Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Na screenach prezentuje sie gorzej niz na filmiku z Playstation Day . Ale to nie znaczy ze w akcji tez bylo jakos super . O ile widok normalnej jazdy czyli prezentowal sie bardzo ładnie ( a w sumie tak samo jak w motorstorm jedynce ) to juz jakies replaye nie wygladaly zachwycajaco .

Jednak jest to tylko 40% ukonczonej gry . Pamietam , ze jakies vipy widzac pierwszy material z MS 2 mowili ze kopara nam wszystkim opadnie , jednak jezeli oni widzieli to samo co ja , to moze ze mna jest cos nie tak ?

Poczekam az gra wyjdzie bo sadze ze full wersja nas zaskoczy , wystarczy poczekac ; )

Odnośnik do komentarza
Gra będzie się nazywać Motorstorm Pacific Rift a nie motorstorm 2.

Taka jest nazwa filmiku na gametrailers.

http://www.gametrailers.com/player/33735.html

Wiemy o tym od dobrego tygodnia :wink1:

 

http://polygamia.pl/playstation-day-motors...ift-prezentacja - warto zobaczyc! Woda prezentuje sie swietnie, czekam jeszcze na jakis powalajacy efekt jej "rozbryzgów" podczas jazdy i bede w siódmym niebie! Na razie jestem gdzieś w piątym :wink1:

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Moje wrażenie, po obejrzeniu filmiku z PS Day:

Liczę, że pełna wersja mnie zaskoczy, bo to co zostało tutaj zaprezentowane, to jest... poniżej oczekiwań. Kompletny brak wykorzystania potencjału PS3. No dobra, od pokazów KZ2, myślę tak o każdej grze na PS3, bo wszystkie wyglądają przy nim przeciętnie (chodzi wyłącznie o oprawę wizualną). Co jest na plus? Ładne wykorzystanie shaderów i też oświetlenie. Jakość tekstur lepsza o poprzeczkę niż w pierwszej części, ale auta nadal mają strasznie mało polygonów. Fizyka jest bardzo dobra (Nowa wersja Havoka, spełnia swoje zadanie). Woda mi się podoba. Roślinność jest średnia - z daleko prezentuje się fajnie, ale jak się zbliżył to prezentuje się bardzo przeciętnie. Trawa nie reaguje kompletnie na jeżdżenie po niej, a to jest spory minus. Ogólnie, to wiele pracy jeszcze przed nimi. Tekstury średnie, wykonanie samochodów przeciętne, brak dynamiki - o właśnie, dynamika. Dla mnie wszystko może wyglądać, jak wygląda - musi być tylko dynamika, a nie wyścigi, przy których można zasnąć. No cóż, zobaczymy co im z tego wyjdzie :).

Odnośnik do komentarza
Prezentacja z PSD!

http://www.ps3site.pl/motorstorm-pacific-r...zentacja-z-psd/

pre-alpha, 40% ukończonej gry

 

 

http://polygamia.pl/playstation-day-motors...ift-prezentacja - warto zobaczyc! Woda prezentuje sie swietnie, czekam jeszcze na jakis powalajacy efekt jej "rozbryzgów" podczas jazdy i bede w siódmym niebie! Na razie jestem gdzieś w piątym :wink1:

było już, kilka postów wyżej, prezentacja PSD

 

 

Jacobss - pre-alpha, 40% ukończonej gry.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jacobss -> Trawa reaguje (ugina się) na kontakt z samochodem (ciężko to zobaczyć.. ale jednak).

Woda natomiat póki co wygląda żałośnie. Może nie tyle wyglada sama w sobie ale w kontakcie z samochodami.

Na ich miejscu w ogóle bym jej nie pokazywał w takiej formie.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.pl/ladna-ta-pre-alpha/

widoki są zabójcze! dokładnie chodzi o 45 sekunde :o

na dodatek słoneczko, piękkknie świecie :)

Gra na takim etapie wygląda naprawdę ładnie, poczekajmy na zakończenie prac, będzie graficzna miazga

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

45 s(dla gracza z lewej strony) lub 53(dla gracza z prawej strony) :P

 

Świetna widoczność a to pre alpha i wyraźnie widać ,ze grze brakuje jeszcze paru efektów,które były obecne w 1 części(ruchome błotko,zabrudzenia aut) pewnie dodadzą jeszcze jakieś i polepszą te co są(min.tekstury i wodę).

 

Jest dobrze :) krytyków 1 części nowy Motorstorm nie przekona ale dla fanów szykuje się łakomy kąsek-dużo wskazuje na to ,że będzie nie tylko ładniej ale i lepiej(split sceen,większe zróżnicowanie tras itp)

Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo liczę na ten tytuł bo jestem fanem "jedynki".

W sumie obawiam się split-screena. Otóż isnieje ryzyko, ze twórcy będą równać grę w dół (głównie graficznie) na potrzeby splita, szczególnie ze będzie na 4os. Wolę aby dopakowali gre (wraz z grafiką) w singlu a do splita poprostu zastosują stare rzowiązanie, czyli bliższy pop-up, gorsze tekstury i kilka innych tricków ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

MotorStorm 2 Gets Photo Mode, Custom Soundtracks

http://thesixthaxis.com/motorstorm_2_gets_...s_1181_tsa.aspx

 

We've just had the latest Fact Sheet in from Sony on MotorStorm: Pacific Rift, and whilst most of the information we've know about for some time the document does confirm a launch period of Autumn 2008 (well, 'Fall', but you get the idea) and a couple of new features, which may or may not be news to some of you.

The Photo Mode will allow players the opportunity to save images at any point in the game to put on their desktop or send around to friends. Finally, also confirmed are Custom Soundtracks: players can take their own music stored on a PS3 HDD and add to the list of music played within the game.

Odnośnik do komentarza
MotorStorm 2 Gets Photo Mode, Custom Soundtracks

http://thesixthaxis.com/motorstorm_2_gets_...s_1181_tsa.aspx

 

We've just had the latest Fact Sheet in from Sony on MotorStorm: Pacific Rift, and whilst most of the information we've know about for some time the document does confirm a launch period of Autumn 2008 (well, 'Fall', but you get the idea) and a couple of new features, which may or may not be news to some of you.

The Photo Mode will allow players the opportunity to save images at any point in the game to put on their desktop or send around to friends. Finally, also confirmed are Custom Soundtracks: players can take their own music stored on a PS3 HDD and add to the list of music played within the game.

O tym juz wiadomo od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
tak jak kiedys bylem wielkim antyfanem motorstorma , tak teraz motorstom 1 jest dlamnie poprostu mega miodna giera , i czekam z niecierpliowscia na pacifice , i to PL jupppi!!

 

ciekawe dlaczego.. przeciez to ta sama gra tylko inne trasy :)

 

chodzi mi oto ze kiedys ms 1 byl dlamnie gniotem , jakos niemoglem sie doniego przekonac, dopiero po paru miesiacach dalem sie w to wciagnac , i przekonalem sie do ms 1 , sam fakt ze wolalem grac w ms1 niz w gta4 cos znaczy. i dlatego pacifice lykne w ciemno , no i jesce po polsku!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...