Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer przekonał mnie, że wyspa powinna mieć tak samo świetny klimat jak kanion. Widać, że dostaniemy podatne na zniszczenia trasy. Cieszy fakt, że w grze będzie aż 16 tras, plus split aż dla 4 graczy, czyli najwieksze minusy jedynki wyeliminowane :(

 

Muzyczka świetna, jedynka pod tym względem rządziła, z dwójką będzie pewnie to samo ;)

No i jeszcze coś...

 

motorstormboobsfredag2986.jpg

 

;)

 

 

 

Poprosimy teraz o jakiś gameplay.

Odnośnik do komentarza

ja tam nie wierze w ani jeden filmik jaki zobacze :( dopiero uwierze jak zoabcze prawdziwy gameplay ;p

żal ze ZNOWU pokazuja jakies fajerwerki graficzne a potem sie okaże ze grafa jest 100 razy gorsza ...

 

 

aha o ile dobrze kumam tym razem wszystko bedzie sie dzialo w dżungli? wolal bym wieksze urozpaicenie (jakiekolwiek urozmaicenie?)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Będzie dużo tras, czego mi najbardziej brakowało w części pierwszej. Co do gry to nie mam żadnych obaw, poprawią to i owo i będzie wymiatała. W najgorszym przypadku będzie taka sama jak jedynka czyli nadal będzie wymiatała ;) Mocno wątpliwa jest tylko data premiery na jesień... W to akurat średnio chce mi się wierzyć. :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

pierwsze info z N+ 9prosto z forum GO, autor: winnie)

 

-opcja słuchania swojej muzy

-dżungla to jedno ale pośmigamy tez po plaży , jaskiniami , szczytami gór , kraterze wulkanu(lawa included Wink )

-brak cięć w oprawie na splicie

-znowu nie będzie widoku z kabiny Sad (i tu pitu pitu , że nie praktyczny , ja np i tak bym chciał bo da sie taką kamere opanować)

-ulepszony system zniszczeń

-ulepszona kamera przy wypadkach

-przyjemniejszy interfejs

-duży nacisk na monster trucki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pisze pre-alpha 40%

 

Ale faktycznie wygląda okropnie-tekstury rodem z ps2 :) ale będzie pewnie lepiej,wkońcu jedynka wyglądała o wiele łądniej więc efekt końcówy będzie dobry.Choć szału nie będzie bo pewnie będzie wszystko wygladało tak jak na tym gameplayu plus lepsze tekstury

Odnośnik do komentarza

Gra światła i cieni bardzo dobra, poza tym nie powaliło mnie, na pewno lepiej od pierwszej częsci. Czekam na lepsze wideo, poza tym do premiery jeszcze spoooro czasu.

 

PS. Dawać kamerę z nad maski! Smile

PS2. Jeszcze jedno... Pre-Alpha Demo.

 

Pamiętacie jak ewoluowała pierwsza część, tu będzie tak samo. Nie macie co się martwić, obecnie to jest wczesna wersja, nawet samochody się nie brudzą.

Odnośnik do komentarza
Ale faktycznie wygląda okropnie-tekstury rodem z ps2 :)

Marzy mi się ,by gameplay jutro w HD był dostępny na PS Store.Szalenie jestem ciekaw jak się prezentują teskury i detale,których nie da się zauważyć na tym filmiku.

Nie chce się czepiać, ale w filmiku z MS2, który jest takiej samej jakości, jak ten z KZ2 widzisz idealnie tekstury, a w tym drugim nie?

Na pewno w MS2 nie ma tekstur rodem z PS2 i na pewno nie będzie wyglądało (i moje zdaniem nie wygląda już teraz) gorzej niż MS.

 

A tak na marginesie, to dziwna fizyka tutaj jest i jakoś nie odnotowałem w tym gameplayu tego wychwalanego przez twórców agresywnego AI.

 

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
Ale faktycznie wygląda okropnie-tekstury rodem z ps2 :)

Marzy mi się ,by gameplay jutro w HD był dostępny na PS Store.Szalenie jestem ciekaw jak się prezentują teskury i detale,których nie da się zauważyć na tym filmiku.

Nie chce się czepiać, ale w filmiku z MS2, który jest takiej samej jakości, jak ten z KZ2 widzisz idealnie tekstury, a w tym drugim nie?

Na pewno w MS2 nie ma tekstur rodem z PS2 i na pewno nie będzie wyglądało (i moje zdaniem nie wygląda już teraz) gorzej niż MS.

 

A tak na marginesie, to dziwna fizyka tutaj jest i jakoś nie odnotowałem w tym gameplayu tego wychwalanego przez twórców agresywnego AI.

 

W filmiku z K2 nie widzą genialnych tekstur,nie widzę też złych-stąd moja ciekawość .Do tego chociazby w tym filmiku http://www.gamersyde.com/stream_7071_en.html w 25 sekudzie przy wybuchu widać,że podłoże jest bumb mappowane i wygląda jak prawdziwa ziemia,stąd ciekawość czy tekstury są dobre(w tym nowym gameplayu jest więcej takich momentów gdzie można sądzić,że tekstury są dobre.

 

Natomiast w filmiku z gameplayu Motorstomr dwa nie ma ani jednego takiego momentu który daje mi nadzieję,że na chwilę obecną wersja pre-alpha ma zadowalający poziom tekstur.Co więcej jestem tego pewien bo podobnie jakościowo filmiki z jedynki z pełnej wersji wyglądają lepiej.Ale jestem za to przekonany ,że gotowa wersja M2 będzie ładniejsza :) Gra ma czas :)

 

Odnośnik do komentarza
Natomiast w filmiku z gameplayu Motorstomr dwa nie ma ani jednego takiego momentu który daje mi nadzieję,że na chwilę obecną wersja pre-alpha ma zadowalający poziom tekstur.Co więcej jestem tego pewien bo podobnie jakościowo filmiki z jedynki z pełnej wersji wyglądają lepiej.Ale jestem za to przekonany ,że gotowa wersja M2 będzie ładniejsza :) Gra ma czas :)

 

A widziałeś jak wyglądał Motorstorm jak go pierwszy raz publicznie pokazali ? Na podstawie pre-alpha można sobie wyrobić zdanie o kierunku w jakim zmierza gra, nic więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...