Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos kupowal juz kiedys quore i sciagal cos z tamtejszych bonusow?

Pytam bo martwie sie czy nie wywalilem kasy w bloto przez niemoznosc scianiecia dema MS2... Ma ono byc dzisiaj/jutro... ale theme LBP chyba powinien byc tam ciagle a ja nie moge go sciagnac (tekst o tym ze juz sciagnalem lub jeszcze nie ma) :/

 

EDIT: Problem rozwiazany ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Jedynak wygląda lepiej, ludziska na necie zrąbali mi grę tymi narzekaniami, że nie ma splita :verymad:

 

Tekstury w oddali, krzaczki i przede wszystkim drzewa wyglądają nieciekawie, może po prostu trasa taka niedorobiona, brak tej wody, ognia czy błota. Widać parę usprawnień, trochę zmian. Cieszy mnie to, że moje obawy co do spadku poziomu trudności były niesłuszne, ogólnie jestem zadowolony z gameplay'u, graficznie nie bardzo... Ciekawe ile mogą jeszcze poprawić przez te dwa miechy, czekam na pełną wersję.

Edytowane przez JackFrost
Odnośnik do komentarza

Graficznie to dla mnie lekko (jeśli w ogóle) podciągnięta jedynka. Trasa w demku jest dośc krótka aczkkolwiek ciekawa i pełna w różnego rodzaju skróty i rozjazdy. W demku mamy do wyboru motorek, racing truck i Monster Trucka. Jazda tym ostatnim dostarcza nowych wrażen. Można np. najeżdżać na przeciwników:)

Z nowych rzeczy które zauważyłem to możliwośc spychania sie pojazdami (pod R1 i L1) co pomaga między drzewami czy przy zboczach.

 

Można równierz odczuć inne prowadzenie pojazdów. Model jazdy jest lekko przemodelowany- jeździ się teraz szybciej i nie mamy już takiej bezwładności pojazdów jak w jedynce. Owszem dalej mamy wysokie i długie skoki ale już nie potykamy się o wszystko. Przynajmniej na tej trasie.

 

To tyle póki co.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie raczej z Jakimem. Od siebie dodam natomiast, ze model jazdy (ktory ulegl delikatnej zmianie) jest troche gorszy niz w jedynce (mowie o racing truck, bo motorem jezdzi sie troche lepiej, juz nie wybija go w powietrze i ba boki w dziwny sposob, co zdarzalo sie w jedynce). Grafika... jak wiadomo roslinnosc jest odwzorowac znacznie trudniej niz skale, dlatego tez zbocz gor pokryte plaska tekstura trawy i lisci nie wygladaja tak dobrze i naturalnie jak skaly w jedynce.

Swietnie natomiast prezentuja sie (niestety nieliczne na tej trasie) interaktywne rosliny, ktore ladnie reaguja na kontakt z nami.

W sumie nie przypadla mi zbytnio mozliwosc ataku samochodem (L1 i R1)...

Na koniec jeszcze napisze, ze nie podoba mi sie menu i mam nadzieje, ze takie jest tylko w demie.

Bardzo liczylem tez na inna trase, np Cascade Falls (prawdopodobna nazwa).

Odnośnik do komentarza

To tylko demo co prawda ale faktycznie graficznie jak na moje oko zero różnic, a to chyba nie za bardzo! Model jazdy inny-cięższy moim zdaniem bardziej przewidywalny ale mniej fantazyjny! Monster Trucki raczej bedą rządzić w tej grze, tniesz do przodu i rozjeżdżasz resztę jak naleśniki ^_^

Jednak z drugiej strony drugich takich szalonych wyścigów nie znajdziemy na PS3! Trzeba poczekać do premiery i wtedy okaże się czy warto wysupłać te 200zł!

Odnośnik do komentarza

 

nie mam Qore i demka ale serio tekstury są w nim takie jak na tych obrazkach?! jeśli tak to szok ,jak widzę by engine mógł ciągnąć dalszy horyzont ostro obcięto jakość tekstur.Oby finalna wersja miała lepsze tekstury bo to trochę wstyd.

