Skocz do zawartości

Mirror's Edge


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Black i Burnout jak się nie myle, od Criterion(EA był wydawcą), a ME od EA Dice. Więc nie ten sam dev.

 

tak sie sklada ze Criterion nalezy do EA ;P

 

To się zgadza, że Criterion należy do EA, ale nie mają nic wspólengo z ME. Criterion "dłubie" sobie przy swoich projektach, a Dice przy swoich.

 

podalem te tytuly, aby zobrazowac, ze wewnetrzne studia EA nie musza chrzanic gier ;P ja licze na Mirror's Edge bardziej niz liczylem na Assassin's Creed i Haze (ktore troche zawiodly >_> )

Odnośnik do komentarza
Black i Burnout jak się nie myle, od Criterion(EA był wydawcą), a ME od EA Dice. Więc nie ten sam dev.

 

tak sie sklada ze Criterion nalezy do EA ;P

 

To się zgadza, że Criterion należy do EA, ale nie mają nic wspólengo z ME. Criterion "dłubie" sobie przy swoich projektach, a Dice przy swoich.

 

podalem te tytuly, aby zobrazowac, ze wewnetrzne studia EA nie musza chrzanic gier ;P ja licze na Mirror's Edge bardziej niz liczylem na Assassin's Creed i Haze (ktore troche zawiodly >_> )

 

Dice, jeżeli się nie mylę, odpowiedzialne jest za całą serię Battlefield, więc nadzieja jest. W niektóre części Battlefield grałem i są to IMO b.dobre lub dobre gry, ale nie oszukujmy się widząc znak EA człowiek zaczyna podchodzić z dystansem.

Jeżeli fragmenty, które zaprezentowano w Londynie faktycznie pokazują gameplay to mam nadzieję, że ME będzie czwartym tytułem na tej liście. ^_^

 

Odnośnik do komentarza
Black i Burnout jak się nie myle, od Criterion(EA był wydawcą), a ME od EA Dice. Więc nie ten sam dev.

 

tak sie sklada ze Criterion nalezy do EA ;P

 

To się zgadza, że Criterion należy do EA, ale nie mają nic wspólengo z ME. Criterion "dłubie" sobie przy swoich projektach, a Dice przy swoich.

 

podalem te tytuly, aby zobrazowac, ze wewnetrzne studia EA nie musza chrzanic gier ;P ja licze na Mirror's Edge bardziej niz liczylem na Assassin's Creed i Haze (ktore troche zawiodly >_> )

 

Dice, jeżeli się nie mylę, odpowiedzialne jest za całą serię Battlefield, więc nadzieja jest. W niektóre części Battlefield grałem i są to IMO b.dobre lub dobre gry, ale nie oszukujmy się widząc znak EA człowiek zaczyna podchodzić z dystansem.

Jeżeli fragmenty, które zaprezentowano w Londynie faktycznie pokazują gameplay to mam nadzieję, że ME będzie czwartym tytułem na tej liście. ^_^

 

podejzewam ze to byl gameplay bo zabki wala po galach. jak by mieli zrobic popisowe to nie bylo by zabkow ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
otoczenie wydaje się strasznie sterylne, wręcz szpitalne wg. mnie. Pusto jakoś. w ogóle nie przypadło mi do gustu. jak będę chciał poskakać po dachach włączę Assassin's Creed

Sterylność lokacji nie powinna dziwić, bo takie były zamierzenia twórców.

 

Najnowszy trailer to rzeczywiście czysty obłęd. Jeśli gameplay nie zawiedzie, będziemy mieli do czynienia z fenomenem.

Odnośnik do komentarza

Kawalek z pierwszego trailerka to Alcorus - Shine. Na koncu powyzszego pojawia sie damski wokal, niestety nie wiem kto to.

 

http://www.youtube.com/watch?v=W7IMR8_vv-E

 

Na Mirror's Edge czekam z niecierpliwoscia. Klimat idealnie wpasowal sie w moje gusta. Faktycznie otoczenie jest sterylne ale przez to stylowe (kolorystyka tez robi swoje). Zreszta tak wlasnie zapowiada sie moim zdaniem ten tytul - stylowo ^_^ Licze, ze uda sie zachowac dynamike poruszania sie zaprezentowana w trailerach. Narazie mozna spokojnie napisac, ze w tej grze drzemie potencjal.

