Skocz do zawartości

Mirror's Edge


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ostatni chapter dał się we znaki, miałem chyba 10 freezów z za(pipi)istym czasem, później dawałem ciała pod koniec w pomieszczeniu z serwerami ;p raz 3 sekundy przed zaliczeniem tak skoczyłem w ostatnim miejscu, że spadłem lol....No i zaliczyłem z czasem o jakieś 0.5 sekundy do wymaganego ;p

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dotychczas płatny DLC teraz za darmo?

 

Now whether this is a mistake or not we don’t quite know yet, but if you head over to the UK PSN Store and search for the Mirror’s Edge DLC entitled Pure, you’ll notice that you can download this previously £7 pack for free. The beautiful time trial levels are a must have for any Mirror’s Edge owner. So what are you waiting for? Get downloading.

 

Ja niestety będę mógł to sprawdzić dopiero po 19, jak wrócę z pracy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Berion czym się przejmujesz. Z tego co pamiętam np. mapy do Halo zawsze były płatne przez pierwszy miesiąc. W sumie więcej dodatków po czasie powinni rozdawać np. do Motor storma po roku miło by było :-)

 

Nie no, inicjatywa jak najbardziej słuszna. Zły jestem tylko dlatego, że kupiłem ten dodatek na kilka dni przed jego "udarmowieniem". ;D

 

A właśnie: to w ogóle potwierdzone info? Nie chce mi się zakładać konta na UK. W USA i PL jest nadal płatny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Polska wersja jest tylko na PC z tego co pamiętam (ale mogę się mylić)

Wersja na PC korzysta z DX10. Jest więcej detali, zniszczalnych obiektów. Trzeba mieć tylko mocny komputer. Szkoda, że nie ma tego na konsolach bo spokojnie dałoby się to zrobić.

 

 

nie ma jak merytoryczna odpowiedź dotycząca danego pytania / problemu ")

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

w ramach nadrabiania zaległości sięgnąłem po ME, była na mojej liście odkąd zobaczyłem zapowiedź w PSXE, udało się dorwać na Pchlim Targu i w końcu wylądowała w czytniku, żeby nie przedłużać - po początkowym rozczarowaniu spodziewałem się, że przejdę ja raz i wystawie na PT, obecna przechodzę grę po raz trzeci, katuję speed runy i time triale, oraz co oczywiste z niecierpliwością czekam na część drugą (sandbox?), ME na pewno pozostanie w mojej kolekcji, jak dla mnie gra kultowa, programiści ją tworzący może i nie osiągnęli wyżyn swoich umiejętności, ale za to wszyscy artyści, którzy pracowali przy tej grze podarowali graczom coś niezwykłego, dołączam do fanów, fanatyków i wyznawców ME (i od razu pytanie do ww wymienionych - znajdę gdzieś w necie bonusowe grafiki, które odkrywa się w grze?).

Odnośnik do komentarza

Dodam cos od siebie : ta gra to cos co pokazuje, ze skostnialy gatunek jakim jest FPP moze tez po czesci wzniesc sie na wyzyny, a programisci moga pokazac cos nowego, co nie wymaga tylko i wylacznie naciskania "fire", strzelania. Ta gra dla mnie jest niesamowitym tchnieniem swiezosci w FPPkach. Dodatkowo uwielbiam tego typu klimaty, normalnie Orwell. Konczylem ja wielokrotnie na Pc ;)

 

Swietna grafika, polinizacja wg. mnie lepsza niz wersja org. oraz gameplay ;)

Odnośnik do komentarza

Na ps3 nie bylo polonizacji... ja gre jakis czas temu przechodzilem ponownie przy chwilowym braku nowych tytułów, a kupowalem jako 1 z pierwszych. Jestem jak najbardziej ZA takimi produkcjami. Szkoda ze tak krótko i troche "płytko" bo oryginalny design i fajna kreacja bohaterki daje wieksze pole do popisu. Duży plus za klimat i pomysł. To była gra przy której dowiedziałem sie co to jest brak V-Synch :tongue: tak rwie ze bałem sie ze ekran mi pęknie na pół i rozjedzie sie na boki.

