Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Grzeszycie mówiąc te słowa! ;) Dla mnie FC2 to największe rozczarowanie na X360 nie tylko ubiegłego roku, ale również od samej premiery konsoli.

<pjona>

Dla mnie to samo, czegoś więcej się spodziewałem. Można powiedzieć, że to taki AC (aczkolwiek AC lubie za średniowiecze), piękny, ale nudniejszy od pasjansa.

Odnośnik do komentarza
Grzeszycie mówiąc te słowa! ;) Dla mnie FC2 to największe rozczarowanie na X360 nie tylko ubiegłego roku, ale również od samej premiery konsoli.

<pjona>

Dla mnie to samo, czegoś więcej się spodziewałem. Można powiedzieć, że to taki AC (aczkolwiek AC lubie za średniowiecze), piękny, ale nudniejszy od pasjansa.

 

 

Jezu jak czytam takie pi....to mnie krew zalewa jesli ta gra jest nudna ?? FC 2 MA MASAKRYCZNY KLIMAT POLECAM GRAC NA DOBRYM KINIE !!! :starwars::starwars:

Odnośnik do komentarza

Dla mnie również Far Cry2 to chyba największy zawód poprzedniego roku - miało być ciekawie i ślicznie, a jest nudnooo i ślicznie.Grafika oczywiście zalicza się do tych ślicznych rzeczy, ale inteligencja przeciwników (a raczej jej brak, najlepiej jak próbuje się przejąć savehousea, zabijamy kilku gości, a save house nadal nieodkryty, bo jakis (pipi) bałwan schował się 500 metrów dalej za drzewem, uklęknął i nie rusza się, a my chodzimy i go (pipi) szukamy, a on nawet nie drgnie...), monotonnia (śmieszne, że ludzie narzekają np. na misje w GTAIV, że nudne i nieciekawe, a na Far cRy 2 mówią, że ciekawy...niezłe podejście) i niewykorzystany potencjał (gdzie ten klimat Afryki jak jedynym rodzajem zwierząt są jakieś zebry, woły i antylopy, które i tak (pipi)ą jak Cię widzą, dlaczego w Afryce jedynym zagrożeniem są ludzie?!) i liczne bugi, których już nawet nie chce mi się wymieniać już się do śliczności nie zaliczają...

Ogólnie średnia gra z bardzo dobrą grafiką, zdecydowanie żałuje piueniędzy i czekania, a co najlepsze to złożyłem na to ścierwo preordera... <_<

Odnośnik do komentarza
44bronx wedlug mnie to co mowisz to za duża przesada gra jest dobra ale nic wiecej nie mozna powiedziec ze jest scierwo

 

Dla mnie ścierwo i koniec.Wydając na grę pieniadze, spodziewam się jakiegoś poziomu, tym bardziej od tytułu, który był ''nahypeowany''.Tymczasem Far Cry 2 to kupa jakich mało - nuda, nuda i jeszcze raz nuda.W sumie nie chce mi sie rozpisywać, bo co mi leżało to napisałem wcześniej, ale przypominam sobie jeszcze jedną sprawę.Skradanie w tej grze to była jakaś kpina wogóle, czarnuchy to (pipi) słuch lepszy od sowy mieli...a zresztą nie chce mi nsię już o tej grze pisać.Kupa.

Odnośnik do komentarza

To twoje zdanie, multi ma takie samo sterowanie jak w singlu, parę ładnych map, żywych przeciwników zamiast przygłupów z singla i jest niezłe ze strony technicznej (mało lagów). Nie ta klasa co gry o których wspominałem, ale grając dobrze się bawiłem.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Najwazniejsza rzecz jaka jest w multi to grywalnosc - tutaj jej zabralko. Bronie tak dziwnie strzelaja ze nikogo nie da sie zabic (celujesz w niego, strzelasz malymi seriami ale nic nie traci bo kule go mijaja lub tylko przelatuja) ,bieganie nie wyglada na bieganie, wiecej sobie nie przypomian nie wad bo gre wymazuje z pamieci. Najgorsza gra jaka kupilem na 360 oraz najgorszy multi jaki widzialem na konsoli. W niskobudzetowe gierki MMOFSP na PC gra sie lepiej. Wiele ciekawych gier ma multi ale nikt w nie nie gra - tutaj jest odwrotnie kaszana a ludzie graja ale tylko dlatego ze to nowa gierka jeszcze potem spotka ja los Timeshifta czy czegos podobnego - trudno kogos znalesc.

