Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Grigori, tobie mogliby napisać że jest tak, a nie inaczej bo ktoś miał zatwardzenie a i tak byś się cieszył. Nie jesteś obiektywny. Pamiętaj, że poza "no-life'ami", którzy w D3 będą grać 24/7 i zarabiać na aukcji, liczą się też zwykli casualowi gracze. I tego typu front reprezentuję. Nie przekonuje mnie argument z kulkami. Spójrz jak to jest rozwiązane np. w WoWie - gracz ma dostęp do wszystkich swoich skilli naraz, co daje możliwość wyboru. Chcę ograniczyć się do używania 5 skilli - proszę bardzo. Stać mnie na jakąś kreatywność i potrafię użyć w walce 10 skilli - jest taka możliwość. W przypadku D3 czegoś takiego nie ma. Być może rozwiązanie zaoferowane przez Blizz się sprawdzi, przecież ci Panowie tworzą gry nie od wczoraj, więc pozostaje wierzyć w ich doświadczenie. Mnie póki co jednak nie przekonali.

 

@Greah

Oczywiście masz racje, ale połowiczną ;) Mnie najbardziej kręci mnich (nie podobają mi się umiejętności wizarda), a jego runy głównie zmieniają tylko dmg albo ilość ataków. Nie wiem jak to będzie wyglądać wizualnie, bo nie miałem okazji zobaczyć/zagrać, więc do tematu wrócimy pewnie jak gra trafi już w ręce zwykłych śmiertelników. Tzn. o ile wyjdzie na Maca ;]

 

Z mojej strony wszystko.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

co do skilli to niby mozna wybrac 6 aktywnych i 3 pasywne co wydaje sie malo ale za to liczba kombinacji z runami i to jak zmieniaja skille zrobi swoje.

popatrzmy na poprzednie skille gdzie mielismy 4 wersje tego samego lodowego pocisku rozniace sie niewielkimi elementami. tutaj zrobia to samo runy wiec imo tak naprawde dostajemy wiecej niz kiedys.

gralem duzo w guild wars gdzie z 400 skilli (spore umniejszenie bo z perspektywy tylko jednej podprofesji a nie wszystkich mozliwych) mozna bylo miec 8 i zabawa z roznymi kombinacjami przed wyjsciem z miasta byla cudna. d2 gdzie czarodziejka spamuje frozen orb az mi mycha padnie nie siega tu do piet wiec jak dla mnie dobrze robia.

 

co do grafiki to zgodze sie z estel i nie jestem tu osamotniony bo wiele osob uwazalo podobnie. ze przypomne chocby jeden screen:

881061-d3_wow_g_super.jpg

Odnośnik do komentarza

Grigori, tobie mogliby napisać że jest tak, a nie inaczej bo ktoś miał zatwardzenie a i tak byś się cieszył. Nie jesteś obiektywny. Pamiętaj, że poza "no-life'ami", którzy w D3 będą grać 24/7 i zarabiać na aukcji, liczą się też zwykli casualowi gracze. I tego typu front reprezentuję. Nie przekonuje mnie argument z kulkami. Spójrz jak to jest rozwiązane np. w WoWie - gracz ma dostęp do wszystkich swoich skilli naraz, co daje możliwość wyboru. Chcę ograniczyć się do używania 5 skilli - proszę bardzo. Stać mnie na jakąś kreatywność i potrafię użyć w walce 10 skilli - jest taka możliwość. W przypadku D3 czegoś takiego nie ma. Być może rozwiązanie zaoferowane przez Blizz się sprawdzi, przecież ci Panowie tworzą gry nie od wczoraj, więc pozostaje wierzyć w ich doświadczenie. Mnie póki co jednak nie przekonali.

Tak po prawdzie, to ja nawet tego linka nie przeczytałem tylko rzuciłem okiem i mi się skojarzyło z Twoimi smutami. Widzisz, mnie tam nikt tłumaczyć nie musi, że gry Blizzarda są genialne. A Tobie? Cóż, nie ma czego tłumaczyć, skoro krytykujesz grę w którą ani nie grałeś, ani o której nie masz żadnego pojęcia.

