophy hunter zna ten myk :P można to wykonac w wielu innych miejscach. Ja to odpaliłem by szybko zaliczyć impossible i nabić pare trofek. Zbyt stresują mnie takie gry żeby grać w nie po 3 razy :) (btw- imo jedna z najlepszych gier w ogóle na PS3)

 

Tego typu zagrywki, podobnie, jak kody, powinny uniemożliwiać zdobywanie dzbanów....

Odnośnik do komentarza

 

 

jak Ci się już znudzi ginąć na impossible :)

w tym miejscu byłbym wdzięczny, za użycie SPOJLERA, ponieważ nie chciałem sie o tym dowiedzieć.

teraz będzie mnie kusić, przy kolejnej rozgrywce i przy zdobywaniu trophys. ehh..

 

sorki ale każdy rasowy trophy hunter zna ten myk :P można to wykonac w wielu innych miejscach. Ja to odpaliłem by szybko zaliczyć impossible i nabić pare trofek. Zbyt stresują mnie takie gry żeby grać w nie po 3 razy :) (btw- imo jedna z najlepszych gier w ogóle na PS3)

 

Tego typu zagrywki, podobnie, jak kody, powinny uniemożliwiać zdobywanie dzbanów....

jestem Za.

gdzie tu przyjemności płynące z satysfakcji ich zdobywania.

Odnośnik do komentarza

Niby racja Sylvan ale czasem idzie się pochlastać gdy trzea grać w coś po raz enty tylko dla jednej trofki, gdy kumpel ciśnie Cię żebyś oddawał grę a Ty MUSISZ mieć platynę, itd. :) zresztą używanie glichy nie jest uznawane za oszustwo wśród hunterów. Co innego dzielenie się kontem aby ktoś Ci coś zrobił albo zgrywanie savów od innych graczy  

Odnośnik do komentarza

Ludzie (niektórzy) grają po kilkanaście lat. Niejeden gracz, więcej. Nigdy z tym nie było problemów, ponieważ tego typu rzeczy nie było. A grało się równie dobrze co obecnie. Sam lubię RPG, rywalizację jako taką, stąd - przyznaję - i mnie bakcyl dzbanów zauroczył. Grając jednak na "niemożliwy" w DS, potraktowałem to, jako swoistego rodzaju wyzwanie. Nie skalał bym się w niej (w innych pozycjach zresztą także) jakimiś tanimi oszustwami - bądź co bądź glicz to swego rodzaju binarny cios w plecy. Bardzo dobrze, że twórcy negują poszczególne osiągnięcia za wpisanie kodu.

 

Co do łowów, są granice. Wiesz, istnieje ogromna różnica pomiędzy myśliwym dżentelmenem, a kurtyzaną nastawioną na puchary. Abstrahując od faktu, że są rzeczy ważne i ważniejsze, a nabijanie poziomów nie powinno być priorytetem młodej osoby.

 

Kalinho_PL, oczywiście nie bierz tego personalnie.

 

Wracając do głównej osi, polecam sprawdzenie się na najwyższym poziomie trudności w DS. Nie dla dzbanów, i bez kodów/wykorzystywania błędów systemowych, ot tak, dla samego siebie.

Zupełnie inne doznania niż na "normal". HC pełną buzią. Grać tylko nocą, a i to przy odpowiednim nagłośnieniu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Musi, to na Rusi :whistling: Jak inni mogą o własnych siłach wymaksować grę, to Ty też możesz. Chyba, że jesteś za słaby. Jeśli tak, to spójrz prawdzie w oczy i albo dalej się staraj, albo po prostu odpuść. Tak widzę tę kwestię.

 

Wredne dziewcze z Ciebie ;] ale oczywiście zgadzam się z Wami. Nie ma zmiłuj Kalinho w końcu to jest najwyższy poziom trudności i ma być hc ;] z drugiej strony każdy gra jak tam woli.

Ale satysfakcja po zaliczeniu gry na tym poziomie bez kodów - nie do opisania.

