Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież motory są prawie najwolniejsze.

Ty to tak na serio?

No a niby na dust devilu to motorami jezdzisz?

Ja motorów unikam jak ognia, dla mnie liczą się tylko race car'y, ale fakt, faktem - motory to obok wyścigówek najszybsze pojazdy w grze. Wystarczy spojrzeć na czasy nimi osiągane. Pozdrawiam

Ale mi chodzi o prędkość maksymalną, a nie jakie czasy są na time trialu.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik
Przecież motory są prawie najwolniejsze.

Ty to tak na serio?

No a niby na dust devilu to motorami jezdzisz?

 

No ludzie, motory są szybkie, ale jak natrafi na Ciebie taka ciężarówka... krwawe żniwa :wkurzony:

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

No zeby znowu nie bylo tak jak z killzone 2 i motorstormem gdzie wypuscili trailer niby z game'a a si etroszke inaczej okazalo ... Tak czy siak motorstorm nie rozczarowal mnie w chwili keidy go odpalilem peirwszy raz ale takie zagrywki trworcow sa dziwne... :P Bedzie dobrze.. takia gre mozna conajwyzej porpoaic niz zepsuc...

Odnośnik do komentarza
Fajnie by było jakby pokazali jakieś screeny... Swoją drogą ciekawi mnie jaka jest szansa żeby gra wyszła w tym roku jak mówią zapowiedzi. IMO to mało możliwe patrząc na przesunięcia premier wielu tytułów na PS3:unsure:

Ma być zaprezentowany materiał wideo (trailer?) A MS2 w produkcji jest juz od dłuższego czasu.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

nowe info z ps3site.pl

Znany francuski portal JeuxVideo.com umieścił informacje, że już 5 marca dokładnie o godzinie 19, pojawia sie pierwsze oficjalne wiadomości o kontynuacji najlepszego arcade racera na PS3 - MotorStorm. Oprócz informacji o grze możemy się spodziewać także pierwszego traileru. Oczywiście wszystko to znajdziemy na owym serwisie. Ile w tym prawdy? Przekonamy się już w środę. JeuxVideo.com jest na tyle dużym serwisem, że powinniśmy traktować tą informacje poważnie. Plotki krążące po necie mówią, że pożegnamy się z kanionem Monument Valley, a powitamy zieloną wyspę. Oby do środy.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Yeti przecież Ty o tej 19 podniecisz się tak ,jak ja się podniecam na każdy nowy trailer z NG2 :wink: :happy: Już widzę te Twoje OMG ;P

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza
Yeti przecież Ty o tej 19 podniecisz się tak ,jak ja się podniecam na każdy nowy trailer z NG2 :wink: :happy: Już widzę te Twoje OMG ;P

Bo MS to świetna gra w która ma ponad rok, a nadal pykam sobie w ten tytuł (sporo rodaków gra online :D ) To jest tak zwany gwarantowany opad szczeny :D

 

Czyli OMG przełożone na 12.03 :D

http://img.photobucket.com/albums/v368/Lal...95790052330.gif

:|

Odnośnik do komentarza

Wielkie brawa dla developera za taki krok. Tropikalna wyspa będzie koić moje oczy i relaksować o wiele bardziej niż brązowe i żółte klimaty kanionów pierwszej części. Bardzo miła niespodzianka. Liczę, że będą dodane reflektory do pojazdów podczas jazdy nocą. Oczekuję również świetnej gry świateł przebijających przez palmy itd. O oprawę jestem spokojny widząc jaka była w pierwszej części, której premiera odbyła się ponad rok temu. Czekam na pierwsze screeny ze ślinotokiem.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze skany, niestety do obejrzenia trzeba sie zarejestrować na forum:

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=127425

 

nowe info:

- Motorstorm 2 set in a tropical setting. Evolution Studio's went to Hawaii on a fact finding mission

- First video to be shown (on the 12th March now) is all CG

- OPM have seen an early build of the game but are sworn to secrecy, but say it "looks amazing"

- CG video includes some clues about the game

- Water hazards

- Number of players supported online is going to be increased

- Atleast one new vehicle type, Monster Trucks shown in CG video

- Release date under wraps but OPM UK wouldn't be surprised to see it in time for Christmas

- More coming soon!

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.