Odnośnik do komentarza

co do grafiki to zgodze sie z estel i nie jestem tu osamotniony bo wiele osob uwazalo podobnie. ze przypomne chocby jeden screen:

881061-d3_wow_g_super.jpg

Kurczę blade! Widziałem już te screeny, ale teraz sobie przypomniałem o tym i trochę szkoda, że będzie tak cukierkowo. Być może będzie wybór filtru (już to widzę :confused: ), bo w sumie wystarczy zmienić kontrast i nasycenie barw. W D2 była podobna opcja, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ja i tak pewnie będę grał offline cały czas więc na mody liczę, bo WoW'owej kolorystyki w D3 nie zaakceptuję nigdy. Oby tylko w dodatku, który z pewnością będzie wydany jakiś czas po premierze dorzucili Nekromantę . Bo jak to Diablo bez Nekrusa?To przecież najbardziej pasująca do klimatów Diablo postać.

Edytowane przez Stona
Mimo wszystko nie bądź szczerym w ten sposób ;)
Odnośnik do komentarza

Ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie wy macie te swoje cukierki.

 

Paleta barw jest trochę inna na obu screenach black vs blue/green ale do cukierkowatości to tej grze daleko. Ktoś ma dziwne przekonanie, że czarne = mrok, a każda inna barwa = cukierek. Cukierki to macie w Kingdom Hearts. Dla niektórych to pierwszy Uncharted to był pewnie szczyt cukierkowatości bo tam niebieskiego (wody) i zielonego (dżungla) było w (pipi). No bo przecież ustaliliśmy już, że cukierkowatość zależy TYLKO i wyłącznie od doboru kolorów i nie ma nic wspólnego ze stylem graficznym jaki owa gra prezentuje_-_

 

Będziecie za(pipi)iście ubierali swoje dzieci w przyszłości, już to widzę xD

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem kto odpala taką grę jak Diablo dla GRAFIKI, no bez jaj Panowie - odpalając trailery z D3 ostatnie o czym pomyślałem to grafika. Przecież w tej serii liczy się za(pipi)isty klimat, świetny system walki, możliwość rozwoju postaci, zbieranie i dostosowywanie do swojego stylu gry kozackich itemów, kompletowanie stuffu, no i najważniejsze - R O Z P I E R D O L. Grając do dzisiaj w D2 stwierdzam że to jedna z najlepszych gier ever, mając gdzieś grafikę. Tak samo będzie z D3, 99% PRAWDZIWYCH fanów serii kupi ten tytuł z sentymentu, a nie dla grafiki.

Odnośnik do komentarza

Bialy, nie pisz tu bzdetow pokroju "kto odpala diablo dla grafiki". Jak widze gdy ktos pisze ze w grze xxx grafika jest niewazna, to po prostu taki ktos sam siebie oszukuje. To sa GRY, jak mamy poczuc immersje, jak nie przez grafike i to co ogladamy na ekranie? Przeciez to nie sa ksiazki do cholery, gdzie musimy dzialac wyobraznia.

Wracajac do diablo. Jedynka, ktora tak oslawiono mianem "mrocznej", powstala kiedy karty graficzne byly cienkie jak kabanosy. Gra prezentowala zalosna liczbe detali, oraz ograniczona palete kolorow. Stad ta wasza mrocznosc. A teraz co do D3 - Fable, Kingdoms of Amalur, WoW - to sa gry z bajkowa, kolorowa grafika...Diablo 2, Diablo 3 chocby chcialo to do tej grupy nie bedzie nalezec.

Odnośnik do komentarza

Bialy, nie pisz tu bzdetow pokroju "kto odpala diablo dla grafiki". Jak widze gdy ktos pisze ze w grze xxx grafika jest niewazna, to po prostu taki ktos sam siebie oszukuje. To sa GRY, jak mamy poczuc immersje, jak nie przez grafike i to co ogladamy na ekranie? Przeciez to nie sa ksiazki do cholery, gdzie musimy dzialac wyobraznia.

Wracajac do diablo. Jedynka, ktora tak oslawiono mianem "mrocznej", powstala kiedy karty graficzne byly cienkie jak kabanosy. Gra prezentowala zalosna liczbe detali, oraz ograniczona palete kolorow. Stad ta wasza mrocznosc. A teraz co do D3 - Fable, Kingdoms of Amalur, WoW - to sa gry z bajkowa, kolorowa grafika...Diablo 2, Diablo 3 chocby chcialo to do tej grupy nie bedzie nalezec.