 

W ogóle to strasznie dziwi mnie, że można używać kodów w DS i nie blokują się przez to trophy. To chyba jedyna albo nieliczna taka w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

No to ja się pochwalę że ... przeszedłem poziom niemożliwy bez używania stazy hehe . To spowolnienie czasu mi się nie podobało . Nie mam odblokowanego achivmenta użyj 30 razy stazy czy jakoś tak :) Ta gra mną zawładnęła hehe . ( gram na xbox360 ) Poziom niemożliwy TRZEBA przejść koniecznie bo to czysta przyjemność :)

Odnośnik do komentarza

Sorki ale jak chcecie HC gamingu to zróbcie platyne w Wipeout'a HD, Ninja Gaiden Sigma 2 czy chociażby w gUpie Lumines albo Super Stardusta. Z całym szacunkiem ale imossible w DS nie jest jakimś wyjątkowym osiągnięciem. To nie są czasy Resident Evil 1 gdzie na dzień dzisiejszy ludzie mieli by problem z graniem na normal. Jest trudno ale wszystko sprowadza się do metody prób i błędów- raz uda Wam się trafić paskudę zanim Was dotknie i zabije a raz się nie uda. Kwestia zapamiętania co gdzie wyskakuje. Checkpointy i savey pomagają, że aż miło a dodatkowo nie trzeba myśleć nad zakupem broni bo i tak plasma cutter rulezuje na każdym poziomie :) Ja serio po prostu już nie chciałem (złe słowo w sumie) w toto grać bo była masa innych gier do ogarnięcia, rozumiem też Wasze stanowiska i sam nie popieram tego co zrobiłem i nie uważam tego za coś czym można się szczycić ale nic w życiu nie jest czarne albo białe i czasem po prostu trzea robić wyjątki :)

 

@Wredna uwierz mi, że dałbym rade bo z nie jednej konsoli już chleb jadłem (wtf? :P )

 

@Sylvan spoko rozumiem Cię i nawet myślę, że mamy podobne zdanie co do kwestii trophies; ja na to zachorowałem i dosłownie boli mnie gdy nie mam platynowego pucharku obok tytułu gry. przez swoja choroba odkupywałem od ziomków gry, których nie udało mi się wymasterować na czas wymianki :D osobiście nie gram w niektóre gry dla przyjemności (UFC 09, FIFA 10 offline, popierdółki z PSS, które dostałem od ziomka, EyePet, MidnightClub: L.A. Pacific Rifft online itd...:P) i szukam już placówki, która pomoże mnie wyleczyć (tak wiem co chcecie mi zaproponować :D ) btw Sylvan- jakie masz PSN ID? chętnie porównam trofki

 

@ malin1976  TRZEBA to sprzedawać starocie by zakupić tegoroczne zimowe hity :P na pewno impossible to nowe wyzwanie ale w większości gier wyższy poziom trudności= zapamiętaj co gdzie wyskoczy bo inaczej ubiją Cię jednym szlagiem z 300m 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Wredne dziewcze z Ciebie ;]

No cóż, nick nie bez pardonu taki...

...ale oczywiście zgadzam się z Wami. Nie ma zmiłuj Kalinho w końcu to jest najwyższy poziom trudności i ma być hc ;] z drugiej strony każdy gra jak tam woli.

Ale satysfakcja po zaliczeniu gry na tym poziomie bez kodów - nie do opisania.

Scam is scam ;) Ja np. nie mam trofeum Fly the co-op w GTA, bo nie wyrabiałam się w czasie. Nie mogłam - nie mam, a nie nie mogłam - skorzystałam z glitcha. Tak samo z honor rankami w Kz2: nie wychodziłam za mapę, żeby mieć dobre miejsce na spawny czy na kampienie, tylko ryłam multi ile wlazło i ostatecznie platyna jest. A radość po zdobyciu jej nie do opisania.

 

W ogóle to strasznie dziwi mnie, że można używać kodów w DS i nie blokują się przez to trophy. To chyba jedyna albo nieliczna taka w tej generacji.

Mnie w ogóle dziwi, że w grach nadal możliwe są do zastosowania kody. Bardziej wolałabym, żeby twórcy implementowali więcej easter eggów.

 

Btw. dziś wieczorem straciłam swojego save'a z new game+ na hardzie, bo ktoś przez przypadek nadpisał sobie na nim stan gry :<

 

 

Edyta:

Bez różnicy mi z iloma konsolami miałeś do czynienia i ile/jakie gry ograłeś. Mnie się po prostu nie podoba stosowanie wspomagaczy i tyle :) Co do HC platyn, to znam gościa, który zrobił platynę w WipEout HD, a np. nie ma w prostszych grach, które ogrywał. To już jest kwestia nie tylko umiejętności, ale i gustu, imho.