Sa rozne gusta mi akurat ta gre nie spodobala choc nawet crapy czy sredniaki byly lepsze od FC2 :)

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Bronie tak dziwnie strzelaja ze nikogo nie da sie zabic (celujesz w niego, strzelasz malymi seriami ale nic nie traci bo kule go mijaja lub tylko przelatuja)

Poważny zarzut z którym nie mogę się zgodzić. Ogólna celność broni jest mniejsza niż np. w CoD, ale z bliższej odległości nie ma problemu z zabiciem przeciwnika. Strzelanie na średnią odległość wymaga rzeczywiście sporej precyzji i nie zawsze wychodzi, ale zabić się da. Na daleką odległość najlepsza jest oczywiście największa snajperka, mniejsze są przy niej nieprzydatne, bo nie zabijają jednym strzałem. Za to snajper to snajper i nie ma ryzyka, że zostanie sprzątnięty z drugiego końca mapy z pistoletu (CoD).

W grze warto przetestować różne typy broni, bardzo różnią się od siebie skutecznością.

Odnośnik do komentarza
A mi też się całkiem przyjemnie grało w FC2. Wczoraj rozegrałem ze 4 mecze i było na prawdę fajnie

 

heh, ja chyba znowu wracam do fc2 multi, ma swoje wady ale fun też jest a jak trafisz na w miarę kumatych ludzi to rozpierducha jest przecudna

może starczy mi się na dobicie do 30 ranku, to jakieś 1,5mln expa :plask:

 

signap, ja jakoś nie mam kłopotu z ubiciem typa, najczęściej tłukę z kałacha krótkimi seriami, uwielbiam tą spluwę w każdej odmianie

Odnośnik do komentarza

Far Cry 2 ma najlpesze multi w jakie gralem narazie :D zaden FPS nie dal mi tyle frajdy jeszcze. Jedyne co wkurza to to, ze zeby zabic typka to trzeba w niego wladowac mnostwo amunicji ;/

BTW. Czy w tej grze mozliwe jest cheatowanie? bo widzialem w grze typka przechodzacego przez sciane czy normalnie znikajacego jak do niego strzelalem

Odnośnik do komentarza
Far Cry 2 ma najlpesze multi w jakie gralem narazie :D zaden FPS nie dal mi tyle frajdy jeszcze. Jedyne co wkurza to to, ze zeby zabic typka to trzeba w niego wladowac mnostwo amunicji ;/

BTW. Czy w tej grze mozliwe jest cheatowanie? bo widzialem w grze typka przechodzacego przez sciane czy normalnie znikajacego jak do niego strzelalem

Pograj sobie najlepszą snajpą, 1 kula=1 trup. A propos, miałeś CoD4 i mimo wszystko FC2 uważasz za lepszą grę na multi?

Odnośnik do komentarza
Far Cry 2 ma najlpesze multi w jakie gralem narazie :D zaden FPS nie dal mi tyle frajdy jeszcze. Jedyne co wkurza to to, ze zeby zabic typka to trzeba w niego wladowac mnostwo amunicji ;/

BTW. Czy w tej grze mozliwe jest cheatowanie? bo widzialem w grze typka przechodzacego przez sciane czy normalnie znikajacego jak do niego strzelalem

Najlepsze multi w jakie grałeś...?To chyba mało gier miałeś;)

Odnośnik do komentarza

Kiedys, pare tygodni po premierze, pogralem w multi, uznalem, ze shitowy i gre sprzedalem. Wczoraj kupilem gre ponownie i tym razem multi mnie zassalo :) Jest swietne, pare map typowo na snajperki, pare na bliskie starcia, zawsze duzo ludzi, lagi male... czego tutaj wymagac wiecej. Gram, dopoki mi sie podoba, GoW2 zawiodl, wiec trzeba sie Farkrajem ratowac ;)

Tylko wkurzaja mnie dzieci wychodzace z meczu i je..iace mi achieva za 16 osob :/

Odnośnik do komentarza
44bronx wedlug mnie to co mowisz to za duża przesada gra jest dobra ale nic wiecej nie mozna powiedziec ze jest scierwo

 

Dla mnie ścierwo i koniec.Wydając na grę pieniadze, spodziewam się jakiegoś poziomu, tym bardziej od tytułu, który był ''nahypeowany''.Tymczasem Far Cry 2 to kupa jakich mało - nuda, nuda i jeszcze raz nuda.W sumie nie chce mi sie rozpisywać, bo co mi leżało to napisałem wcześniej, ale przypominam sobie jeszcze jedną sprawę.Skradanie w tej grze to była jakaś kpina wogóle, czarnuchy to (pipi) słuch lepszy od sowy mieli...a zresztą nie chce mi nsię już o tej grze pisać.Kupa.

średnia ocen w necie 84.8% więc faktycznie straszne ścierwo z tej gry .

FC 2 to nie jest CoD gdzie trup pada co 0.1 sekundy a palec ze spustu spuszcza się tylko na pasku loadnig . Dla mnie jest to najlepszy FPS ubiegłego roku piękny i realistyczny , do tego trzęsące się drzewo po wybuchu granatu zrobiło na mnie większe wrażenie niż te cała rozwałka otoczenia w Bad Company .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...