 

Sorry, ale skoro w grach Blizzarda nie potrafisz "poczuć immersji" w sposób inny niż graficznie, to zaprzestań grania w te tytuły. W grach od blizza grafika (pipi) znaczy - blizzard specjalnie robi "cukierkową" otoczkę aby tytuły się nie starzały i były PRZYJEMNE dla oka nawet po 10 latach od wydania, grafika w grach blizza zawsze była na ostatnim miejscu w hierarchii priorytetów. I to nie są bzdety, nie oszukuj sam siebie.

Odnośnik do komentarza

Nie no, nie oszukujmy się. Blizz zawsze starał się robić gry które pójdą na słabszych maszynkach, ale i takie które wyglądają bardzo przyzwoicie jak ktoś może sobie na to pozwolić.

Stwierdzenie, że grafika w grach jest kompletnie nie ważna, lub jest na ostatnim miejscu, jest po prostu z dupy wzięte, bez względu na to o jakim developerze mowa. Kto tak mówi albo oszukuje sam siebie albo łże pod publikę by brzmieć "cool". Grafika nie jest najważniejsza, to prawda, ale nie jest bez znaczenia - tyle. Nie ważne jak ciekawe i dobre merytorycznie gry robisz, muszą one prezentować pewien poziom graficzny. Ile w necie jest porównań graficznych gier na różne platformy, ile jest psioczenia że CoDy jadą na tym samym enginie od lat. Uważacie, że osoba która nie narzeka/naśmiewa się z engine CoD'a nie może grać w gry Blizza? Byście się zdziwili bardzo.

 

WoW ma grafikę jaką ma bo przede wszystkim miał działać na słabych maszynkach. W przeciwieństwie do wielu MMO które są wymagające sprzętowo Blizz poszedł inna droga i nikt nie powie, że źle postąpili. Inna sprawa, że tak po prawdzie WoW wcale nie jest taki brzydki jak się nad nim zastanowić. Ale to trza by pograć, a nie odpalić film na YT i zacząć stękanie.

 

Diablo 3 zdecydowanie nie będzie grą brzydką.

Diablo 3 zdecydowanie nie będzie grą cukierkową.

Diablo 3 będzie równie udaną pozycją co ostatni StarCraft, a wiele osób może poświadczyć o jego jakości - zarówno wizualnej jak i odnośnie fabuły, trybu multi.

 

A fani powinni się cieszyć, że doczekają się wreszcie kontynuacji swojej ukochanej serii po 11 latach miast się kłócić kto się zna lepiej, a kto (pipi) wie :)

 

 

 

 

Pis braders :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

jak juz offtopujemy o wow to ludzie ktorzy w niego graja jak tylko widza guild wars to im szczena opada. (no ale to nie mmo)

co do grafiki niewaznej dla blizz to sie napewno nie zgodze. popatrzmy na takiego starcrafta 2. zrobiony tak by pojsc na slabszych kompach ale na ultra wyglada swietnie i jak ktos chce to i na jego mega kompie bedzie miec wyzwanie jak 4x200 armi z mother shipem sie spotkaja.

 

zgodze sie ze w diablo byl klimat ale o jakim klimacie w diablo 2 tu mowa? sloneczna pustynia z kotkami czy moze tropik z pigmejami ktorzy zabijaja smiechem najpier a dmuchawkami w dalszej kolejnosci... nigga pls

Odnośnik do komentarza

Na forum battle.net pisze wielu ludzi ze dostalo na maila zaproszenie. Ale okazalo sie ze to fake'i. Potem jeden koles napisal ,ze juz klucze nie beda rozdawane, tylko do konta bedzie dodawany klient bety do sciagniecia.

Bo tak dokladnie jest od jakiegos czasu - po prostu pojawia Ci sie na koncie jako "nowa gra".

Jedyne rozdawane klucze sa przez fansite (te wspolpracujace z blizzem) i duze serwisy z grami.

Jak co nowy produkt (expac/gra), pojawia sie bardzo duzo phishing maili, ktore ludzie dostaja.

 

Na chwile obecna jeszcze caly czas trwa Friends & Family beta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...