Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

A powininies. Im wiecej graczy tym wieksza szansa na lepszy i bardziej dopracowany konent i na lozenie wiekszych pieniedzy w produkt.

 

Z nowym interfejsem o ktorym mowili na blizzconie sterowanie na padzie nie byloby takie zle, 4 przycisko do 'aoe' a pozostale do innych akcji, to akurat tyle ile kazdy pad ma na czolowym panelu. Bardzo prosto wmontowac to pod 'trzymaj R'kę albo L'ke to bedziesz mial zestaw czterech nowych skilli pod przyciskami' ;)

 

Ale powiem szczerze ze sa na to male szanse, struktura sieciowa w konsolach zmusza do korzystania z psnetwork/xboxlive i jakos nie widze tutaj wspolpracy blizzarda ;p Ale moze sie myle ;)

 

Ale marzyc mozna ;p

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Duuuzo niusow sie pojawilo o d3. Ciesze sie jak glupi, bo to juz 10 lat po premierze diablo 2, ale do rzeczy. Martwi mnie jedna rzecz, otoz brak mikstur leczacych(a raczej to ze praktycznie ich nie bedzie w grze). Zastapiono je kulami zycia wypadajacymi z potworkow. Nie wyobrazam sobie gry w ten sposob :(. Jak bedziemy wlaczyc z bosami? :( Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Duuuzo niusow sie pojawilo o d3. Ciesze sie jak glupi, bo to juz 10 lat po premierze diablo 2, ale do rzeczy. Martwi mnie jedna rzecz, otoz brak mikstur leczacych(a raczej to ze praktycznie ich nie bedzie w grze). Zastapiono je kulami zycia wypadajacymi z potworkow. Nie wyobrazam sobie gry w ten sposob :(. Jak bedziemy wlaczyc z bosami? :( Co o tym sadzicie?

Orb'y komplikują rozgrywkę - to fakt, ale czy to zmiana na gorsze? Ciężko na tę chwilę stwierdzić, postać z pełnym pasem "różowych soczków" wchodziła w mob'ki jak w masło, i szczerze mówiąc, dla mnie każda zmiana powodująca, że rozgrywka będzie bardziej wymagająca, jest witana z otwartymi ramionami. Dobrze zbudowana postać z odpowiednim stuff'em (o który wcale nie było tak trudno) była niczym Terminator, co mnie zawsze irytowało, gdyż brak wyzwań = nuda. Dlatego tak bardzo uwielbiałem prowadzenie świeżutkiej postaci po resecie na HC... :thumbsup:

 

Ciekawe jak to wpłynie na PvP - koniec z lamusami, którzy co chwilę dodają potion'y.

 

Po krótkiej analizie stwierdzam: dla mnie BOMBA :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

na konferencji akcjonariuszy powiedzieli ze nie sa pewni czy wydadza cokolwiek w tym roku i jesli sie to im nie uda to wydadza wiecej w przyszlym

 

po tym jak gracze powiedzieli co o tym mysla natychmiast rozni szefowie blizz zaczeli udzielac wywiadow w ktorych zapewniali jak to diablo 3 beda sie starali wydac do konca roku i ze to jest ich cel ale nie zrobia tego kosztem jakosci.

 

a ten preorder na d3 z gram.pl sie pojawil 1 kwietnia wiec chyba tylko okladka jest z niego prawdziwa

Odnośnik do komentarza

Blizzard to jak na razie dla mnie największy wyznacznik jakości gier .

...i o kant pupy rozbić narzekania, że SC2 kosztował ~180 zł (ja wyrwałem w dniu premiery za 129 zł :P). Gry Blizza przewyższają jakością większość gier za które płacimy 200 zł i odkładamy na półkę po 6h grania.

 

 

 

Co do DLC - nie wierzę w jakieś mini-pierdołowate DLCki do Diablo. Raczej coś na wzór D2 i SC2 teraz. Większy dodatek w 2 lata po premierze or so.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę wyjść na trolla czy innego przesadnie czepialskiego, ale może mi ktoś wytłumaczyć co takiego nadzwyczajnego jest w tym Diablo III oprócz logo Blizzarda na okładce, że jest on wyczekiwany z taką niecierpliwością? Rozumiem fenomen gier hack'n'slash oraz oryginalność pierwszych odsłon Diablo, ale tyle tego klonów wyszło ostatnimi czasy, że jak patrzę na wszelkie materiały z trójki, to autentycznie nie mogę pojąć czym ludzie się tak fascynują. Grafika jest słaba, a styl przesadnie cukierkowy i kolorowy. Całość to klasyczna do bólu sieczka, bez nadziei na szersze elementy RPG (niczym Divine Divinity). Tak więc biorąc pod uwagę, że gatunek zdążył się już rozprzestrzenić na inne firmy, co niby takiego ma zamiar zaoferować Blizzard, nie będącego jedynie kosmetycznymi zmianami dwójki?

 

Zapewne spora część uroku tkwić będzie w multiplayerze, co jeszcze jestem w stanie przyjąć do wiadomości (choć osobiście mnie to nie pasjonuje), ale jeśli single to nic innego jak kolejne "press LMB repeatedly to win", to osobiście chyba nie mam tutaj czego szukać...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...