Skocz do zawartości

Mirror's Edge


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w demo, tak jak wcześniej byłem zaciekawiony tą grą tak teraz jestem pewny, że muszę w to zagrać. Mimo, że nie lubię sztucznego widoku z gier FPP tutaj poprzez poszerzenie pola widzenia gra mi się o niebo lepiej niż w jakiegokolwiek FPSa. Oprócz tego ascetyczna grafika i klimat miasta są genialne, i dodają dodatkowego uroku grze. Cała mechanika i otoczka przypadły mi do gustu - strasznie mi się to kojarzy z Aeon Flux ;)

 

Martwi mnie, że gra może być oparta na 2-3 schematach misji co może trochę ją zabić - tak jak AC.

Niemniej jednak wypatruje tej gry :)

Odnośnik do komentarza

Z chęcią kupiłbym grę juz teraz ale ostatnio się rozbestwiłem i nie umiem juz dać za grę powyżej 100zł :D

Wolę poczekac trochę i kupić LBL i ME za połowe ceny. Ale gra kusi straszie.

Ja grafiki może nie oceniłbym jako świetnej tylko ciekawej. I chyba lepiej grałoby się jakby zamienić L1/2 i R1/2, ale moge się mylić.

 

A na łapska też zwróciłem uwagę :P

Odnośnik do komentarza

Oby było te 12h bo ostatnio długość gier schodzi na psy. Wolalbym słabszą grafę albo podobne etapy żeby tylko gra odpowiednio długa. Np taki Heavelny Sword zanim się zacznie to się już kończy. I nie ma nic dodatkowego. Mam nadzieję, że ME będzie miał jakieś ciekawe dodatkowe tryby bo pewnie główny wątek będzie jednorazowy. Ale 12h byłoby przyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Oby było te 12h bo ostatnio długość gier schodzi na psy. Wolalbym słabszą grafę albo podobne etapy żeby tylko gra odpowiednio długa. Np taki Heavelny Sword zanim się zacznie to się już kończy. I nie ma nic dodatkowego. Mam nadzieję, że ME będzie miał jakieś ciekawe dodatkowe tryby bo pewnie główny wątek będzie jednorazowy. Ale 12h byłoby przyzwoite.

 

Nie licz na to...Gra trwa 5-6 h.. ale podobno jest za(pipi)iscie intensywna ale niedosyt zostaje.. Dobrze ze to ma byc trylogia:)

Odnośnik do komentarza
Oby było te 12h bo ostatnio długość gier schodzi na psy. Wolalbym słabszą grafę albo podobne etapy żeby tylko gra odpowiednio długa. Np taki Heavelny Sword zanim się zacznie to się już kończy. I nie ma nic dodatkowego. Mam nadzieję, że ME będzie miał jakieś ciekawe dodatkowe tryby bo pewnie główny wątek będzie jednorazowy. Ale 12h byłoby przyzwoite.

 

ee tam a mi się podoba - super jakość, intensywnie i czas 10h. Oto chodzi. Nie mam czasu grać w gry o czasie przejścia 60h. nie lubię zaczynać gier których na 99% nie skończę

 

A Mirror pod tym względem wygląda super - szybka akcja, można sobie przechodzić po kawałku. Włączasz konsolę i jazda. That's the spirit!

Odnośnik do komentarza
Nie licz na to...Gra trwa 5-6 h.. ale podobno jest za(pipi)iscie intensywna ale niedosyt zostaje.. Dobrze ze to ma byc trylogia:)

to może trylogia będzie 12h :P

 

ee tam a mi się podoba - super jakość, intensywnie i czas 10h. Oto chodzi. Nie mam czasu grać w gry o czasie przejścia 60h. nie lubię zaczynać gier których na 99% nie skończę

 

A Mirror pod tym względem wygląda super - szybka akcja, można sobie przechodzić po kawałku. Włączasz konsolę i jazda. That's the spirit!

Nie musi być 60. Ale np 20h to już konretna gra. Licząc, że gra kosztuje 180-200zł to przeliczcie sobie ile kosztuje godzina grania. Trochę dużo.