 

 

PS.błotko i efekt jego przyklejania do ekranu w MS niszczą do dziś-zdecydowanie jeden z najlepszych efektów graficznych w grach tej generacji

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

trailer

http://img502.imageshack.us/img502/8219/091208012140mo4.jpg

demo hmm

http://img70.imageshack.us/img70/7373/091208011343sk6.jpg

ale może to tylko kwestia oświetlenia trasy...

 

Można równierz odczuć inne prowadzenie pojazdów.

Ja to widzę odwrotnie, przez to, że teraz wszystkim jeździ się szybciej praktycznie nie czuje już różnicy, czy jadę truckiem, buggy czy rally car, wszystko to samo <_<

Jak ta fizyka ma być lepsza od jedynki? Teraz po wyskoku nieważne jak lądujesz, czy na powierzchni pod odpowiednim kątem do toru lotu, czy z impetem pod kątem prostym, pojazd reaguje tak samo, jak kamień, btw motocyklem można przy małej prędkości podjeżdżać pod prawie pionową ścianę... do tego tu motory w porównaniu z jedynką mają w ogóle przerąbane w kontakcie z innymi pojazdami.

Odnośnik do komentarza

Wiwat Evolution Studios. Stworzyli sequel, a właściwie samodzielny mission pack do jedynki. Jeździ się tak samo (miałem tak nieprawdopodobne z punktu widzenia fizyki akcje na motorze, że chyba nawet i lepiej niż w jedynce), muza całkiem przyjemna, a co do grafy. Powiedzmy tak. Słabych tekstur w czasie zażartej walki nie widać, montion blur spełnia swoje zadanie aż zanadto. A zatrzymywanie się, żeby spojrzeć na jedną czy drugą rozciągniętą do gigantycznych rozmiarów, niczym w czasach Tomb Raidera, teksturę to czyste czepialstwo. W każdym razie ja pasuję. Komu jedynka nie przypasowała, temu sequel zapewne świata nie wywróci do góry nogami. Widać jednakże reklamę tej gry uśmiechnę się szyderczo, zwłaszcza że promowana jest jako eksluzywny materiał na system sellera tej konsoli.

Odnośnik do komentarza

ja bym sie tam o grafikę za bardzo nie martwił bo pewnie ja jeszcze podciągną (chodź napewno super wielkiej różnicy nie ma co sie spodziewać) zresztą sami powiedzieli ze ostanie miesiące szlify grafiki. Analogiczna sytuacja była z motorstormem 1 gra na 2-3 przed premiera nie zachwycała a wersja finalna prezentowała sie dużo lepiej, ciekawe tez jest kiedy to demko zostało zrobione z jakiego builda bo teraz gra może sie wyglądać dużo lepiej. Ja właśnie ściągam dostałem kod na maila od sony i sam przetestuje...

Odnośnik do komentarza

demko sprawdzone-dalej to ten sam dobry motorstorm.Uwielbiam klimat tej gry-destruction derby w klimatach offroad'u.Jednak z tego co widzę będzie to raczej mission pack do jedynki i w chwili obecnej nie zanosi się na to bym kupił tą grę po wysokiej cenie.Tym bardziej jeśli jedynkę można już kupić za 50zł i do tego na chwilę obecną prezentuje się wyraźnie ładniej....

 

....właśnie grafika-Emet ma podobne odczucia co moje-trailery,baa nawet intro w tym demku są jak gdyby z innej wersji MS2-jest wyraźnie ładniej,większa paleta barw i lepsze tekstury-widać to chociażby we fragmencie trasy z tym wyskokiem zaraz na początku(JackFrost parę postów temu dal odpowiednie zdjęcia-wzgórze z intra jest lepiej wymodelowane,ma lepsze tekstury i do tego dochodzę efekty w postaci obłoków,tudzież chmurek :) )

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...