Skocz do zawartości

Naruto


chrno-x

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to po pokazaniu tego trailera postawili sobie wysoką poprzeczke choćby w przypadku fanów Naruto, największym bólem będzie to jeżeli właśnie nie będzie Japońskiego VA(bo VA z USA jest do bani...) o reszte się nie martwie bo jak widać nie zamierzają wydać crapa (chociażby styl walki Naruto dokładnie taki sam jak w Anime i nie ma zmyślionych, no przynajmniej na tym trailerze ich nie widać :->). Na co licze to dokładnie rozległe tereny do zlukania czyli żeby można dojśc na luzach do Suna Gakure przykładowo, no i dzięki płytkom Blu-Ray aby było sporo fajnych wstawek na silniku gry :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja i tak kupie tą gre, nawet gdyby była crapem ! (ale wcale w to nie wierzę imo), dla mnie to dar od Boga że taki tytuł wyjdzie na PS3, chyba po prostu za mało na tej konsoli Japońszczyzny, w ogóle w dzisiejszych current genach cosik jej mało (aż człowieka bierze żal że PS2 opchnął ;().

Odnośnik do komentarza

http://pl.youtube.com/watch?v=78LjKU8Zy28 - jeszcze lepsza jakość trailera (watchout - dziwnie się ładuje).

 

IMO zanosi się killer, przecież to wygląda i jest animowane jak kropka w kropkę walki z anime ;D

 

Ciekawe czy jakiekolwiek szanse są, aby to w tym roku wyszło :( Data w podtytule jest przyjemna, ale marzec i grudzień to wciąż ten samo rok :D

Odnośnik do komentarza

Wątpie by porównywanie tego do Tekkena ma jakikolwiek sens, Naruto zapowiada się raczej na typowego TPP (nie będzie tych ,,Tekkenowych" ujęć w walce jak w przypadku Xboxowego Rise of The Ninja). Cholewa już 2008, daliby jakieś nowe tapety, trailery :( .

Odnośnik do komentarza
Wątpie by porównywanie tego do Tekkena ma jakikolwiek sens, Naruto zapowiada się raczej na typowego TPP (nie będzie tych ,,Tekkenowych" ujęć w walce jak w przypadku Xboxowego Rise of The Ninja). Cholewa już 2008, daliby jakieś nowe tapety, trailery :( .

 

Stwierdzenie "Project begins 2008" nasuwa mi niemiłe skojarzenia z rozpoczęciem prac :D No ale git, nvm, może jednak coś dadzą. Chociaż nawet strona gry wygląda... raczkująco :baby:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

okej panowie, screeny w HD. Z tego co widze to właśnie panowie osiągnięto 100% jakość wizualną zgodną z kreskówką jeśli chodzi o wykonanie postaci pociągniętych cell shadingiem. Screeny są prześliczne a postacie po raz pierwszy chyba w jakiejkolwiek grze NAPRAWDĘ wyglądają jak wyjęte z kreskówki.

 

Zresztą lukajcie:

 

http://www.gamersyde.com/news_6301_en.html

Odnośnik do komentarza

kolejny news- tym razem mamy trailer, gdzie pokazują raczej gameplay, który wygląda... jeszcze LEPIEJ niż zaprezentowane jakiś czas temu screeny.

 

Animacja postaci jest kosząca i bije na głowę wszystko co dane nam było widzieć- włącznie z nowym DBZ na czele. To jest właśnie cell-shading nowej generacji.

 

http://www.ps3site.pl/naruto-w-ruchu/

Odnośnik do komentarza

Mnie także lekko niepokoi to, że jak narazie nie pokazano eksploracji a'la Rise of The Ninja, poza tym sam fakt że tytuł gry to Ultimate Ninja (seria bijatyk) Storm, i to co można przeczytać w dziale ,,features" na stronie podanej powyżej (poczytajcie zresztą sami).

Odnośnik do komentarza

Trailer niszczy toż to wygląda jak anime . Jest tam mowa o trybie przygody ale będzie na pewno tego mniej niż w Rise . Mam nadzieje że dodadzą online i ciekawi mnie team dream squad ma ktoś jakiś pomysł? może będzie można układać swoje drużyny ? Drużyna "Hevira ":Naruto , Shino , Sasuke prowadzący Kakashi yeah !

Odnośnik do komentarza
Mnie także lekko niepokoi to, że jak narazie nie pokazano eksploracji a'la Rise of The Ninja, poza tym sam fakt że tytuł gry to Ultimate Ninja (seria bijatyk) Storm, i to co można przeczytać w dziale ,,features" na stronie podanej powyżej (poczytajcie zresztą sami).

 

Moze bedzie cos na ksztalt eksploracji gdyz w features wspominaja o "Discover A Brand New Mission Based Adventure Mode". Warto rowniez przyjrzec sie dokladnie screenom, gdzie mozemy ujrzec Naruto walczacego z Gaara, ktory ulegl transformacji. Taka walka raczej pojawi sie tylko w Adventure Mode :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...