Skocz do zawartości

Mirror's Edge


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich,

 

od niedawna właśnie sobie skacze po budynkach Faith ale... No właśnie ale. Doszedłem w STORY do 5 chaptera i mam pewien problem. Mianowicie gdy rozbroję snajpera na billboardzie zjeżdżam na dół po linie, omijam wszystkich strażników, wbiegam do pomieszczenia z żółtymi ścianami i konsola się wiesza... Miałem już tak 3 razy z rzędu. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje albo jak można ominąć to pomieszczenie? :D Z góry dzięki i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich,

 

od niedawna właśnie sobie skacze po budynkach Faith ale... No właśnie ale. Doszedłem w STORY do 5 chaptera i mam pewien problem. Mianowicie gdy rozbroję snajpera na billboardzie zjeżdżam na dół po linie, omijam wszystkich strażników, wbiegam do pomieszczenia z żółtymi ścianami i konsola się wiesza... Miałem już tak 3 razy z rzędu. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje albo jak można ominąć to pomieszczenie? :D Z góry dzięki i Pozdrawiam :)

Jeśli coś ściągasz, to przerwij. Gra sie zawiesi jeszcze w którymś rozdziale, wtedy juz to nie działa i musisz próbować do skutku;)

Edytowane przez Sikor
Odnośnik do komentarza
od niedawna właśnie sobie skacze po budynkach Faith ale... No właśnie ale. Doszedłem w STORY do 5 chaptera i mam pewien problem. Mianowicie gdy rozbroję snajpera na billboardzie zjeżdżam na dół po linie, omijam wszystkich strażników, wbiegam do pomieszczenia z żółtymi ścianami i konsola się wiesza... Miałem już tak 3 razy z rzędu. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje albo jak można ominąć to pomieszczenie? Z góry dzięki i Pozdrawiam

MIAŁEM TEN SAM PROBLEM !! - Boże a ja myślałem że to wina mojej płyty :/, po prostu musisz SZYBKO przejść tą lokację z żółtymi rampami (nie daj płycie blu-ray za długo tu "czegoś" doczytywać), próbuj do skutku, mnie też nieraz krew zalewała, ale to jest wykonalne !!.

Odnośnik do komentarza
od niedawna właśnie sobie skacze po budynkach Faith ale... No właśnie ale. Doszedłem w STORY do 5 chaptera i mam pewien problem. Mianowicie gdy rozbroję snajpera na billboardzie zjeżdżam na dół po linie, omijam wszystkich strażników, wbiegam do pomieszczenia z żółtymi ścianami i konsola się wiesza... Miałem już tak 3 razy z rzędu. Ma ktoś jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje albo jak można ominąć to pomieszczenie? Z góry dzięki i Pozdrawiam

MIAŁEM TEN SAM PROBLEM !! - Boże a ja myślałem że to wina mojej płyty :/, po prostu musisz SZYBKO przejść tą lokację z żółtymi rampami (nie daj płycie blu-ray za długo tu "czegoś" doczytywać), próbuj do skutku, mnie też nieraz krew zalewała, ale to jest wykonalne !!.

Ja również miałem taki problem, w szybie wentylacyjnym dokładnie. To chyba to samo miejsce o jakim Wy mówicie? :P Na początku też myślałem, że mam coś z konsolą, ale potem jakoś udało mi się przejść bez zawieszenia się gry. Ogólnie ME jest jakiś niedorobiony. Na ps3info kilku posiadaczy zgłaszało pęknięcia płyty z grą, podobno EA wymieniło wszystkim płytki, nawet bez okazania dowodu zakupu ;)... Niesamowite, to nie jest jakiś zbieg okoliczności.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza
Nie szyb wentylacyjny, a te metalowe platformy. I nie zrobię tego szybciej :/ Będę próbował. Może się uda, ale to trochę dziwne, żebym musiał przechodzić chapter 3 minuty bo się mogę bać o wczytywanie :/ Pozdrawiam.

