Skocz do zawartości

Mirror's Edge


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy posiadacz PS3 powinien mieć konto UK/US/HK/JP i PL :) w ten sposób ma się dostęp do wszystkiego co tylko pojawia się na PSS, nawet regionalne exclusivy ;p

 

Nic tylko kochać region free :)

 

Jeśli idzie o demo, to must have, bo zastanawiam się nad kupnem Valkyria Chronicles + Little Big Planet, ale jeśli ME będzie dobry to wezmę zamiast VC ;p a tą kupię na gwiazdkę ^^

Odnośnik do komentarza

na wstępie powiem,że jak dla mnie grafika tej gierki zasługuję na ocenę 10/10-oczywiście nie jest to jakieś cudo z technicznego punktu widzenia ale plastyczność tej gry mnie powala-jakbym grał ,a właściwie patrzył na za@#biste anime

 

Animacja ruchów bohaterki jest również rewelacyjna,sterowanie intuicyjne-do mnie must have i zakup obowiązkowy o ile przejście samej gry nie zamknie się w 6h.....

 

ściągajcie demko bo warto :)

Odnośnik do komentarza

Oj racja racja. Demko utwierdziło mnie w tym, że jest to tytuł obowiązkowy. Sliczne dachy wysokich oszklonych wierzowców, futurystyczny klimat, sterylnośc a zarazem czystość środowiska powodująca uczucie "bycia" właśnie w taki kontrolowanym świecie.

 

Same demko to tutorial porusznaia się i misja, która widzieliśmy już setki razy na różnej maści trailerach. Jednak jest to jedna z tych gier, że aby poczuc ten tytuł nalezy w niego zagrać. Sterowanie jest baaardzo intuicyjne- przejście gry będzie polegało w 80 procentach na naciskaniu w odpowiednim momencie L1. Jednak właśnie dokonywanie wyboru, którędy chcemy się udać , co przeskoczyć, pod czym się prześlizgnąc sprawia mnóstwo radochy.

 

Osobiście przeszedlem te poziom "swoim" sposobem a nie po czerwonych zaznaczonych elementach (te które sa konieczne pomijam). Satysfakcja gwarantowana.

 

 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak... Wczesniej patrzylem na to jak na dosyc ciekawa i innowacyjna gre, ale nie bylem przekonany czy bedzie rzeczywiscie dobra.

Po zagraniu w demo dodaje ta gre do mojej listy musthave (ach ten biedny portfel...). Dawno zadna gra nie zapewnila mi takiego przyrostu adrenaliny.

Rewelacja. Grafika tez jest swietna. Jak narazie tylko screen tearing mi sie tu nie podoba i... jednak te kilka sekund z bronia palna w reku troche mi popsulo wrazenie, oby strzelania bylo tu jak najmniej.

Odnośnik do komentarza
na wstępie powiem,że jak dla mnie grafika tej gierki zasługuję na ocenę 10/10-oczywiście nie jest to jakieś cudo z technicznego punktu widzenia ale plastyczność tej gry mnie powala-jakbym grał ,a właściwie patrzył na za@#biste anime

 

Animacja ruchów bohaterki jest również rewelacyjna,sterowanie intuicyjne-do mnie must have i zakup obowiązkowy o ile przejście samej gry nie zamknie się w 6h.....

 

ściągajcie demko bo warto :)

Zgadzam się w 100%... ta plastyczność ME w unikalny sposób stymuluje gałki oczne, wrażenia wizualne wyniesione z obcowania z tym tytułem wpływają na postrzeganie świata rzeczywistego przez jakis czas po zakończeniu sesji :D

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Późna pora, ale muszę coś napisać o tej grze po obcykaniu dema ^^. Widziałem trailery, widziałem gameplay, czytałem zapowiedzi i w moich oczach gra była co najwyżej w kategorii "coś świeżego", ale na pewno nie w kategorii "kupuję".Pograłem w demo i cholera jasna no... Must Have kolejny xD. Poczynając od grafiki, po cholernie piękną plastyczność i płynność ruchów, boski widok FPP, feeling bycia w grze właśnie poprzez ten za(pipi)iście wyglądający fpp(nie ma to jak się powtarzać, ale nie mogę się powstrzymać). Uwielbiam klimat tej gry, wieżowce, ucieczki, wspinaczki itd. Do tego jeszcze ta gra ma trofea, skąd ja wezmę na to pieniądze to nie wiem, ale chyba zacznę napadać na banki !

Odnośnik do komentarza

fenomenalna sie gra szykuje. Takie wnioski wysnuwam po demie. Jest naprawde mega grywalna. A fikolek ktory robimy faith po skoku, niezle miesza... samemu sie to czuje. Jest megapozytywnie. I wprawdzie bieganie obraca sie wokol latania za czerwonymi elementami, ale jest troche swobody. Bedzie na pewno swietny tytul. Nawet jezeli przez 8h gameplayu bede musial powtarzac pewne elementy, to z pewnoscia nie bedzie nudy gdyz po pierwsze nigdy tego nie robilem, wiec jest to nowosc, po drugie kombinacji jest naprawde duzo. Tak jak w sumie w Portal, masz liste rzeczy ktore mozesz zrobic, wiec gra moze wydawac sie nudna, ale przy pomysle tworcow zrobili z tej gry fenomen. Tego samego oczekuje od ME. Poki co w ogole nie zaluje ze sie pospieszylem i preordera zlozylem.

Odnośnik do komentarza

.................. Zabawne demo nie było niczym zaskakującym, już po trailerach było wiadomo że mamy do czynienia ze ................... świetnym tytułem :). Ząbki strasznie dają po oczach, ale nadal nie zmienia to faktu że metropolia i parkour po nim ZABIJA na miejscu (dopiera teraz pokochałem moją 40' calówkę :P).

Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest za(pipi)ista!! Juz po ukazaniu sie menu wiedzialem ze cos jest w niej niesamowitego. Klimatyczna muzyczka i taki DCkowy klimat a dalej bylo juz tylko lepiej. Zaczynam gre i pierwsze wow. Jak to wyglada!! Nie pierwszy raz twierdze ze gra moze sama w sobie nie miec jakis olsniewajacych tektur itd ale jezeli grafa jest ostra jak zyleta i plynna to wszystko mozna wybaczyc. I take wlasnie jest w Mirror s Edge niby widac zabki ale wrazenie jest kapitalne. Drugie wow to sterowanie i mozliwosci. Wszystko jest bardzo intuicyjne a timing to podstawa w tej grze. Trzecie wow to ogolny klimat ktory porpsotu mnie wciagnol bez reszty i gre musze porpostu kupic. Jezeli gra dostanie slabe noty to tylko mnie utwierdzi w przekonaniu ze recenzeni i gracze to powoli dwa inne swiaty..

 

Swoja drogą wstyd sie przyznac ale nie zdolalem poki co przejsc dema do konca. W momencie kiedy uciekamy przed tymi 4 typkami i wbijam sie na ten szyb wentylacyjny nie mam pojecia co dalej zrobic...

Odnośnik do komentarza

na jaki szyb wentylacyjny?gdy pierwszy raz 4 kolesi Cię zauważy(monet jak zeskakujesz z szybu wentylacyjnego i wpadasz do pomieszania) biegniesz przed siebie dalej i masz klatkę schodową,biegniesz bodajrze dwa piętra w górę i będziesz miał podświetlone na czerwone drzwi ,które wyważasz i zaraz za nimi po prawej następne-tym sposobem będziesz już na zewnątrz-dalej chyba sobie poradzisz :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...