Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to co prezentowała sobą pierwsza część pod względem swobody było całkiem ok. Bardzo ciekawe trasy z dużą ilością skrótów. Jeżeli bysmy mieli większą swobodne to cala ta dynamika, ostra walka i efektowność gdzieś by przepadła. A tak mamy kilkanaście pojazdów sunących blisko siebie, część na lewej górnej półce, częśc na głównej drodze i cześć która zaraz wyjedzie z prawej strony i spadnie nam na dach :]

Ciekawe czy dostaniemy levele gdzie pada deszcze.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy tym razem dostaniemy pelnowartosciowa gre czy troche wieksze Demo tak jak w przypadku pierwszej czesci, do ktorego dodatki bedzie mozna sciagac za odpowiednia oplata. :P

 

Mysle jednak, ze tym razem nie bedzie tak jak z pierwsza czescia bo cos mi sie wydaje, ze z jedynka troche musieli sie pospieszyc zeby wydac gre na start konsoli.

 

W dwojce chcialbym wiecej torow i pojazdow, lepszy tryb multipalayer bo w jedynce Multiplayer Lobby jest nie za bardzo. :/

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Ojoj :slinotok:

Końcówka roku będzie należała do MotorStorma 2 , Killzone 2 i Resistance 2 ..............oczywiście jeżeli wszystko pójdzie po dobrej myśli.

 

Super wręcz cudownie :P wole Fallout'a

Co do MS2 to mam nadzieję ,że ES pójdzie po rozum do głowy i zrobi jakieś pożądne lobby i i więcej tych trybów np: Race (standart) , Time attack , Eliminator (dwa ostatnie były płatne) może jakiś tryb kaskaderski :-) Road Rage ... dużo jest możliwości. Fajne te Monster Trucki są ,ale nie mam pojęcia jak oni je "zbiedzą" ( pewnie będą mało zwrotne ).

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)iaszcze !!! Monster Truck na tym filmiku nieźle kosi tego motocykliste :P a o innych samochodach nie wspominając...przy głównym nalocie na wyspę widać ,że teren nie będzie się składał tylko z miejsc zalesionych ,ale również z terenu pustynnego czyli znane nam klimaty !

A na koniec ... Zniszczalne otoczenie ??!!

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

IMO ten trailer jest jakby mniej upiększony/przesadzony jak sławetny target z 2005. Myślę, że panowie z Evolution Studios postarają się chociaż zbliżyć do tego teasera, co jak wiadomo nie udało się przy pierwszym MS. Ja trzymam kciuki i napalam się na 4-osobowy split-screen. Mam nadzieję, że data premiery nie ulegnie zmianą i jesienią w czytnikach zawiruje płytka z MS2 :(

 

Acha i czy tylko ja widziałem pełno łódek? Nie żebym coś sugerował, ale to byłby miły dodatek.

Edytowane przez Kwapi
Odnośnik do komentarza

Juz nie przesadzajcie ze Motorstorm 1 zupelnie odstaje od rendera E3'05. Bo jest calkiem blisko. Brakuje troche particle effects. A to o co malkontentom naprawde chodzi, tego sie nie da osiagnac - bo gameplay nigdy nie bedzie wygladal tak pasjonujaco jak wyrezyserowane filmowe ujecia kamery. To jest samochodowka - wiec albo sie gra (kamera z wewnatrz/zewnatrz wozu), albo oglada rozne odjechane/wirujace ujecia filmu.

A co do Motorstorm 2 to ja osobiscie najbardziej bym chcial 'cocpit view' z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko kamera z nad maski.

Odnośnik do komentarza
Juz nie przesadzajcie ze Motorstorm 1 zupelnie odstaje od rendera E3'05. Bo jest calkiem blisko. Brakuje troche particle effects. A to o co malkontentom naprawde chodzi, tego sie nie da osiagnac - bo gameplay nigdy nie bedzie wygladal tak pasjonujaco jak wyrezyserowane filmowe ujecia kamery. To jest samochodowka - wiec albo sie gra (kamera z wewnatrz/zewnatrz wozu), albo oglada rozne odjechane/wirujace ujecia filmu.

A co do Motorstorm 2 to ja osobiscie najbardziej bym chcial 'cocpit view' z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko kamera z nad maski.

Zgadzam sie w 100% - gameplay nigdy nie bedzie tak efektowny jak wyrezyserowane filmiki, dlatego ciezko porownac jakosc gry z target renderem. Swoja droga - replaye mogly by wygladac cholernie efektownie! :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...