Skocz do zawartości

The Dark Knight


Timmy

Rekomendowane odpowiedzi

A są gdzies dostepne skany tych komiksów? Nie wiem o czym gadacie, bo jak byłem mały to bawiłem się pistoletem wystruganych z drewna, a jedynym dostepnym komiksem byl Żbik.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A są gdzies dostepne skany tych komiksów? Nie wiem o czym gadacie, bo jak byłem mały to bawiłem się pistoletem wystruganych z drewna, a jedynym dostepnym komiksem byl Żbik.

Podpisuje się pod tym. Czy jest może jakieś jedno źródło z tymi komiksami? Bo po tych opisach to konkretnie chyba jest.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Fanem Batmana nigdy nie byłem, komiksów nie czytam, filmami akcji się nie jaram. Dla mnie film denny. Joker jest dobry, zdecydowanie najlepszy element filmu, jedyny element. Batmany i cała reszta... do pieca z tym [odnosnie omawianej produkcji].

 

Ładnie Freemani, jeszcze kaski za mało.

Edytowane przez maciek88
Odnośnik do komentarza
Fanem Batmana nigdy nie byłem, komiksów nie czytam, filmami akcji się nie jaram. Dla mnie film denny. Joker jest dobry, zdecydowanie najlepszy element filmu, jedyny element. Batmany i cała reszta... do pieca z tym [odnosnie omawianej produkcji].

 

Ładnie Freemani, jeszcze kaski za mało.

Kto to Freemani?

Odnośnik do komentarza
Fanem Batmana nigdy nie byłem, komiksów nie czytam, filmami akcji się nie jaram. Dla mnie film denny. Joker jest dobry, zdecydowanie najlepszy element filmu, jedyny element. Batmany i cała reszta... do pieca z tym [odnosnie omawianej produkcji].

 

Ładnie Freemani, jeszcze kaski za mało.

Kto to Freemani?

w sensie "on" freemani.

 

"freemanowac" to czasownik ktory jest odpowiednikiem "byc morganem freemanem i grac w filmie"

 

np. morgan freeman niezle freemanił w tym filmie i dostal oskara.

Odnośnik do komentarza

http://wyborcza.pl/1,91947,5595074,Czlowie...o_serious_.html

 

Bardzo ciekawa dyskusja analityczna młodych krytyków. Jak ktoś ma otwartą głowę na filmy, to polecam. Inne spojrzenie na wątki, które przewijały się tu w temacie - co symbolizuje Joker, kto jest Bushem a kto Obamą, sztampowe zakończenie, facet przebrany za nietoperza, czy następna część może coś jeszcze wnieść.

Odnośnik do komentarza

Zawiodłem się, nic nowego nie napisali poza tym, ze ktos doszukał się obrazu Obamy w Dwoch Twarzach.

 

 

 

 

Przekomiczne.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Jak sa tu ludzie, ktorzy do iscie glebokiego filmu jakim jest nowy batman dopisuja ideologie i analogii do busha czy obamy sie doszukuja to serdecznie pozdrawiam. W 15 minucie dopatrzylem sie cienia elvisa na scianie, dzieki temu wiem, on zyje... :vincencik:

Odnośnik do komentarza

oqqozo, nawet w tej dyskusji jest napisane z tego co pamiętam, że nie ma co sprowadzać Batmana do jakiejś jednej dosłownej alegorii. oczywiście, można wyłapać jakieś pstryczki, drobne ukłony w strone takich czy innych zagadnień z "rzeczywistego świata", ale wydaje się mnie, że te można odnaleźć w wielu innych pracach, które niekoniecznie są dzięki temu wychwalane pod niebiosa. dziwie się, że nie wychwalasz tak samo die hard 4.0, w końcu tam są jeszcze wyraźniejsze odniesienia do świata po 11/09.

Edytowane przez Blok
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dziś jestem po - wersja Blu Ryj.

 

Co mogę powiedzieć, Keaton na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako idealny Batman LECZ - Dark Knight rozłożył mnie na łopatki. Technicznie, Joker to mistrzostwo świata. Co ja tam będę pisał, film wszedł mi w czaszkę i cholera jest naprawdę dobry.

 

Eh łezka się w oku kręci gdy przypomnę sobie stertę komiksów Batman.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...