Edytowane przez Wredna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie w ogóle dziwi, że w grach nadal możliwe są do zastosowania kody. Bardziej wolałabym, żeby twórcy implementowali więcej easter eggów.

 

Btw. dziś wieczorem straciłam swojego save'a z new game+ na hardzie, bo ktoś przez przypadek nadpisał sobie na nim stan gry :<

 

 

Edyta:

Bez różnicy mi z iloma konsolami miałeś do czynienia i ile/jakie gry ograłeś. Mnie się po prostu nie podoba stosowanie wspomagaczy i tyle :) Co do HC platyn, to znam gościa, który zrobił platynę w WipEout HD, a np. nie ma w prostszych grach, które ogrywał. To już jest kwestia nie tylko umiejętności, ale i gustu, imho.

...i ćwiczeń. Niektórzy łoją w jeden tytuł miesiącami, później latami i nie dziwota, że dana gra nie stanowi problemu.

 

BTW. O jakich kodach mowa??????

Odnośnik do komentarza

BTW. O jakich kodach mowa??????

 

Cheat mode

 

Pause the game, and enter one of the following codes. If you entered

the code correctly, you will hear a sound. Press Start to resume the

game with the code(s) activated. Note: Some codes may only be

enabled once per game. Also, codes that have multiple tiers (for

example, credits) only take effect when activated in order (lowest to

highest).

 

Refill Stasis and Kinesis energy

 

Pause the game and press Square, Triangle(2), Square, Triangle.

 

Refill oxygen

 

Pause the game and press Square(2), Triangle(3).

 

+2 Nodes

 

Pause the game and press Triangle, Square(3), Triangle.

 

+5 Nodes

 

Pause the game and press Triangle, Square, Triangle, Square(2), Triangle, Square(2), Triangle, Square(2), Triangle.

 

+1,000 credits

 

Pause the game and press Square(3), Triangle, Square.

 

+2,000 credits

 

Pause the game and press Square(3), Triangle(2).

 

+5,000 credits

 

Pause the game and press Square(3), Triangle, Square, Triangle.

 

+10,000 credits

 

Pause the game and press Square, Triangle(3), Square(2), Triangle.

 

TZW. noobowski sposób na zdobycie platyny.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Co do HC platyn, to znam gościa, który zrobił platynę w WipEout HD, a np. nie ma w prostszych grach, które ogrywał. To już jest kwestia nie tylko umiejętności, ale i gustu, imho.

 

To juz znasz drugiego goscia- platyne w Wipeout HD zdobylem po ok 80h grania i uwazam te wyzwania (zreszta jak i sama gre) za najlepsze na PS3. A np. w Fife 10 nie mam platyny a podobno jest prosta. Trofea w tej grze sa mega nudne i zmudne (np. zrob 50 transferow w karierze menadzera- no choroba ich dopadla) i po prostu nie chcialo mi sie robic calaka.

Wracajac do DS- gralem, przeszedlem raz, ale wroce zrobic 100% przed DS2, he.

Odnośnik do komentarza

BTW. O jakich kodach mowa??????

 

Cheat mode

 

Pause the game, and enter one of the following codes. If you entered

the code correctly, you will hear a sound. Press Start to resume the

game with the code(s) activated. Note: Some codes may only be

enabled once per game. Also, codes that have multiple tiers (for

example, credits) only take effect when activated in order (lowest to

highest).

 

Refill Stasis and Kinesis energy

 

Pause the game and press Square, Triangle(2), Square, Triangle.

 

Refill oxygen

 

Pause the game and press Square(2), Triangle(3).

 

+2 Nodes

 

Pause the game and press Triangle, Square(3), Triangle.

 

+5 Nodes

 

Pause the game and press Triangle, Square, Triangle, Square(2), Triangle, Square(2), Triangle, Square(2), Triangle.

 

+1,000 credits

 

Pause the game and press Square(3), Triangle, Square.

 

+2,000 credits

 

Pause the game and press Square(3), Triangle(2).