Ale rozumiem, że nie każdy chce grać te 20h. Dlatego każda gra powinna mieć główny wątek na ok 8h (i tam wszystkie bonusy dodać do odkrycia / zdobycia) a dla takich ja ja jakieś dodatki na parę godzin dodatkowych.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra długo się zastanawiałem między LBP, Valkyria Chronicles (tutaj bym miał z UK za 160zł z przesyłką) i Mirror's Edge, doszedłem do wniosku, że jednak Mirror's Edge dostanie szansę, a LBP pójdzie na święta....Valkyrie mogę kupić jak spadnie cenowo, bo na bank spadnie ;p

 

Tak więc Preorder złożony, śmieszne, że najtaniej wyszło na gram.pl haha ....nawet na allegro chcą 199zł + przesyłka....na gram wychodzi 197zł z przesyłką....JEZU, czy te gry na PS3 nie mogą być kur tańsze? ;p

 

Hmm, recka na Eurogamer nie wróży nic dobrego, 7h wątek główny, więc daje 10h z robieniem trophy, i później tylko time trial itp....głupio wyszło, ale anulowałem zamówienie xD poczekam jeszcze na recki od IGN i gamespota....jednak 200zł za 8-10h to za dużo, chciałbym przynajmniej te 16-20h posiedzieć przy grze.... @_@

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Hmm, recka na Eurogamer nie wróży nic dobrego, 7h wątek główny, więc daje 10h z robieniem trophy, i później tylko time trial itp....głupio wyszło, ale anulowałem zamówienie xD poczekam jeszcze na recki od IGN i gamespota....jednak 200zł za 8-10h to za dużo, chciałbym przynajmniej te 16-20h posiedzieć przy grze.... @_@

Lepsze takie 7-10 H ostrego i wkopującego w siedzenie grania, niż nudne i denne ....... 30 H ?. Ilość godzin przesiedzianych w grze jest bez znaczenia, ważne jest tylko jak dobrze będe się przy grze bawił - oto motto prawdziwego gamera :P.

Odnośnik do komentarza

Miałem gdzieś do 5 mixów....zaraz poszukam i zedytuje posta.

 

edit:

oh znalazłeś...ale co tam xD http://www1.on-mirrors-edge.com/MirrorsEdgeMp3Pack.zip

 

gametrailers review

http://www.gametrailers.com/player/42567.html

 

Juz nie wiem, czy kupic, czy nie :(

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Miałem gdzieś do 5 mixów....zaraz poszukam i zedytuje posta.

 

edit:

oh znalazłeś...ale co tam xD http://www1.on-mirrors-edge.com/MirrorsEdgeMp3Pack.zip

 

gametrailers review

http://www.gametrailers.com/player/42567.html

 

Juz nie wiem, czy kupic, czy nie :(

Masz przecież demo... zdecyduj sam!! Chcesz żeby całe życie ktoś Ci mówił co masz robić?! Co jak dadzą tu 10 to łykasz a jak tam 6 to nie???

Odnośnik do komentarza
te oceny to pieprzenie. Ja po zagraniu w demko jestem pewien ze DLA MNIE gra bedzie killerem i mam gdzies te wszytskei serwisy. Proponuje wam wziac ze mnie przyklad:)

 

Zdrowe podejście ;) Nie rozumiem tych dylematów, jest demo, każdy może sobie sprawdzić (wiadomo, że to nie to samo co full ale i tak jeśli chodzi o wrażenia to demo>recka). Dla mnie era wyciągania wniosków na podstawie ocen z gamespt'ów czy IGN'ów juz dawno się skończyła, ale widać, że niektórzy są jak te zagubione owce :P więcej samodzielności w podejmowaniu decyzji Panowie.

 

Co do samej gierki... ja jestem jak najbardziej na tak! Faith ma potencjał, stylizacja mi odpowiada a muzyka to najwyższa liga. Myślę że ciemnowłosa azjatka zagości u mnie jeszcze przed świętami ^_^

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...