Czyli nie wszyscy mają w tym samym miejscu dokładnie, u mnie zawieszenie gry było w szybie właśnie. ;)

Odnośnik do komentarza

Za pierwszym razem na normal nie miałem żadnych freezów...za drugim na hard miałem w tym samym miejscu, ze snajperami....ja to zrobiłem inaczej....gra wieszała się jak patrzyłem się prosto na drzwi na górze, którymi wychodzi się z pomieszczenia, dlatego wskoczyłem tam normalnie, ale do przejścia szedłem plecami...podziałało....

 

Gra może się jeszcze zawiesić w chapterze 9, w drugiej windzie, gdzie jest przycisk "emergency" jak będziesz się ruszać gdy kobieta mówi "welcome to shard bla bla bla" ja tam, już teraz nie tykam pada w ogóle ~_~

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że ci zadziała....bo jedyne inne wyjście to grać od nowa

NIE - wystarczy grać do skutku, może to wina z drzwiami tak jak mówisz, wiem że ja miałem z tym problemy - ale poradziłem sobie po prostu podchodząc do tego z 2-4 razy.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Mi z kolei ani razu się nie powiesiła. Ukończyłem ją kilka razy, na różnych poziomach trudności. Speedrunu jeszcze co prawda nie zaliczałem, ale to raczej bez znaczenia bo tutaj chodzi raczej o co innego.

 

Ja takze ukonczylem gre dwa razy i nie mialem zadnych problemow :) ( ale to gra od Dice, a oni podobno zawsze cos sknoca, bugi itp. )

 

Odnośnik do komentarza

Bugów ciąg dalszy.....jakby nie te cholerne freezy to dawno bym miał platynę, dzisiaj chapter gdzie biegamy między pociągami - speed run - mam za(pipi)isty czas i co? skok - sciana - skok, wślizg pod dziurą i stuck....

 

Chapter 9 losowe freezy przed sekcja z snajperami....

 

Ale nie dam się ;p

Odnośnik do komentarza
Bugów ciąg dalszy.....jakby nie te cholerne freezy to dawno bym miał platynę, dzisiaj chapter gdzie biegamy między pociągami - speed run - mam za(pipi)isty czas i co? skok - sciana - skok, wślizg pod dziurą i stuck....

 

Chapter 9 losowe freezy przed sekcja z snajperami....

 

Ale nie dam się ;p

 

 

Zycze powodzenia. Ja nie mam cierpliwosci na Speed Run'y. Gdzies tam kiedys zrobie sobie pucharek za 50 gwiazdek w TT i pewnie odpuszcze. Wczoraj troche pobiegalem po tej planszy z DLC i jestem calkiem pozytywnie nastawiony na reszte tego typu leveli.

Odnośnik do komentarza

Ta, jutro platyna na bank bo tylko chapter 6 i 9 mi zostały, dzisiaj zrobiłem chapter 2, ktory jest poprostu przegięcie trudny....chap 6 mam już obcykaną drogę na trofeum, tylko ze 2 razy muszę przebiec, żeby perfekcyjne skoki oddawać....no i nieszczęsny chap 9, gdzie freezuje mi ciągle randomowo....

 

Chap 9 juz miałem xD 16 sekund do końca, ostatnia scenka, 6 sekund na wykonanie skoku....i Faith 2 razy nie skoczyła mimo, że wciskałem skok....no i przeszedłem z 2 sekundami po czasie ;p

Odnośnik do komentarza

Bugów troszkę jest, single da sie przejść jednak bez większych problemów....co do skoków to ja mam pecha, gram już długo no i w sumie tylko wał miałem z tym speed runem i w 2 może 3 innych miejscach....a gre przeszedłem już wiele razy bo na normal/hard, time triale i speed runy po kilka razy każdy ;p

 

Więc nie jest aż tak źle, i to że wpadam na jakieś bugi to pewnie efekt tego, że tyle gram i szukam innych dróg ;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...