Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

"I think Baird just pissed himself" ( w kontekście że zlał się w gacie ze strachu) tłumaczone na : " Myślę że Baird się wkurzył" ....

 

Tyyyaa zauważyłem ;]

O ile kiedy nie tłumaczą dosłownie ale z sensem to może być, ale takiego błędu nie powinien popełnić nikt kto chociaż trochę umie po angielsku.

 

nie... no znowu....

"Speaking of the devil"... przetłumaczone na " To znowu ta diablica" :rotfl:

serio chyba napiszę do ludzi odpowiedzialnych za lokalizacje...

co oni nie znają polskiego " o wilku mowa" ?

Odnośnik do komentarza
Nie ukrywam ze jestem NOOB w grach FPS na x360 no ale bez przesady .... probije zrobic achiva online na mapie Skrzydlowy achiw "stoj obok mnie " chyba tak sie nazywa .. w prawdzie wygralem 2 mecze ale trzeciego za cholere nie moge wygrac.... ba nie moge zabic wiecej jak dwoch przeciwnikow WTF....

 

W pojedynkach 1 vs 1 zawsze dostaje dupe pomimo tego ze zaskocze przeciwnika z shotem od tylu czy zza rogu..

Ja sobie moge strzelac nie wiadomo ile i jak a przeciwnik 1-2 strzaly i pomnie WTF ... takie lagi ? No bez przesady zaczyna mnie irytowac ta sytuacja.Celuje w tlow przeciwnika z 1-2 m z shota 6 strzalow nic koles dalej biega ,ba zrobi jeden odskok jeden strzal ... nie mam glowy :E.

Celuje kolesiowi w dynie i tez sie moge produkowac ile wlezie koles pociagnie serie JA juz leze :(. Ostatnio zdolowala mnie sytuacja (kilkakrotnie) wpada mi koles na mine dostaje ,lezy na ziemi ja podbiegam z shotem laduje w kolesia ,on wstaje i plasterkuje mnie pila WTF....

 

Co ja robie zle , bo nie wieze ze az tak zle celuje ! poradzcie cos .

 

nie żebym był znawcą GOW ale w takiej sytuacji jade gościa pila i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Nie ukrywam ze jestem NOOB w grach FPS na x360 no ale bez przesady .... probije zrobic achiva online na mapie Skrzydlowy achiw "stoj obok mnie " chyba tak sie nazywa .. w prawdzie wygralem 2 mecze ale trzeciego za cholere nie moge wygrac.... ba nie moge zabic wiecej jak dwoch przeciwnikow WTF....

 

W pojedynkach 1 vs 1 zawsze dostaje dupe pomimo tego ze zaskocze przeciwnika z shotem od tylu czy zza rogu..

Ja sobie moge strzelac nie wiadomo ile i jak a przeciwnik 1-2 strzaly i pomnie WTF ... takie lagi ? No bez przesady zaczyna mnie irytowac ta sytuacja.Celuje w tlow przeciwnika z 1-2 m z shota 6 strzalow nic koles dalej biega ,ba zrobi jeden odskok jeden strzal ... nie mam glowy :E.

Celuje kolesiowi w dynie i tez sie moge produkowac ile wlezie koles pociagnie serie JA juz leze :(. Ostatnio zdolowala mnie sytuacja (kilkakrotnie) wpada mi koles na mine dostaje ,lezy na ziemi ja podbiegam z shotem laduje w kolesia ,on wstaje i plasterkuje mnie pila WTF....

 

Co ja robie zle , bo nie wieze ze az tak zle celuje ! poradzcie cos .

 

nie żebym był znawcą GOW ale w takiej sytuacji jade gościa pila i po sprawie :)

Nie po prostu GoW2 ma niedorobiony multi..Jednak Epic nie wzią lekcji z GoW1....

Choćby strzały z shota lecą często pod nogi zamiast przed siebie i to nawet gdy wykonujesz zoom..No i host dalej ma sporą przewagę..itd..można wymieniać...Czekam z niecierpliowścią na patcha...

Odnośnik do komentarza
Nie ukrywam ze jestem NOOB w grach FPS na x360 no ale bez przesady .... probije zrobic achiva online na mapie Skrzydlowy achiw "stoj obok mnie " chyba tak sie nazywa .. w prawdzie wygralem 2 mecze ale trzeciego za cholere nie moge wygrac.... ba nie moge zabic wiecej jak dwoch przeciwnikow WTF....

 

W pojedynkach 1 vs 1 zawsze dostaje dupe pomimo tego ze zaskocze przeciwnika z shotem od tylu czy zza rogu..