 

+5,000 credits

 

Pause the game and press Square(3), Triangle, Square, Triangle.

 

+10,000 credits

 

Pause the game and press Square, Triangle(3), Square(2), Triangle.

 

TZW. noobowski sposób na zdobycie platyny.

W sumie nie żałuję, że posunąłem Impossible bez tego czegoś powyżej, ale...kuźźźwa, po kiego w ogóle są achievementy bądź trophies???

Odnośnik do komentarza

Da się, da się :ninja: . Jeśli wiesz co robisz nie wydasz nawet centa na amunicję, ale niestety wiąże się to ze znajomością Ishimury jak własnej kieszeni. Musisz wiedzieć gdzie i kiedy, za którym kątem i ilu kolesi czyha na Ciebie. Pistolet linowy jest moim zdaniem najlepszą bronią. Możliwość wystrzeliwania bomb i detonowanie ich w dowolnym momencie wiele ułatwia. Poza tym jeden strzał zagarnia większe skupiska wrogów z dużą efektywnością. Obczaj kolesi na You Tube - grają jakby to był normal.

Odnośnik do komentarza

Da się, da się :ninja: . Jeśli wiesz co robisz nie wydasz nawet centa na amunicję, ale niestety wiąże się to ze znajomością Ishimury jak własnej kieszeni. Musisz wiedzieć gdzie i kiedy, za którym kątem i ilu kolesi czyha na Ciebie. Pistolet linowy jest moim zdaniem najlepszą bronią. Możliwość wystrzeliwania bomb i detonowanie ich w dowolnym momencie wiele ułatwia. Poza tym jeden strzał zagarnia większe skupiska wrogów z dużą efektywnością. Obczaj kolesi na You Tube - grają jakby to był normal.

nie wiedziałem, ze bomby wystrzeliwane z broni liniowej można samemu detonować :/

jak na razie na hard nie jest tak tragicznie.

jak mam 1 VS 1 to bawię sie z nimi odcinając kończyny.

w końcu to nie jeszcze szczyt poziomu.

 

hejka.

mam kłopot z Big Bossem.

a dokładnie w momencie, kiedy zostaje podniesiony do góry mam, za zadanie rozwalić mu pozostałe czułki(nie mam pojęcia, co to jest, może oczy), następnie kolo powinien mnie pościć, lecz jednak tego nie robi i mnie połyka.

na dodatek ramie, które mnie trzyma nie ma nic, co rzucałoby sie w oczy w co mógłbym strzelać. hmm.. patrze na YT.

może cos znajdę.

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Gość szpic

Ok doszedlem do 5 etapu i ma pare pytan

 

1) Czy ta gra naprawde przez cala gre powtarza schemat : Wejdz do pokoju, przed toba pojawia sie 1 nekromorf i zaraz za plecami drugi

2) Czy akcje typu drzwi sie zamykaja i pojawia sie niesmiertelny gosc i trzeba biegac w kolo i czekac az sie drzwi otworza

3) Klimat sie poprawia pozniej? Bo jak narazie te 5 poziomów to stypa i nudy :/

Odnośnik do komentarza

Ok doszedlem do 5 etapu i ma pare pytan

 

1) Czy ta gra naprawde przez cala gre powtarza schemat : Wejdz do pokoju, przed toba pojawia sie 1 nekromorf i zaraz za plecami drugi

2) Czy akcje typu drzwi sie zamykaja i pojawia sie niesmiertelny gosc i trzeba biegac w kolo i czekac az sie drzwi otworza

3) Klimat sie poprawia pozniej? Bo jak narazie te 5 poziomów to stypa i nudy :/

 

ad 1: tak, z tym ze potem jest ich wiecej

 

ad 2: tak, trzeba biegac w kolko, poraz go staza

 

ad 3: nie :)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ok kolejna porcja pytan.

Jak ulepszac te wszystkie bronie?

Skad mam wizasc ryle wezłów mocy aby np ulepszyc plazma cutter ktory ma tyle odnóg...

narazie jestem w 7 chapterze i jeszcze nie skonczylem Rigu Ulepszac.

Oraz jak otworzyc skrzynki?

Niektore sa niebieskie to je otwieram ale 3/4 sa czerwone. Jak je otworzyc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...