Edytowane przez Machel
Odnośnik do komentarza

To chyba pierwsza gra od EA nie nastawiona na czyty fun. Z resztą to gra EA BIG. Nie może być kiepsko, a trailer pokazuje, że będzie F E N O M E N A L N I E. Aż chce się powiedzieć 'w koncu cos nowego'. Obok LBP na PS3 to własnie jest gra na ktora czekam z niecierpliwoscią.

Odnośnik do komentarza

Eh.... Spodziewałem się czegoś innego po tym trailerze, wy się tu tak podniecacie, a dla mnie ten gameplay to nic nowego, od dawna wiem że ta gra będzie feno-menalna . 2 spostrzeżenia:

 

- Ja rozumiem że gra ciut rzuca w realizm, ale jeśli ta dziewczyna aż tak będzie stękać i sapać przy łapaniu się poręczy, krawędzi itp itd to moi sąsiedzi pomyślą że Bóg wie przy czym siedzę :P.

- Świetny montaż pod koniec, właśnie tak wygląda trailer z jajami :P.

Odnośnik do komentarza

Prezentuje się naprawdę nieźle, prawdziwie next-genowo, choć mnie osobiście niepokoi nieco ten "runner vision" które prowadzi gracza do celu jak po sznurku... żeby się nie okazało, że do celu da się dojść każdą drogą, o ile będzie to ta jedna jedyna, a reszta okolicy to atrapa...

 

P.S. Po namyśle - przeciwnicy też są jacyś nie teges - nie mogą trafić w bohaterkę z 2 metrów, "gonią" ją spacerkiem i tak dalej - mam nadzieję, że to zostanie poprawione.

Edytowane przez Welsper
Odnośnik do komentarza

co do tego "runner vision" to, to tez nie jest dopracowane. czasem 'podswietlane' sa niepotrzebne elementy otoczenia np: schowane rury pod podestem w prezentacji

 

celnosc przeciwnikow... hmmm trailery sa robione na "god mode" wiec pewnie dlatego :)

 

czekam na ta gre. licze na troszke bardziej zawila fabule i misje nocne :)

graficznie prezentuje sie imo bardzo dobrze - wiem, jest pusto, ale przez to oraz dobór kolorow jest bardzo stylowo i nowoczesnie. Świerzo ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
co do tego "runner vision" to, to tez nie jest dopracowane. czasem 'podswietlane' sa niepotrzebne elementy otoczenia np: schowane rury pod podestem w prezentacji

 

Pamiętaj, że podświetlenie oznacza optymalną drogę prowadzącą do celu. To, jaką wybierze gracz zależy tylko od niego.

Odnośnik do komentarza

tak, wiem. dam screena z tym o co mi chodzi, jak mi sie łącze zwolni xD

 

screena nie bedzie bo subedit nie chcial mi zapisac klatki filmu :F chodzi mi o przykladowo 4minute filmiku z prezentacji. sa tam zaznaczone na czerwono rury, ktore raczej nie sa wazne. tak samo jak niektore 'pudelka' na otwartych przestrzeniach.

 

 

hmmm

 

mozna sie jeszcze przyczepic do animacji padajacych/obrywajacych przeciwnikow :F

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
To chyba pierwsza gra od EA nie nastawiona na czyty fun. Z resztą to gra EA BIG. Nie może być kiepsko, a trailer pokazuje, że będzie F E N O M E N A L N I E. Aż chce się powiedzieć 'w koncu cos nowego'. Obok LBP na PS3 to własnie jest gra na ktora czekam z niecierpliwoscią.

To nie jest gra EA, to nie jest gra EA BIG (które już nie istnieje) To jest tytuł DICE, a EA jest tylko wydawcą.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, gra za duzo nam pomaga jezeli chodzi o pokazaniem nam drogi, gracz sam moglby wiecej sie wysilic, miejmy nadzieje ze troche ciezej bedzie.

Co najbardziej jednak mnie kulo w oczy to animacja wrogow, padali na ziemie jak jakby mieli wlozone kije w du.pe . Oby to tez poprawili bo bardzo na ta gre licze, a po gameplayu widze ze i tak gra bedzie zacna .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...