Skocz do zawartości

Mirror's Edge


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Main theme jest beznadziejny

Niezły sarkazm po poście rkBraina XD.

Mi utwór pasi, co innego sundtrack który JEST do (_)_) ! (w sensie w samej grze słyszałem lepsze kawałki niż to co wypuścili do sklepów z muzyką bleeeacch!).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Tak gra jest dla specyficznych ludzi. Nie chodzi tu o to czy lubisz parkour czy też nie. Ta gra polega na poczuciu wolności, ucieczce. Po prostu istniejesz tylko ty i przestrzeń. Reszta się nie liczy. Dlatego oszczędna kolorystyka, (mimo wszystko) mała ilość detali i słaba interakcja z otoczeniem nie mają znaczenia. Jeśli więc kogoś to razi i przeszkadza w grze to znaczy, że nie rozumie o czym ona jest i jak w nią grać. A muzyka jest genialnym dopełnieniem całości. Oprócz theme song, które czasem (ale tylko czasem) może wydawać się lekko kiczowate, cały OST jest perfekcyjny. Jeśli ktoś napisał w temacie "oceny gier na ps3", że soundtrack jest słaby lub beznadziejny to ma coś nie tak z głową. Po prostu nie ocenia się rzeczy, których z założenia się nie lubi. Dla mnie każda gra o piłce nożnej jest nudna i w ogóle nie grywalna. W FIFA nie grałem nigdy chociaż stoi u mnie na półce od półtora roku (własność brata). Nie oceniam więc tego typu gier. Jeśli ktoś nie potrafi docenić piękna tej gry niech żałuje bo druga taka gra się szybko nie trafi. Obym się mylił.

 

 

zgodzę się z tobą. te grę trzeba czuć. mi muzyka pasuje. czuje się inaczej wtedy jak se zapylam po klatce schodowej i mi coś rzepoli nad uchem :) fajne uczucie :)

Odnośnik do komentarza

Gierkę skończyłem. Czy za krótka? Chyba nie bo mnie już nudziła. Qrde po demku i samym początku więcej się spodziewałem. Staje się trochę monotonnie potem i brak świeżych pomysłów. Czasami miałem problemy z detekcja ( nie łapała się czego trzeba ) a czasami z walką. Elementy do dopracowania.

Podobała mi się oprawa. Ta specyficzna kolorystyka. Świetnie to wyglądało. Trochę bym popracował nad widokami takimi jak wschód/zachód słońca bo to ryło by beret.

 

Do samej fabuły się nie przyczepiam. Fakt że nudna i przewidywalna ( mała liczba bohaterów ). Ale jakoś w tej grze średnio mnie obchodziło w jakim celu jak zapylam po tych schodach :D

 

Podsumowując jest średnio + . Gra skończona ale czy do niej wrócę? Wątpię. Chyba że na zasadzie zagrania 1 - 2 lvl'i. Trofea mnie nie przyciągnęły.

Musiałbym tę grę przejść jeszcze na Hardzie potem w Time Trialu i na koniec w Speedrun'ie :/ Niestety odpadam :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gierkę skończyłem. Czy za krótka? Chyba nie bo mnie już nudziła. Qrde po demku i samym początku więcej się spodziewałem. Staje się trochę monotonnie potem i brak świeżych pomysłów. Czasami miałem problemy z detekcja ( nie łapała się czego trzeba ) a czasami z walką. Elementy do dopracowania.

Podobała mi się oprawa. Ta specyficzna kolorystyka. Świetnie to wyglądało. Trochę bym popracował nad widokami takimi jak wschód/zachód słońca bo to ryło by beret.

 

Do samej fabuły się nie przyczepiam. Fakt że nudna i przewidywalna ( mała liczba bohaterów ). Ale jakoś w tej grze średnio mnie obchodziło w jakim celu jak zapylam po tych schodach :D

 

Podsumowując jest średnio + . Gra skończona ale czy do niej wrócę? Wątpię. Chyba że na zasadzie zagrania 1 - 2 lvl'i. Trofea mnie nie przyciągnęły.

Musiałbym tę grę przejść jeszcze na Hardzie potem w Time Trialu i na koniec w Speedrun'ie :/ Niestety odpadam :)

mialem podobne wrazenia

demko super gra nudna i nieteges

skonczylem ja i poleciala w kat

ale ze dwa dni temu tak z glupia odpalilem, przy pomocy youtuba zrobilem te figury na trofea (sam ze dwa mialem) i zebralem wszystkie torby

zaliczylem jednego time triala i mecze sie z pierwszym speedrunem

i jakos tak przyjemnie sie gra, tak jak swego czasu w demie

platyny raczej nie zdobede ale pogram napewno jeszcze troche

 

nie bez znaczenia moze byc fakt, ze za pierwszym razem sie uparlem na pucharek za przejscie gry bez oddania strzalu

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto wymyślił sobie problemy z detekcją ale chyba pomylił gry. Ten temat był poruszany już nie raz i zaczyna być trochę irytujący. Nie chce uchodzić za mistrza gry ale trzeba zacząć nazywać rzeczy po imieniu. Tu nie chodzi o jakąś detekcję ale o brak umiejętności. Przeszedłem grę dwukrotnie i dosłownie kilka razy zdarzył się jakiś błąd. Gdyby wykonywanie tych akrobacji było banalnie proste gra straciłaby sens. Przecież głównie chodzi tu o timing i precyzje. Trzeba odróżnić własny błąd od błędu gry.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trofea ogolnie nie sa trudne , raptem Speed run za 2 i 9 chapter daly mi niezle w kosc ,a to ze wzgledu na wspaniale freezy konsoli :potter: Ile to bylo razy jak przy windach w 9 chapterze konsola sie wieszala ... a mialem taki dobry czas akurat :-/ Naszczescie mam juz to wszystko za soba :)

Odnośnik do komentarza

Mi tam się jeszcze ani razu ta gra nie zawiesiła. Choć zauważyłem pewną zależność: ME było jedną z moich pierwszych gier, a więc i jedną z pierwszych cache'owanych na HDD. Niedawno do niej wróciłem i albo mam sklerozę albo mam dłuższe loadingi, które na chwilę freezują grę. Może ma to związek z fragmentacją?... albo jestem przewrażliwiony. ;)

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...