Odnośnik do komentarza

Na ps3 nie bylo polonizacji... ja gre jakis czas temu przechodzilem ponownie przy chwilowym braku nowych tytułów, a kupowalem jako 1 z pierwszych. Jestem jak najbardziej ZA takimi produkcjami. Szkoda ze tak krótko i troche "płytko" bo oryginalny design i fajna kreacja bohaterki daje wieksze pole do popisu. Duży plus za klimat i pomysł. To była gra przy której dowiedziałem sie co to jest brak V-Synch :tongue: tak rwie ze bałem sie ze ekran mi pęknie na pół i rozjedzie sie na boki.

Miałem podobne obawy po ograniu dema Heavenly Sword heh. Na xboxie też nie było polonizacji tylko chyba tylko na pc, aha problemów z v-sync też nie było nawiasem mówiąc ;].

 

I ja się przyłączę do pochwał.

 

Design, stylistyka i co najważniejsze kolorystyka miasta coś pięknego. Taka utopia, orgazm dla umysłu, wyobraźni.

 

Oczywiście cudowna Faith :wub:

 

No i muzyka a szczególnie główny kawałek "Still Alive".

 

Te elementy razem dawały ciężki do opisania feeling podczas grania. Nie wiem grając w ME odczuwałem taką "wolność", "złudną euforie". Jakby to głupio nie brzmiało, nie wiem, nie umiem inaczej tego opisać.

 

Piękny tytuł tylko zdecydowanie za krótki. Czekam w końcu na jakieś pierwsze screeny, konkretne informacje na temat sequela.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Na ps3 nie bylo polonizacji... ja gre jakis czas temu przechodzilem ponownie przy chwilowym braku nowych tytułów, a kupowalem jako 1 z pierwszych. Jestem jak najbardziej ZA takimi produkcjami. Szkoda ze tak krótko i troche "płytko" bo oryginalny design i fajna kreacja bohaterki daje wieksze pole do popisu. Duży plus za klimat i pomysł. To była gra przy której dowiedziałem sie co to jest brak V-Synch :tongue: tak rwie ze bałem sie ze ekran mi pęknie na pół i rozjedzie sie na boki.

 

Polonizacja jest na pc, o tym pisalem, wspomnialem, ze gralem na nim ;)

 

BTW - Mirrorsa lacznie robiono 7 lat, od pierwszych szkicow...

 

Na ps3 nie bylo polonizacji... ja gre jakis czas temu przechodzilem ponownie przy chwilowym braku nowych tytułów, a kupowalem jako 1 z pierwszych. Jestem jak najbardziej ZA takimi produkcjami. Szkoda ze tak krótko i troche "płytko" bo oryginalny design i fajna kreacja bohaterki daje wieksze pole do popisu. Duży plus za klimat i pomysł. To była gra przy której dowiedziałem sie co to jest brak V-Synch :tongue: tak rwie ze bałem sie ze ekran mi pęknie na pół i rozjedzie sie na boki.

Miałem podobne obawy po ograniu dema Heavenly Sword heh. Na xboxie też nie było polonizacji tylko chyba tylko na pc, aha problemów z v-sync też nie było nawiasem mówiąc ;].

 

I ja się przyłączę do pochwał.

 

Design, stylistyka i co najważniejsze kolorystyka miasta coś pięknego. Taka utopia, orgazm dla umysłu, wyobraźni.

 

Oczywiście cudowna Faith :wub:

 

No i muzyka a szczególnie główny kawałek "Still Alive".

 

Te elementy razem dawały ciężki do opisania feeling podczas grania. Nie wiem grając w ME odczuwałem taką "wolność", "złudną euforie". Jakby to głupio nie brzmiało, nie wiem, nie umiem inaczej tego opisać.

 

Piękny tytuł tylko zdecydowanie za krótki. Czekam w końcu na jakieś pierwsze screeny, konkretne informacje na temat sequela.

 

+1 za dizajn, stylistyke i kolorystyke. Tak na marginesie powiem, ze ta gra wlasnie bardzo duzo zyskuje przez taka, a nie inna kolorystyke bo jesli ktos odpali to na maxie na pc to tekstury moga sie nie spodobac, ale te genialne kolory - bialy+niebieski i wszystko jasne. Rewelka i nie dam zlego slowa powiedziec.

 

Bohaterka tez interesujaca, chce sie po prostu w to grac. To jedna z niewielu gier, w ktore warto zagrac bo dzis jednak albo wychodzi za duzo crapow, albo ja stalem sie po prostu zbyt wybrednym graczem, ten wiek ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...