Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem o ile polepszyła się jakość grafiki, względem wcześniejszych wersji. Pokładam dużą nadzieję w tym tytule, ponieważ specjalnie nie kupiłem jedynki, tylko cierpliwie czekałem na drugą część z nadzieją iż będzie ona jeszcze lepsza od poprzedniczki. Już nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie jeszcze, o ile dłużej będziemy musieli czekać na polską premierę.

Odnośnik do komentarza
Ciekaw jestem o ile polepszyła się jakość grafiki, względem wcześniejszych wersji. Pokładam dużą nadzieję w tym tytule, ponieważ specjalnie nie kupiłem jedynki, tylko cierpliwie czekałem na drugą część z nadzieją iż będzie ona jeszcze lepsza od poprzedniczki. Już nie mogę się doczekać. Ciekawi mnie jeszcze, o ile dłużej będziemy musieli czekać na polską premierę.

 

Względem wersji czego ? Dema ? Czy części pierwszej ?  Na premierę będziemy czekać tyle co reszta europy. A co do grafy w demie z qore i w samej grze to wystarczy prześledzić rozmowy pare stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Mi udało się być szczęśliwcem i dostałem demko od Sony:) Jak dla mnie grafa i grywalność jest o wiele lepsza, niż w "jedynce". Fajną trasę dali na demku z taką dużą "skocznią" hehe fajnie się leci :) Chociaż co do tego zachwalonego "łamania mniejszych drzew monster truckiem" to nie jestem pewien.... Na demku monster nawet przez gałązki nie może przejechać, bo się blokuje i trzeba ominąć...

Ogólnie i tak wydaje mi się, że Pacific Rift będzie lepszy od pierwszej części ;)

BTW. Myślę, że jak Evolution Studio jeszcze trochę podłubie w silniku itp. to trzecia część być może będzie wyglądać jak render z 2005 roku hehe ;) Bo już się do tej jakości zbliżają... :)

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza

http://blog.us.playstation.com/2008/09/29/...n-pacific-rift/ ten sam trailer co na GT ale z normalną tzn. nieprzycinającą animacją <_<

 

Imo wygląda już bardzo dobrze, widać nadal te średnie tekstórki ziemi ale grunt żeby w ruchu prezentowało się równie fantastycznie jak jedynka.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że będzie dużo tras i będą dosyć zróżnicowane, tylko oby większa ilosć nie przełożyła się na niższą jakość.

Trasy w jedynce można było chyba podzielić na 3 grupy. Trasy dosyć proste/małe (np Coyote Rage), duże i dosyć rozbudowane (np Rock Hopper) i wypaśne (tu mam na myśli głównie Grizzly). Ciekawe ile odpowiedników Grizzly będzie w PR.

 

Być może w najbliższy czwartek na PS Store pojawi się demo (wychodzi miesiąc od dema w Quore). Ciekawe czy będzie inne niż te Quore'owe.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie co znalazłem w relacji (która, swoją drogą już swoje przeleżała ;) ) z GameSpotu.

 

Fragment trzeciego akapitu:

[...]There will also be full XMB support, allowing you to save replays as videos to watch anytime you want from the PlayStation 3's main menu[...]

 

http://www.gamespot.com/ps3/driving/motors...p;mode=previews

Odnośnik do komentarza
Nie wiem jak wyglądało jakościowo demo w Qore, ale obawiam się że demo w PSS będzie tym samym, które dostaliśmy dzięki rozsyłanym kodom...

 

Przecież nie po to Qore jest płatny żeby dostawać gorsze wersje tylko że wcześniej, więc ze względów czysto biznesowych dostaniemy to samo... Mówi się trudno. Ja MS:PR i tak kupię i demo do podjęcia decyzji nie jest mi potrzebne, bo wiem że znowu będzie kupa zabawy online :)

 

http://www.gamersyde.com/stream_9048_en.html

Na tym filmiku wydaje się że tekstury są już lepsze i grafika jest podobna do tej z MS1

Edytowane przez CHINDOOS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...