Ja sobie moge strzelac nie wiadomo ile i jak a przeciwnik 1-2 strzaly i pomnie WTF ... takie lagi ? No bez przesady zaczyna mnie irytowac ta sytuacja.Celuje w tlow przeciwnika z 1-2 m z shota 6 strzalow nic koles dalej biega ,ba zrobi jeden odskok jeden strzal ... nie mam glowy :E.

Celuje kolesiowi w dynie i tez sie moge produkowac ile wlezie koles pociagnie serie JA juz leze :(. Ostatnio zdolowala mnie sytuacja (kilkakrotnie) wpada mi koles na mine dostaje ,lezy na ziemi ja podbiegam z shotem laduje w kolesia ,on wstaje i plasterkuje mnie pila WTF....

 

Co ja robie zle , bo nie wieze ze az tak zle celuje ! poradzcie cos .

 

nie żebym był znawcą GOW ale w takiej sytuacji jade gościa pila i po sprawie :)

Nie po prostu GoW2 ma niedorobiony multi..Jednak Epic nie wzią lekcji z GoW1....

Choćby strzały z shota lecą często pod nogi zamiast przed siebie i to nawet gdy wykonujesz zoom..No i host dalej ma sporą przewagę..itd..można wymieniać...Czekam z niecierpliowścią na patcha...

 

 

No dobra to jak nalezy strzelac?\gdzie celowac?? z tego co zaobserwowalem to wiara wali z shota od pasa w dol a łby ofiarom odpadaja :E wtf ?TO samo tyczy sie stzralow z lancera celuje typowi w dynie caly magazynek i koles stoi ba jeszcze przeladuje ,wychylka 2-3 strzaly i znowu do piachu :(

Odnośnik do komentarza
kurde pierwszy rozdział grałem z angielskimi napisami... potem przestawiłem na Polskie.... i powiem jedno: żal dupe ściska!

tak psującego klimat tłumaczenia dawno nie uświadczyłem... teksty typu:

"I think Baird just pissed himself" ( w kontekście że zlał się w gacie ze strachu) tłumaczone na : " Myślę że Baird się wkurzył" ....

Wielka jaskinia, nikogo nie ma oprocz Doma i Marcusa i jeden krzyczy: "Incoming" przetłumaczone na "Kryć się"... jakby krzyczał co najmniej do oddziału 10 osobowego...

nie chce mi się dalej wymieniać ale dzięki takim kwiatkom przypomniałem sobie czemu wszystkie filmy oglądam bez napisów, a gry wolę kupować 3x A...

Zapewne masz rację, ale większość Polaków (w tym ja) nie zrozumie od razu każdego słowa jakie wymawiają członkowie oddziału Delta. Nawet jeśli wkradają się w polonizację błędy to i tak jestem zadowolony, że ta polonizacja w ogóle jest.

Odnośnik do komentarza
No dobra to jak należy strzelać?\gdzie celowac?? z tego co zaobserwowalem to wiara wali z shota od pasa w dol a łby ofiarom odpadają :E wtf ?TO samo tyczy sie stzralow z lancera celuje typowi w dynie caly magazynek i koleś stoi ba jeszcze przeładuje ,wywala 2-3 strzały i znowu do piachu :(

Ha!!...Chciałbym również wiedzieć jak strzelać..Nie ma na to sposobu..JA kolesiowi w d..pe wchodziłem shotem i z zooma waliłem...a tu nic...Koleś się odwraca po sekundzie i rozrywa mnie jednym strzałem..Po prostu raz normalnie się strzela a raz nie..Albo biegnę za kolesiem z piłą niby go tykam no nie mogłem go za cholerę przepiłować po chwili on się odwraca i mnie piłuje!!..Ponoć powinien chociażby być pojedynek pił a tu nic!!

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

A nie wydaje wam sie ze grafika miejscami jest czasami taka - hmm PC'towa. Nie wiem, mam mieszane odczucia poki co - z jednej strony niektore lokacje technicznie miazdza, w innych miejscach jest szaro i sterylnie. Moze to przez lokacje, ale poki co nadal 1dynka robila na mnie wieksze wrazenie - nawet taki glupi deszcz.

 

Mimo tego Gears cos w sobie maja, co nie pozwala sie od nich oderwac. ;)

Odnośnik do komentarza
Mnie rozwalił rozdział 3, pod względem wykonania, muzyki, i KLIMATU. No po prostu brak słów.

Easye u mnie jest na odwrót, grafika nadal mnie powala, może nie tak samo jak przy I części, ale jak na razie najładniejsza gra generacji IMO.

Act 3 dopiero zaczynam, a glownie chodzilo mi o te pierwsze 2, ale moze to tez kwestia lokacji. W koncu wszytsko teraz jest zniszczone ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...