Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 268
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Far Cry 2 Devs 'Worried' by PS3...

http://www.n4g.com/ps3/News-109862.aspx

 

i prosze... panowie z ubisoftu chwala ps3... podoba im się cell który daje sobie rade z zaimpletowanym w silniku

AI, game structure, physics, dynamic time of day, open world gameplay, dynamic weather system, destructible vegetation, all of those things where we had really pushed the envelope technically, they run well on PS3

ponadto kombo w postaci blu-ray i HDD też uwarzają za istotny plus ułatwiajacy prace...

 

i spodziwają się gry o jakosci grafiki top spec PCs. tylko że w nizszej rozdzielczości niż fani gier PC... czyli... 720p :P hehehe

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Heh Far Cry 2 zarzadzi. Moim zdaniem zniszczy wszystkie killzony itp z powierzchni ziemi. Piekne środowisko, piekne szejderki, wszystko jest piekne w tej grze.

Kilka nowych filmikow:

http://www.gametrailers.com/player/34592.html ---> wersja konsolowa gry

 

http://www.gametrailers.com/player/34524.html ---> prawdopodobnie wersja na PC

 

Moim zdaniem wielkich roznic pomiedzy PC i konsolami nie ma (o ile wogole jakies sa :P ) i mam nadzieje ze tak zostanie juz do konca.

Ta gra to poprostu must have dla kazdego wielbiciela fpsow.

 

Odnośnik do komentarza
potym co zobaczylem to az niechce mi sie wierzyc ,zeby nagle odkryto tak duze poklady ukrytej mocy ps3 i x360,ale jezeli to prawda i ta gra tak bedzie wygladala na konsolach to jestem pelen podziwu i chyle czoła !!

 

 

nie ukrytej mocy w ps3 i x360 tylko bdb silnik graficzy ktory ma za(pipi)iste tricki (juz widoczne crysis) a ktory jeszcze udoskonalaja nie jakis syf klon ue...i to 1 gra na konsole na nim co bedzie jak zrobia 2 lub 3?

Odnośnik do komentarza
Far Cry 2 Devs 'Worried' by PS3...

http://www.n4g.com/ps3/News-109862.aspx

 

i prosze... panowie z ubisoftu chwala ps3... podoba im się cell który daje sobie rade z zaimpletowanym w silniku

AI, game structure, physics, dynamic time of day, open world gameplay, dynamic weather system, destructible vegetation, all of those things where we had really pushed the envelope technically, they run well on PS3

ponadto kombo w postaci blu-ray i HDD też uwarzają za istotny plus ułatwiajacy prace...

 

i spodziwają się gry o jakosci grafiki top spec PCs. tylko że w nizszej rozdzielczości niż fani gier PC... czyli... 720p ;) hehehe

 

Niech wyjaśnią czemu w wersji na ps3 nie ma v-sync, mimo tych "oh i ah" <_<

Odnośnik do komentarza

Wiesz nie wiadomo jak wygląda pod względem v-sync wersja na x360 z racji tego,że w prezentacji nie pokazywali tych samych fragmentów etapów na różne konsole.Co nie zmienia faktu,że faktycznie na PS3 można było zauważyć dość wyraźny vsync .Ale do premiery jeszcze spory kawałek czasu.

 

Szczerze powiedziawszy po tej jakości grafiki jaką serwują w wersji na next-geny(dla przypomnienia ta gra mieć ogromy otwarty świat gry,świetną fizykę i dynamiczną pogodę i pory dnia) to ten tytuł wyprzedza wszystkie dotychczas zapowiedziane gry (z K2 na czele) i jakoś nie wierze,że firma nie mająca na swoim koncie portów na PS3 ,dostarczy idealnie chodzący tytuł.I tak szacunek,że tak dobrze przenieśli silnik na trudną do programowania konsolę

Odnośnik do komentarza

Zwróciłem na to uwagę, ponieważ na tak krótką prezentację wystepowało to dość często. Czasu jeszcze trochę mają, żeby dopieścić tytuł i nadzieja w tym, że poprawią to bo cała reszta jest jak najbardziej ok.

 

Co do wyższości nad K2-uważaj Ficuś co piszesz bo możesz wywołać wojnę :P

 

Mam tylko nadzieję, że rozgrywka w FC2 nie będzie wzorowana za bardzo na Crysis (wiało tam nudą <_< ).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=131 --> nowy interview. Niestety ostatnia minuta filmiku bardzo mnie zaniepokoila :( Jak sie okazuje wersja na konsole bedzie okrojona w pewnym sęsie. Grafika ma byc pomiedzy srednimi a wysokiumi wymaganiami na PC co mnie bardzo zaniepokoilo. osobiscie uwazam ze konsole powinn far craja pociagnac na najwyzszych ale w rozdzielczosci 1080p tez bedzie git gitara.
Odnośnik do komentarza

Z tego co słyszałem (a raczej czytałem.. podobno wypowiedzi któregoś z twórców FC2) to wersja na konsole (konkretnie była mowa o PS3) będzie się różniła rozdzielczością (wiadomo, 720p to mneij niż to na jakiej rozdziałce grają dzisiaj niektórzy pecetowcy) oraz jakością tekstur. Jako powód gość podał małą ilosć pamięci. Powiedział jednocześnie, że mocy obliczeniowej PS3 nie brakuje i bez problemu pociągnei wszystko co jest w wersji PC. Linku nie podam, bo nie pamiętam gdzie to było, a nie chce mi się teraz tego szukać ;)

Co ciekawe tutaj koleś mówi z kolei, że będzie 1080p... ja wolałbym 720p i full-detail.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hmmm jestem bardzo zaniepokojony ta pozycja :( sciagnalem filmik z wersji na X360 z Ubidays08 (gamersyde) i co sie okazalo? Gra wcale nie wyglada tak dobrze, boje sie ze konsole dostana znowu najgorszy port czy juz nie mozna z nich wykrzesac niczego wiecej??

 

http://forums.gametrailers.com/showthread.php?t=415436 --> taki sobie comparison wersji na konsole orac na pc

 

Jesli ktos zna lepsze porownania prosze o linka :P oraz oczywiscie prosze o komentarze. Zachecam rowniez do zassania filmiku z gamersyde.

Ps: Ogien w wersji na ps3 wyglada bardzo SSSSLLLLAAABBBBBBBBOOOOO!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...